שירותי גרירה

מתי נזדקק לשירותי גרירה-שירותי גרירה

לפעמים אנו נמצאים במצב בו אנו נזקקים לרכב גרר שיגרור את רכבנו, אך ניתן לגרור כל רכב עם ציוד מתאים. במקרים בהם ידוע לנו שרכבנו נתקע במצב של תקלה או כתוצאה ממצב המסכן את רכבנו אנו נצרכים לשירותי גרירה, כמו כן יש מצבים שניתן להזיז את הרכב לשולי הכביש בכדי לא לגרום סכנה לנוסעים ולרכב ובפרט לנוסעים בכביש.

שימוש בשרותי גרירה מתבצע כאשר לא עלינו קורית תאונה, או מצב שהרכב נתקע מכל סיבה שהיא אפילו בנסיעה שקטה ובטוחה עלול רכבנו לאבד שליטה, ובמיוחד כאשר נמצא רכב החוסם מקום מסוים פרטי או ציבורי המפריע את התנהלות המקום, במקרים בהם נעזרים בשירותי גרירה לרכב מסוים ללא ידיעת בעל הרכב, הרכב נאסף למגרש ששם נמצאים שאר הרכבים באותו מצב, ולאחר תשלום הקנס, רשאי בעל הרכב לקחת את רכבו בחזרה.

כדאי לדעת לפני – שירותי גרירה

בדרך כלל הצורך בשירותי גרירה לא ידוע מראש והוא מפתיע את כולנו, לכן חשוב לברר לפני שימוש בשירותי גרירה האם ביטוח הרכב משלם לנו את ההוצאות של הגרירה, ובנוסף לבדוק איזה חברה היינו רוצים להשתמש בשרותיה במקרה שנזדקק לה, חשוב להיות מוכנים למצב של גרירת רכבנו בכדי לא להיכנס לפאניקה בשעת מעשה, ולדעת מראש את הפרטים אודות שירותי הגרירה של רכבנו.

שירותי גרירה עד בית הלקוח או המוסך הרלוונטי זה דבר שגרתי אצל נהגי גרר.

5 (100%) 1 vote

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל