יום רביעי , 16 אפריל 2014

פירוק רכבים

המשרד לאיכות הסביבה דוגל ב- פירוק רכבים.

אם הרכב שלכם כבר לא מה שהיה שקניתם אותו והגיר כבר חלש והמנוע כבר לא סוחב כדאי מאוד לפנות למגרש פירוק רכבים.

לפחות תקבלו על הרכב שלכם שווי כסף לרכב לברזל ותמנעו מכדור הארץ לספוג גזים רעילים מיותרים ותתרמו לאיכות הסביבה.

חשוב להבין שפנייה ל- קונה רכבים לפירוק עדיפה על פני לחפש קונה לרכב שלכם ולבזבז עליו זמן יקר שעדיף להשקיע בדברים יותר חשובים.

ישנם אנשים רבים שמעדיפים עצמם לנסוע ולחפש מגרש רכב ולנסות שם את מזלם בקבלת מחיר יותר טוב עבור רכבם לא כך הדבר.

מכוון ש- קונה רכבים לפירוק מביא כמות גדולה של רכבים ל- מגרש רכב יש לו יכולת מיקוח יותר גבוהה עם מגרש פירוק רכבים.

על כן אם אתם מעונינים לקנות רכב חדש תוכלו לפנות לשלמה ביל קניית רכבים יד שנייה ולקבל הציעה הוגנת על רכבכם הישן .

פירוק רכבים נעשה ברוב חלקי הארץ וניתן גם להזמין גרר שיגרור את הרכב ל- מגרש רכב או לקונה רכבים .

פירוק רכבים

 רוצה לקנות רכב חדש? מזל טוב אבל מה אפשר לעשות עם הרכב הישן? הוא כבר ענתיקה מי יקנה אותו? מסתבר שיש פתרון מעולה למצב, והוא חברות לפירוק רכבים.

אז למה לא למכור את הרכב הישן?

כי התהליך הוא מאוד פשוט, מתקשרים לחברה לפירוק רכבים, מוסרים להם את הרכב ומקבלים על זה כסף, בדרך כלל במזומן,

בלי להתרוצץ ולחפש קונה, להתמקח על המחיר, ובסוף להרגיש שרימו אותך, אתה נפטר מהרכב במהירות וביעילות.

בנוסף אתה תורם לסביבה כי הרכב הישן שלך ממוחזר וחלקי המתכת משמשים שוב כחומר גלם בתעשייה או לחלקי חילוף במכוניות אחרות.

תהליך מהיר ופשוט

אז אם הרכב שלך כבר "יצא לפנסיה" או שהלך טוטלוס בתאונה, פירוק הרכב הוא הפתרון הטוב עבורך, צריך לגשת למשרד הרישוי עם ת"ז ורישיון הרכב בכדי לבצע את תהליך הורדת הרכב מהכביש,

את השאר תעשה החברה שקונה רכבים לפירוק, אם הרכב מושבת הם אפילו יגררו אותו בישבילך ולך נותר רק לקבל את הכסף ולהיפרד לשלום מהמכונית.

פירוק רכבים- כדאי לרכב שאינו שימושי עוד

רכב שאינו מביא תועלת לבעליו עקב התיישנות או נזק שנגרם לו, יכול להימכר לקונה רכבים לפירוק.

הקונה מעביר את הרכב למגרש מכוניות לפירוק. שם, הרכב מפורק לחלקיו השונים. החלקים התקינים נמכרים לבעלי מוסכים או ללקוחות פרטיים.

שאר החלקים מועברים למיחזור לתעשיית הברזל. בעל רכב המבקש לקבל תמורה עבור כלי רכבו, צריך לדעת האם הרכב שלו עומד בקריטריונים.

ניתן לברר פרטים אלו במשרד הרישוי, או לשאול בעל עסק לפירוק רכבים.

