גריטת רכב טלפון

גריטת רכב טלפון- לא רק בישראל

גריטת רכב היא דרך למחזר את המתכת מרכבים ומכלי תחבורה אחרים, כגון רכבות ואוניות. בישראל, תוכנית ממשלתית הוקמה בשיתוף משרד האוצר, משרד התחבורה והמשרד להגנת הסביבה, בה המדינה מעודדת מסירת רכבים ישנים לגריטה. בתמורה, מקבל בעל הרכב סכום כסף, עד כ-3000 ₪, בו הוא יכול להשתמש כדי לקנות לעצמו מכונית מודרנית יותר.

ישראל איננה המדינה היחידה המפעילה תכנית כזו. למדינות שונות באירופה גם כן תכניות גריטת רכבים בקנה מידה גדול, יחד עם תמריץ כלכלי. מטרתם הייתה הגדלת הביקוש בשוק של המגזר התעשייתי, בתקופת המיתון העולמי, שהתחיל בשנת 2008.

להשתתפות בתכנית, על הרכב לעמוד בתנאים מסוימים, כגון שרישיונו עדיין בתוקף, וכן, שהוא מסוג רכב פרטי.  על התנאים השונים ניתן לברר במשרד התחבורה.

גריטת רכב טלפון- מספרים חשובים

כשניגשים להשתתף בתכנית גריטת רכב טלפון היא מילה חשובה. כדאי להצטייד במספרי הטלפון השונים, דרכם ניתן לברר על שעות פתיחה, מסמכים שיש להביא, תנאי התכנית, ועוד. במספר *5678 ניתן לברר אצל משרד התחבורה איזה משרד הוא בעל הסמכות באיזור מסויים. כדאי גם להתקשר למשרד הגריטה לפני שמגיעים אליו כדי לוודא שאכן מגיעים כשהם פתוחים. בתהליך גריטת רכב טלפון של חברת גרר היא גם חשובה, למקרה בו הרכב אינו נייד, ויש צורך בגרר שיביא אותו אל מגרש הגריטה.

המספרים זמינים לכלל הציבור גם ברשת האינטרנט, תחת החיפושים המתאימים. גריטת רכב החלה לתפוס תאוצה בשנים האחרונות בישראל, שכן רבים החלו להבין את היתרונות שמאחורי הדבר. התקשרו עוד היום בכדי להבטיח כי רכבכם יעבור גריטה, ותעזור לא רק לעצמכם אלא גם לסביבה. בשיחת טלפון קצרה, תוכלו להבטיח כי עתיד סביבתנו ועתיד ילדנו יהיה נקי יותר, בטוח יותר וזוהר אף יותר. כאשר אתם נוטלים חלק בתכנית, אתם מסייעים לשמור על הציביון הנקי של ארץ ישראל.

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?