גרר- מידע כללי

שירותי גרירה נדרשים כאשר כלי רכב נמצא בדרך במצב בו הוא אינו יכול עוד לנסוע, ויש לפנותו. בשעת לילה מאוחרת, במקום מבודד, או כשבעל אופנוע חשוף לפגעי מזג האוויר, הצורך בשירותי גרירה מודגש יותר. יכולות להיות סיבות רבות למצבי גרירה: תקלה מכאנית או תאונת דרכים. כאשר מדובר בשטח, יכול הג'יפ להיות שקוע במים, להיתקע בסלעים, להתחפר בחול, להתהפך, ועוד. את חברת הגרירה ניתן להזמין באופן פרטי, או ניתן לקנות פוליסת ביטוח למקרים אלו. כדאי להזמין גרר הנמצא בקרבת מקום, כדי לחסוך זמן המתנה. כדאי לכל נהג להצטייד במספר טלפון של חברת גרירה, לכל צרה שלא תבוא. כאשר יוצאים לנסיעה בשטח, חשוב שהחברה תהיה בעלת שירותי גרירה מתקדמים, שכן, לא כל גרר יכול לגרור מהשטח.

גרר-הגרירה

חברת הגרירה תשלח רכב גרר עם בעל מקצוע שינסה לתקן את הדרוש תיקון, ובאין ברירה אחרת, לפנות את הרכב. בשטח, יש צורך בציוד ובאביזרים מיוחדים שיאפשרו את החילוץ: רצועות חילוץ ועיגון איכותיות וכבלי פלדה- למקרים בהם אין גישה ישירה אל כלי הרכב התקוע. יש צורך ברכב גרר עם כננת חזקה ועוצמתית שתוכל לשאת את כל סוגי כלי הרכב. בלילה פנסים חזקים יבואו לידי שימוש, ובמצבים אחרים יהיה צורך במערכת כריזה, במכשירי קשר, או בציוד נלווה אחר. במהלך הגרירה, יש לדאוג שהרכב המפונה קשור כמו שצריך, כדי שיגיע ליעדו ללא אף פגיעה.

גרר רכבים- פתרון למצב בלתי נעים

אף אחד אינו מעוניין למצוא עצמו בכביש סואן, רחוק מעירו, בשעת לילה מאוחרת, עם רכב תקוע. גם אם המצב אינו קיצוני כל כך, עדיין לא נעים להיות תקועים עם רכב מושבת. סדר היום מופר, ישנן הוצאות בלתי צפויות, הנהג מאחר לעבודתו, הוא אינו רגיל לתחבורה הציבורית, והבעיה העכשווית הבוערת- כיצד יגיע הביתה וכיצד יפנה את רכבו מהכביש? בשעת לילה, המצב אינו כה בטיחותי. נהגי קטנועים ואופנועים הינם ללא הגנה של רכב סגור, והם חשופים לפגעי מזג האוויר. עבור מצבים כאלו ואחרים נועד חברת גרר רכבים. החברה תשלח רכב גרר נהוג ביד נהג מיומן, בעל הכשרה, ובעל רישיון נהיגה המיוחד לרכב הגרר. הרכב התקוע יתוקן במקום, או שייגרר למוסך. בשעת הצורך, ייעשה שימוש בציוד מיוחד כדי לחלץ את הרכב טרם גרירתו.

גרר רכבים- מידע כללי

גרר רכבים משרת את כל סוגי כלי התחבורה: אוטובוסים, טרקטורונים, משאיות, מכוניות, מזלגות, אופנועים, קטנועים, ועוד. החברה הינה בעלת רישיון ממשרד התחבורה לעסוק בתחום. את התשלום היא מקבלת באופן פרטי מהלקוחות, או מחברות הביטוח של הנהגים. לחברה סניפים רבים במקומות שונים, כדי לחסוך זמן המתנה מהנהגים. החברה עשויה לספק שירותים שונים לנהגים על פי הצורך: סידור מקום לינה לנהג שנתקע בלילה מחוץ לעיר מגוריו, ייעוץ טכני ומשפטי בנושאי רכב, ועוד.

גרר רכב- מניעה וביטחון

כל נהג מעדיף שלא להזדקק לשירותי גרר רכב. ניתן לנסות למנוע את הצורך בהזמנת השירות בשמירה על תחזוקה נאותה של כלי הרכב. כמו כן, פעולות פשוטות של שמירה על מיכל דלק מלא והחזקת גלגל רזרבי ברכב מונעות הזמנת בעל מקצוע מחברת הגרירה עבור התיקונים. כאשר ממתינים לרכב הגרר בשעת לילה, על מנת שהנהגים האחרים יראו את הנהג הממתין, עליו ללבוש אפודה זוהרת. אם ישנה גדר ביטחון, יחכה מעבר לה. בכביש ראשי, וכן בכבישים אחרים, כדאי להזיז את הרכב לשוליים כדי שתנועת הרכבים תוכל להמשיך ללא הפרעה.