בתהליך פירוק רכבים משרד הרישוי מעורב

מכירת רכב לפירוק אינו עניין הדורש בירוקרטיה מסובכת. בתהליך מסירת הרכב הישן למגרש פירוק רכבים משרד הרישוי הינו שלב שיש לזכור אותו.

תחילה יש למסור את הרכב למגרש הפירוק. לאחר מכן, יש לידע את משרד התחבורה ואת אגף הרישוי על מכירת הרכב, כדי שיבטלו את רישיון הרכב וכדי שירשמו את הרכב על שמם של בעלי המגרש.

עבור זאת, בעל הרכב חייב להגיע אישית אל משרד הרישוי הנמצא בקרבת מקום עם תעודת זהות בתוקף, ורישיון הרכב.

לחלופין, הוא יכול לשלוח מיופה כח המחזיק בתעודת הזהות של בעל המכונית, ובייפוי כח שבעל הרכב חתום עליו.

לאחר שבוטל רישיון הרכב, שוב לא ניתן לחדש את תנועתו. בתהליך העברת הרישיון עבור פירוק רכבים משרד הרישוי לא יבטל רישיון רכב של רכב משועבד או מעוקל.

פירוק רכבים מחיר משתלם בעסקה משתלמת!

פירוק רכבים הינו פתרון מצויין לבעיה מתמשכת. כאשר רכב ישן מסיים את תפקידו ולא עוד יכול לשרת את בעליו,

כאשר מחיר אחזקת הרכב והתשלומים עבור התיקונים על התקלות החוזרות ונשנות עולים על ערך הרכב, זהו הזמן להחליפו באחר, טוב יותר.

קשה ביותר למצוא קונה לגרוטאה הצורכת תיקונים כה רבים. פירוק רכבים הינו פתרון חוקי ומתקבל על הדעת. עוסקים בו בעלי עסק שהינם בעלי רישיון להתעסק בפירוק מכוניות ממשרד התחבורה.

במכירת רכב לפירוק מקבל בעל הרכב תמורה כספית שלא יוכל לקבל בנקל מאף אחד אחר.

פירוק רכבים מחיר טוב!

ישנן תקנות קבועות מאת משרד התחבורה בקשר לתמורה שיקבל מוכר הרכב הישן.

בביצוע עסקת מכירת רכב עבור פירוק רכבים מחיר המחירון אינו המחיר, אלא, בממוצע 8-10% ממנו. המחיר תלוי בגיל הרכב, במצבו, ובסוגו.

כאשר מדובר ברכב עומד, כמו לדוגמה, רכב לאחר תאונת דרכים, או רכב עם בעיות חשמליות או מכניות, העוסקים בפירוק מכוניות אף יגררו את הרכב על חשבונם.

במקרה ששווי הרכב נמוך מאד, ניתן לבצע את עסקת ברטר. המוכר נותן לסוחר את הרכב, והוא גורר אותו על חשבונו.

בעל הרכב הישן יקבל בעסקת פירוק רכבים מחיר טוב לעומת מכירתו בשוק הפרטי.

כמו כן, העסקה  תחסוך זמן יקר: שקונה הרכב לא יעמוד על המיקח ולא יבדוק את הרכב, אלא יתן הצעת מחיר, ישלם במזומן עבור הרכב, וייקח אותו.

פירוק רכבים לברזל

פירוק רכבים לברזל מתבצע באמצעות פירוק רכבים ישנים. בעלי הרכב הישן יתקשו מאוד לאתר קונים עבור רכבם ויתכן ופירוק רכבים יהיה הפיתרון האידיאלי, אם לא היחיד, עבור אלו המעוניינים להעביר את רכבם הלאה. פירוק רכבים לברזל, תורם במספר מישורים. במישור הכלכלי, ההוצאות הכרוכות עבור תחזוקו של רכב ישן הינן לא משתלמות בדר"כ, זאת משום שהרכב מיושן ודורש תחזוקה שוטפת, כך בעל הרכב מוצא את עצמו לעתים קרובות "מבלה" במוסך. במידה וימכור את רכבו ירוויח, הן מצמצום ההוצאות הכרוכות בתחזוקת הרכב והן יקבל תשלום הגון עבור הרכב ששלח לפירוק. יתר על כן, רכב ישן מהווה סכנת חיים ממשית בכביש ופירוקו מהווה תרומה לחיי האדם.

