גרר אופנועים

גרר אופנועים

 

אופנועים עשויים להתקלקל כמו כל כלי רכב אחר, וכשזה קורה, הטלפון הראשון שעליכם לעשות הוא לחברת גרירה אשר תגרור את האופנוע שלכם כמה שיותר מהר למוסך. בניגוד לרכבים אשר סגורים יותר ולכן מספקים איזו הגנה בזמן ההמתנה, אופנועים אינם מציעים את אותו היתרון, ולכן בעלי אופנועים שנתקעים על צד הדרך, יכולים למצוא את עצמם חסרי אונים ומחסה. שירותי גרר אשר מספקים מענה מהיר וזמין לכל קריאה, במיוחד כאשר מדובר באופנוע, יכולים להיות לעזר רב ולמנוע את הפגיעה האפשרית בשגרת החיים.

מה כוללים שירותי גרר לאופנועים?

חברה שמספקת שירותי גרר לאופנועים יכולה להגיע אל המקום שבו אתם נמצאים במהירות האפשרית. בשלב הראשון, צוות החברה ינסה לתקן את האופנוע על מנת שניתן יהיה לכל הפחות להגיע אתו אל המוסך. במידה ואין ברירה, האופנוע ייגרר אל מוסך לבחירתכם. כמובן שבחברת שלמה ביל אנו מחזיקים ציוד גרר מקצועי הכולל עגלת גרירה, כננת משיכה, ליפט ואביזרי בטיחות וקשירה מתקדמים לצד ידע מקצועי שמאפשר לנו לגרור את האופנוע אל היעד בצורה הכי בטוחה ויעילה שאפשר.

במה גרירת אופנוע שונה מגרירת רכב?

אופנועים שונים מרכבים בדרכים שונות ומגוונות, החל בעיצובם ועד המשקל שלהם. כלומר בניגוד לרכב רגיל, לאופנועים יש שני גלגלים, שיווי המשקל שלהם שונה, ותפקודי המנוע שלהם אחרים לחלוטין. מכוניות למשל יכולות לעמוד בצורה הרבה יותר יציבה ביחס לאופנועים על הגרר ולכן אופנועים זקוקים ליותר אבטחה על מנת לוודא שלא יתהפכו במהלך הנסיעה ויינזקו כתוצאה מכך. בחברה שלמה ביל אנו מתמחים בגרירת אופנועים ומכירים את כל הטכניקות שישמרו על האופנוע שלכם כמה שיותר בטוח לכל אורך הדרך, מהרגע שהעמסנו אותו ועד לרגע הפריקה במוסך.

נתקעתי עם האופנוע מה עלי לעשות?

במידה ונתקעתם עם האופנוע שלכם בצד הדרך, עליכם להתקשר לחברת גרר שמתמחה בגרירת אופנועים ולכן יכולה לספק לכם את המענה המותאם ביותר. כאן אנו בשלמה ביל נכנסים לתמונה, הצוות המקצועי שלנו אוהב אופנועים ומבין עד כמה האופנוע שלכם חשוב לכם. לכן לכל אורך שלבי הגרירה אנו נתייחס לאופנוע שלכם בהתאם, ונספק שירותי גרירה מהשורה הראשונה, תוך ששמים בראש את הצרכים המיוחדים עבור גרירת אופנועים.

כל הציוד הדרוש לגרירת אופנועים

אופנועים זקוקים להרבה יותר אבטחה במהלך הגרירה, כדי שלא יפלו, יקפצו קדימה כאשר מעמיסים אותם או יתהפכו במהלך הנסיעה. לכן אנו מחזיקים את הציוד האיכותי והמתקדם ביותר לגרירת אופנועים ובכך מעניקים לכם שקט נפשי וידיעה ברורה שהאופנוע שלכם יגיע אל היעד בשלמותו. ציוד הגרירה שלנו מעוצב במיוחד כדי לספק את המענה המושלם לגרירת אופנועים, כך שניתן להעמיס עליהם את האופנוע בקלות ולאבטח אותו. שירותי הגרירה שלנו מתקדמים, זמינים בפריסה ארצית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, ואתם יכולים להתקשר אלינו בכל עת ועבור כל מטרה, אנו נגיע אליכם במהירות האפשרית כדי לחלץ אתכם.

מדוע חשוב במיוחד שיהיה לכם ביטוח?

לאופנועים אין בדיוק מקום לאחסן ציוד רזרבי או ג'ק, ולכן כל פנצ'ר עשוי להשבית אותם. בנוסף, אופנועים יכולים להגיע לכל מקום כמעט, ולכן הרבה רוכבי אופנועים נתקעים במקומות נידחים ובשעות שונות של היממה. לא משנה איזה סוג של אופנוע יש לכם, כדאי מאוד שיהיה לכם ביטוח גרירה, כדי שברגע האמת יהיה מישהו שיחלץ לעזרתכם. באמצעות ביטוח גרירה לאופנועים, תוכלו לנהוג בראש שקט לכל יעד ולדעת שאם חלילה תהיה לכם תקלה, יהיה מי שיגיע אליכם במהירות האפשרית.

חברת שלמה ביל היא הכתובת שלכם במידה ונתקעתם עם האופנוע. עם ציוד גרירה מתקדם וזמינות מרבית אנו נגיע ישירות אליכם ונחלץ אתכם מכל מקום שבו נתקעתם!

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?