גריטת רכב תהליך

מכירת רכבים אשדוד

גריטת רכב תהליך – מידע כללי

גריטת רכב תהליך שלא מתאים לכל כלי רכב. יש לוודא אצל משרד התחבורה האם הרכב המדובר עומד בתנאי התכנית. לדוגמה, עליו להיות רכב פרטי, מסוג נוסעים. כמו כן, עליו להיות משנת 1990, או ישן יותר. חבל לפנות למשרד הרישוי לפני שמבררים פרטים אלו. אם הרכב יכול להשתתף בתכנית, אז יקבל בעליו עליו עד 3000 ₪, סכום נאה עבור רכב שלרוב אף אחד אחר לא יהיה מעוניין לקנותו. בתכנית משרד התחבורה לפנות בשלבים המתקדמים של התכנית אל בעלי רכבים ישנים באופן אישי- באמצעות מכתב, כדי לשכנעם להשתתף בתכנית המשתלמת גם להם.

גם אם לא קיבלתם פנייה כלשהי, חשוב כי תיקחו יוזמה ותיפנו בעצמכם לנוגעים בדבר, במידה והנכם מעוניינים כמובן. תהליך גריטת רכב הוקל עבור המשתתפים בו, בכדי לעודד לקיחת חלק בתהליך. בימים אלו, ישנה עלייה של משתתפים בתהליך גריטה רכב, שכן הקהל מפנים ומבין את היתרונות הרבים לכל הצדדים שבדבר. גריטת רכב היא דרך נחמדה לעשות כסף על סחורה שאין לה ביקוש, כמו גם עידוד לסביבה ירוקה. תהליך גריטת הרכבים גם מפחית את כמות המכוניות שעל הכביש, ומוריד את הסיכוי לתאונות, שכן הרכבים הישנים מורדים משימוש.

גריטת רכב תהליך – מה צריך לעשות

ישנם כמה צעדים בהם יש לנקוט בתהליך גריטת רכב. גריטת רכב תהליך לא מסובך, יש רק לדעת מה נדרש לעשות. על בעל הרכב להגיע למשרד הרישוי עם כמה מסמכים: רישיון הרכב, צ'ק מבוטל על שם בעל הרכב, ותעודת זהות. לחלופין, יכול מיופה כוחו של בעל הרכב להגיע במקומו. רישיון הרכב נלקח, ובמקומו מקבלים רישיון זמני למשך 48 שעות- בשעות אלו יש להביא את הרכב אל אחד ממגרשי הגריטה המורשים. מיופה החור יכול גם להביא את הרכב לאחר מכן למגרש הגריטה, במקום בעל הרכב. כדאי לברר את שעות העבודה של משרד התחבורה, כדי שלא להגיע לשווא.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?