פירוק רכבים לברזל

פירוק רכבים לברזל מאפשר למצוא חלק חלופי לרכבכם אשר התקלקל עקב בלאי או תאונה ל"ע. את החלקים החלופיים תוכלו למצוא במגרש רכב לפירוק. מומלץ לרכוש חלק חלופי לרכב ממגרשי רכב לפירוק זאת בשל המחיר האטרקטיבי שהינו זול באופן משמעותי מאשר אלו שקונים מ"קונה רכבים" כגון: מכסה מנוע, כנף קדמית וכן על זה הדרך. מומלץ לקחת מספר הצעות מחיר ממגרשי רכב שונים כדי לאתר את הרכיב הרצוי במחיר הנמוך ביותר.

מגרשי פירוק רכבים מאפשרים לכם  למצוא את החלק החלופי שחסר לרכבכם ולגרום לרכבכם לנסוע בצורה בטוחה יותר בעלות מינימאלית.

כדאי לפנות לקונה רכבים מברזל או למגרש רכב לפירוק רכבים כדי לתת מענה לרכב שלכם.

פירוק רכבים חלפים קניית רכבים

פירוק רכבים חלפים מעודד קניית מכונית חדשה עבור בעל רכב ישן. זאת באמצעות, קנית הרכב מבעל הרכב הישן ומתן תמורה הולמת עבור הרכב, בהתאם למחירון המעודכן מידי פעם על ידי משרד התחבורה. התמורה הניתנת עבור בעל הרכב יכולה להיות לעזר עבור ההוצאה הכלכלית בקנית רכב חדש יותר. פירוק רכבים חלפים קונה מבעל הרכב הישן את רכבו, מפרקו וחומרי הגלם עוברים למיחזור בתעשיית הברזל או לחלופין מהווים חלקי הרכב, חלקי חילוף עבור רכבים שחלקים מהם התבלו או התקלקלו בשל סיבות כאלו ואחרות.

פירוק רכבים חלפים קונה רכבים

פירוק רכבים חלפים, נעשה בעסקים המורשים לכך, על ידי משרד התחבורה. לחברות אלו יש רישיון שהונפק להם ממשרד התחבורה. חובת בעל העסק, הקונה את הרכבים, הינה לשלם במזומן לבעל הרכב הישן. בדר"כ סך מקסימאלי לתשלום הינו 3000 ש"ח. התשלום הניתן עבור רכב שנמכר למגרש קונה רכבים, הוא עשרה אחוזים  ממחיר הרכב, לפני מחירון. במידה ומחירון הרכב לפירוק הינו נמוך מאוד, רכב זה ייגרר על ידי בעל המגרש, כך שמחיר הגרירה ירד מעל כתפי בעל הרכב הישן.

פירוק רכבים מגרש רכב

נכון לעכשיו ניתן למצוא מגרש רכב עם חלפים שמתאימים לרכב שלכם במידה והחלק החלופי המקורי עולה הרבה יותר ניתן גם לפנות לקונה רכבים לפירוק או למגרשי קניית רכבים לפירוק כדי לברר על החלק החלופי.

מגרש פירוק רכבים- מי מעוניין בו?

כל בעל רכב ישן מכיר את המצב בו במקום שהרכב משרת אותו, הוא משרת את הרכב.

הרכב אמנם נוסע, אך פעמים תכופות מידי דרושים תיקונים שונים עקב הבלאי המואץ של הרכב.

מחירי התיקונים מתייקרים, ומצטברים להוצאות מרובות: הרדיאטור לא עובד, האלטרנאטור דרוש החלפה, שוב לא מצליחים להתניע את המכונית…  זאת, בלי לכלול את ה'הוצאות השוליות' כגון הטסט השנתי.

