בין אם קניתם מכונית חדשה מאולם התצוגה ובין אם רכשתם דגם ישן יותר, כבעלי רכב תצטרכו להתמודד עם מכירתו בזמן כזה או אחר. אם אתם מוכרים מכונית ישנה יכול להיות שכבר יש עליה סימני בלאי, שהיא דורשת תיקונים, ביקור במוסך, ניקיון ותחזוקה שוטפת. קחו בחשבון שהוצאה על המכונית לא תשפר את ערכה, קל וחומר כאשר מדובר בהוצאה שערכה עולה על ערך המכונית.

אם הגעתם לשלב ששמירת ותחזוקת המכונית עולה יותר ממה שהיא שווה, כנראה שהגיע הזמן למכור אותה, ואנו כאן כדי להפוך את תהליך המכירה לכמה שיותר קל ופשוט.

 

חברת שלמה ביל קונה רכבים לנסיעה ברעננה


כאשר הגיע הזמן למכור את המכונית עליכם להחליט כיצד תרצו למכור אותה והיכן. האם תרצו למכור באופן פרטי לכל המרבה במחיר בתהליך ארוך ומורכב, או שתרצו למכור לחברה מקצועית בתהליך פשוט וקל? מכירת רכב באופן פרטי יכולה להפוך לחוויה מתסכלת ומעט מעיקה, כזו שדורשת המון התעסקות וזמן. את המחיר המלא תוכלו להשיג במידה והרכב שלכם נראה פיקס ומוצג היטב למתעניינים.

לעומת זאת, אם תרצו למכור את הרכב באופן מידי כמו שהוא, מבלי להשקיע בתיקונים, שיפורים וניקיונות, מכירת רכב לחברת שלמה ביל זהו פתרון שעליכם לשקול, שכן החברה קונה את כל סוגי הרכבים.

אנו נשמח לפרט בפניכם את כל היתרונות של שירות קונה רכבים לנסיעה, צרו עמנו קשר, תאמו פגישה ונגיע אליכם לרעננה!

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל