קונה רכבים לפירוק בנתניה

קונה רכבים לפירוק בנתניה:


אם הרכב שלך ירד מהכביש, עבר תאונה או שאינו כשיר לנסיעה אין טעם לשמור אותו בחניה או בצד הדרך. חברת שלמה ביל קונה רכבים לפירוק בנתניה ובכל הארץ ומשלמת עליו במזומן, כך שמה שעליך לעשות הוא ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לרכוש ממך את הרכב.

 
יתרונות מכירת רכבכם לקונה רכבים לפירוק בנתניה:


  • מכירה מידית, בטוחה ומשתלמת – מומחה החברה יגיע אליכם ישירות, יבדוק את הרכב ויתן הצעת מחיר הוגנת. במידה ותרצו לבצע את העסקה ניתן יהיה לבצע אותה על המקום ותקבלו כסף במזומן עבור רכבכם ובכך תחסכו לעצמכם הרבה כאב ראש של מיקוח, פרסום או התמודדות עם טלפונים מקונים פוטנציאליים.

  • תהליך פשוט וקל – התהליך של מכירת רכב לפירוק הוא פשוט וקל. הוא אמנם דורש מכם לעדכן את משרד הרישוי שאתם מורידים את הרכב מהכביש כדי שלא יהיו בעיות בעתיד, אבל אנו כאן ללוות אתכם לאורך התהליך.

  • שמירה על בטיחונך האישי ושאר הנוסעים בכביש – בטיחות הנסיעה ברכב ישן שעלול להיתקע באמצע הדרך או להינזק במהלך הנסיעה הינה פחותה מנסיעה ברכב חדש.

  • שמירה על איכות הסביבה – ידוע כי רכב ישן שעולה על הכביש גורם לזיהום אוויר רב מאשר רכבים חדשים וחשמליים. בנוסף על ידי מכירת רכבך לפירוק בעצם תסייע במחזור של כל חלקי הרכב ובכך תחסוך תהליכי ייצור מאפס שמזהמים את הסביבה  ותסייע בצמצום הפסולת.


אין טעם לשמור רכבים ישנים או כאלו שאינם בשימוש. אם יש לך רכב שעונה על ההגדרות האלו ניתן ליצור עמנו קשר במספר 052-2250694 ונשמח להגיע אליך לנתניה עם הצעת מחיר!

צור קשר

052-2250694  

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?