מגיע שלב בו נוכחים לראות שההפסדים שיש מהרכב עולים על התועלת ממנו, ומחליטים להתפטר מהרכב. יש החושבים שאף אחד אינו מעוניין ברכב הישן, אך מגרש פירוק רכבים מוכיח אחרת.

מגרש פירוק רכבים- למה נועד?

מגרש פירוק רכבים קונה רכבים ישנים, ומשלם עבורם במזומן את הסכום שנקבע על פי משרד התחבורה.

מגרש פירוק רכבים מפרק את הרכב הישן ומשתמש בחלקיו למטרות שונות. החלקים שבמצב טוב נמכרים בסחר לחלקי חילוף, ואילו שאר החלקים מועברים למיחזור מתכות.

בצורה זו, כולם מרוויחים. בעל הרכב הישן מקבל תמורה כספית לרכבו, לאחר שהתייאש מלהפיק כל תועלת ממנה.

בעל מגרש פירוק רכבים מרוויח מהסחר בחלקים, ואף הסביבה ירוקה יותר: מיחזור המתכות בתעשיית הברזל תורם לשמירה על איכות הסביבה.

מגרש פירוק רכבים ימצא בכל עיר, ואליו ניתן להעביר כלי רכב מסוגים שונים. ניתן למצוא במדריכי הטלפונים רשימה של מגרשי פירוק רכבים, וכן ניתן למצוא אותם בחיפוש באינטרנט.

חלקי פירוק רכבים- במה מדובר?

חלקי פירוק רכבים מתקבלים לאחר פירוק רכב ישן במגרש לפירוק רכבים.

אל המגרש מגיעים רכבים שלא עוד יכולים להיות על הכביש, בדרך כלל עקב תאונת דרכים או נזק קבוע המחייב את הורדתם מהכביש.

לאחר פירוק המכונית, החלקים ממוינים. חלקי פירוק רכבים תקינים ושיכולים להיות עוד בשימוש, נמכרים למוסכים או ללקוחות פרטיים בעלי מכונית הדומה לרכב המפורק.

חלקי פירוק רכבים שאינם עוד שמישים נשלחים לתעשיית הברזל עבור מיחזור מתכת.

חלקי פירוק רכבים- זול יותר

כל רכב בנוי מאלפי חלקים שונים, ומידי פעם יש צורך בקניית חלק חלופי לרכב. ישנן חברות רבות ליצור כלי רכב, לכל אחת דגמים שונים המתרבים ומתחדשים עם הזמן

על כן, לא תמיד קל למצוא את החלק הספציפי לו זקוקים. בכל עיר קיימת חנות לחלקי חילוף למכוניות, ושם ניתן לקנות את החלק החסר.

ניתן גם לקנות את החלק דרך חברת המכוניות עצמה, וכך לקבל את החלק המקורי. מצד שני, המקור עולה כסף רב… מגרשי פירוק רכבים הינם אופציה נוספת וכדאית.

אמנם לא תמיד יש למגרש את החלק הספציפי לו זקוקים, אך ככל שהרכב נפוץ יותר ובעל שוק גדול, כך גדל הסיכוי של בעל הרכב למצוא רכב כמו שלו, כדי לקנות את החלק לו הוא זקוק.

כאשר קונים חלקי פירוק רכבים ממגרש לפירוק רכבים, המחירים זולים יותר.

פירוק רכבים בשפרעם- אתרים מעניינים

העיר שפרעם שייכת למחוז הצפון בישראל. שפרעם משתרעת על פני שבע גבעות. היא נמצאת במרחק 13 ק"מ מהים, ובמרחק 20 ק"מ מחיפה, מנצרת ומעכו, וכיוון שכך, תושבי העיר שפרעם יכולים להתפרנס בערים אלו.

שפרעם היא עיר בעלת אתרים מעניינים. במרכזה, נמצאים קברים נוצרים מזמן התקופה הביזנטית. המצודה הגדולה, מצודת הסראייה נמצאת בחלקה העתיק של שפרעם. מצודת סראייה הינה האתר הזיאדני הכי גדול בגליל. בעיר ישנו בית כנסת עתיק בשם "מחנה שכינה" שהינו כבן 250 שנה. הסנהדרין ישבה בעיר בתקופתו של קיסר מרקוס אוליוס, ומשערים שבית הכנסת "מחנה שכינה" נבנה באותו מקום בו שכן בית כנסת אחר. בעיר ישנה קהילה נוצרית שלה כנסיות שונות.

פירוק רכבים בשפרעם- תכנית רווחית

מכירת רכב עבור פירוק רכבים בשפרעם הינו חלק מתכנית כלל ארצית שהגו המשרד להגנת הסביבה, משרד האוצר וכן משרד התחבורה. במסגרת התכנית יוכל להשתתף בעל רכב ישן, שרישיונו בתוקף. הוא יוכל למכור את רכבו למדינה לפירוק ולמחזור, ולקבל עליו תמורה כספית בסך 3,000 ₪, בתנאי שרכבו עומד בקריטריונים מסויימים. מטרת התכנית היא להוריד את הרכבים מהכביש ובכך לחסוך זיהום אוויר, ואת כל ההוצאות הנגרמות מזיהום זה: טיפול במחלות, הפסד ימי עבודה, נזק לגידולים חקלאיים ועוד. רכביהם הישנים של תושבי שפרעם והסביבה יועברו למוסך עבור פירוק רכבים בשפרעם או במקומות אחרים.

פירוק רכבים ברעננה- סמלי העיר

רעננה הינה עיר הנמצאת באזור השרון, ושמבחינה מנהלית שייכת לאזור השרון. רעננה החלה כמושבה חקלאית בשנת 1921, נחשבה למועצה מקומית בשנת 1936, ובשנת 1982 היא הוכרזה כעיר. רעננה קיבלה את התואר "העיר הירוקה בישראל" בשנת 2010.

סמל העיר מכיל את שם העיר, וכן אלמנטים שונים. הראשון, עץ ההדר הבא לסמל את החשיבות שהיתה לחקלאות לכלכלת המושבה, בתקופות בהם הייתה המושבה מוקפת בפרדסים. השני, מגדל מים העומד מעל לבריכה. מגדל המים בא לסמל בארות מים, שלוש במספר, ואת המגדלים מעליהם, שעד היום עומדים על תילם. אחד נמצא במרכז העיר, השני במערבה, והשלישי במזרחה. למעלה משם העיר ישנם גגות וארובות מפעלים, הבאים לסמל עד כמה חשובה התעשייה לעיר. הסמל מכיל את האלמנטים הבאים, בנוסף לשם העיר.

פירוק רכבים ברעננה- קונים רכבים ישנים

סוחר או חברה שעסקם הוא פירוק רכבים ברעננה, קונים מתושבי רעננה והסביבה רכבים ישנים או כאלה שניזקו במידה כה רבה, עד שיש להוריד אותם מהכביש. בעל הרכב מקבל עבור רכבו תמורה אותה כנראה לא יקבל מאף קונה אחר, והוא יכול להשתמש בסכום זה עבור קניית רכב אחר. החברה מפרקת את הרכב לחלקיו. חלקים שמישים נמכרים, ואלו שאינם מועברים לתעשיית הברזל למיחזור. אם הינך מתגורר ברעננה או בסביבה ומנסה להיפטר מרכבך הישן או העומד- פירוק רכבים ברעננה הוא הפיתרון עבורך!

פירוק רכבים בעפולה- מידע כללי

העיר עפולה שייכת למחוז הצפון. העיר נמצאת במרכז יזרעאל, בין חדרה וטבריה. לעפולה שמות נוספים: "בירת העמק" ו"עיר יזרעאל". העיר הוכרה כעיר באופן רשמי בסוף 1972. העיר מחולקת לשלושה חלקים. האחד, "עפולה העיר". השני, "עפולה עילית", והשלישי, "גבעת המורה". בתחילת ימיה של עפולה, בנק מיוחד קם כדי לעזור במימון ההתיישבות בעיר: "בנק להתפתחות עפולה בע"מ". בשנת 1934 נסגר הבנק. בעיר פועל "אלון תבור", אזור תעשייה שעיריית עפולה יזמה, כאשר "מועצה אזורית עמק יזרעאל" משתתפת ביוזמה. בעפולה יש שלושה תיכונים, ישיבה תיכונית, אולפנה וחטיבת ביניים. בעיר גם פעיל "אשכול הפיס". בעפולה ישנה תחבורה פעילה בשלושה צירים עיקריים. כיום, מנסים לקדם פרויקט של חידוש רכבת העמק. בעיר ישנו "פארק עפולה" הנגיש גם לאוכלוסיית בעלי צרכים מיוחדים.

פירוק רכבים בעפולה-  מי מעוניין בכך?

בעל רכב ישן בעפולה ובסביבה ישמח לדעת על שרות פירוק רכבים בעפולה. את רכבו יוכל למכור לבעל עסק לפירוק רכבים, ולקבל כסף במזומן על פי המחירון של משרד התחבורה. מטרת פירוק רכבים בעפולה היא לפרק רכבים ישנים שלא משרתים את בעליהם כבעבר, אם בכלל. החלקים ממוינים למטרות שונות. החלקים הטובים נמכרים ללקוחות פרטיים הזקוקים להם, או למוסכים. אל תעשיית הברזל מועברים שאר החלקים, שם הם ממוחזרים. כך, פירוק רכבים משרת את המוכר, את הקונה ואף תורמת לאיכות הסביבה.

 פירוק רכבים בפתח תקווה- מקור השם

העיר פתח תקווה, המכונה גם "אם המושבות" נמצאת במחוז המרכז, והיא השישית באוכלוסייתה במדינת ישראל. היא החלה כמושבה בשנת 1878, ובשנת 11937 הוכרזה כעיר. מקור שם העיר, "פתח תקווה", הינו בספר הושע, מהפסוק: "ונתתי…את כרמיה…לפתח תקווה" (הושע, ב',י"ז). בכוונתם של מתיישביה הראשונים של העיר בשנת 1872 היה להתיישב באזור העיר יריחו, וכך, היו מגשימים את הנבואה הכתובה בספר הושע, והמדברת על "עמק עכור" שנמצא שם באזור. המתיישבים ביקשו לבטא בשם העיר את תקוותם, שיוכלו להפוך מקום מקולקל ומקולל זה ליישוב פורח. בסוף, המתיישבים לא קנו את הקרקע בעמק עכור, אלא התיישבו בשפלה, על אדמתו של הכפר הערבי, "אומלבס". בכל אופן, הם קראו למושבה בשם המקורי עליו חשבו.

פירוק רכבים בפתח תקווה- עוזרים לכך להיפטר מרכבך

פירוק רכבים בפתח תקווה הוא פתרון מצויין לתושבי פתח תקווה או סביבתה המעוניינים להיפטר מרכב ישן או רכב שניזוק בתאונת דרכים. בעל הרכב יקבל סכום כסף במזומן על פי המחירון של משרד התחבורה. מכירת הרכב לבעל העסק עבור פירוק רכבים בפתח תקווה הינה כדאית למוכר. רכב ישן לרוב מצריך הוצאות רבות העולות על ערכו, ושאינן מצדיקות את אחזקתו. כל שכן רכב שניזוק, שלא עוד ניתן להעלותו על הכביש. במכירת הרכב תפסק הוצאת הכספים הבלתי נגמרת, והכסף שיתקבל ישמש לקניית הרכב הבא.

 

 

Comments are closed.

Scroll To Top
  ‪Google+‬‏