גרר רכב- ציוד משתנה

חברות גרר רכב מספקות שירותי גרירה לכל סוגי כלי הרכב: רכבי שטח, טרקטורונים, מכוניות, אוטובוסים, קטנועים, אופנועים, משאיות, ועוד. כלי רכב שונים במצבים שונים יהיו זקוקים לציוד מסוג אחר: כלי רכב הזקוקים לתיקון קל, כגון החלפת גלגל, יחסכו את הגרירה ורק יצריכו ציוד ספציפי לתיקון התקלה שארעה. את כלי הרכב הגדולים והכבדים לפעמים יש לגרור באמצעות מנוף או באמצעות כננת בעלת עוצמה והמסוגלת לשאת משקל רב ביותר. אין דומה גרירת רכב שמנועו נדם, לרכב שטח שהתהפך או למכונית שניזוקה קשות בתאונת דרכים. כאשר יש צורך בחילוץ, ציוד נוסף יבוא לידי שימוש, לדוגמה, רצועות חזקות וכבלים מפלדה. בשעת לילה יש צורך בפנסים חזקים, ולעיתים משתמשים ברמקולים.

גרר 24 שעות- זמין בכל עת

בעל רכב הנתקע עם רכבו עקב תאונת דרכים, תקלה מכאנית, מחסור בדלק או במקרים אחרים, יזדקק לגרירת רכבו. חברת גרר טובה תהיה זמינה ללקוחותיה הקיימים והפוטנציאלים בכל עת, ותספק שירותי גרר 24 שעות ביממה. הדבר חשוב ביותר, כיוון שכאשר נתקעים עם כלי הרכב בלילה, במקום מרכזי, ובמיוחד במקום שמם, אי אפשר לחכות לשירותי הגרירה בבוקר. חברת המספקת שירותי גרר 24 שעות ביממה תהיה לרוב בעלת סניפים בכל רחבי הארץ, וכך תוכל להגיע לכל לקוח במהירות האפשרית.

גרר 24 שעות- חברות הביטוח והגרר

ניתן להזמין שירותי גרר באופן פרטי, או לקבל כיסוי לשירותי הגרר מחברות הביטוח במקרים רבים. חברת הביטוח לא תכסה גרירה כאשר יש אפשרות לתקן את הרכב במקום ולהסיעו למוסך, וגם לא תכסה גרירה בעקבות תקלה שנגרמה עקב טיפול לא מקצועי ברכב. לעיתים יש צורך ברכב מיוחד עבור הגרירה, כגון כננת מכנית או חשמלית, רכב 4 וכדומה. חברת הביטוח עשויה לכסות רק גרירה המצריכה את ציוד הגרר התקני והרגיל. חברת הגרר עשויה להציע שירותים נוספים מלבד גרירה וחילוץ, לדוגמה, אספקת רכב חלופי עד לתיקון הרכב; הסעת הלקוח למחוז חפצו לאחר הגרירה; אחסון הרכב בלילה או בזמנים בהם המוסך סגור; אספקת רדיו והתקנתו במקום מכשיר הנגנב מהלקוח, ועוד.

גרר אמור לספק את שירותיו 24 שעות ביממה כדי לתת את המענה האולטמטיבי ללקוחות .

גרר בבאר יעקב- חשוב בשעת הצורך

שירותי גרר בבאר יעקב הם אחד השירותים להם כל נהג מקווה שלא יצטרך, אך בשעת צורך אמיתית, הוא מרגישה הקלה בידיעה שיעזרו לו. כאשר לא מצליחים להתניע את הרכב, כאשר המפתחות ננעלות בתוך הרכב, במקרה בו המכונית ניזוקה בתאונת דרכים, כאשר המצבר או מיכל הדלק מרוקנים והרכב לא יכול עוד להמשיך בנסיעה, זהו הזמן להזמין שירותי גרירה שיבואו לגרור את הרכב. גם בתנאי שטח עלולים להיווצר מצבים המצריכים גרירה: ג'יפ המתחפר בחול, ג'יפ שנתקע בשלולית, שהתהפך או שהתנגש בסלעים, ועוד. הודות להימצאותם של הטלפונים הסולולאריים ניתן להזמין גרר כמעט מכל מקום. שירותי גרר בבאר יעקב הינם לא רק עבור תושבי באר יעקב והסביבה, אלא הם בעלי סניפים במקומות רבים נוספים כדי שיוכלו לשרת גם תושבים מכל רחבי הארץ.

גרר בבאר יעקב- פעולת הגרר

תחילה, נהג רכב הגרר יראה אם יש באפשרותו לתקן בו במקום את הרכב כדי שיוכל להמשיך בנסיעה עד למוסך, אך כאשר הדבר אינו אפשרי, הוא יגרור אותו. בשעת לילה, הרכב יאוחסן עד לשעת הבוקר בו נפתח המוסך. על הנהג לרוב לשלם בנפרד על שירות האחסון. כשמדובר בכלי רכב גדול או כשיש צורך בחילוץ, כגון ברכב שטח, עשוי הגורר להשתמש בציוד מיוחד, כגון מנוף, כננת, כבלים מפלדה ועוד.

שירותי גרר חילוץ והצלה אנחנו בשלמה ביל עושים את מירב המאמצים בשבילכם.

גרר בגדרה- מידע כללי

חברת גרר בגדרה הינה חשובה למקרים בו כלי הרכב נתקע, ונהגו לא יכול עוד לנסוע בו. הדבר יכול להתרחש עקב תקלה מכאנית, כיוון שמיכל הדלק או המצבר התרוקן, עקב חור בגלגל, בעקבות תאונת דרכים שהזיקה קשות לרכב, קושי בהתנעת הרכב, או מכל סיבה אחרת. כדי להיות ערוכים למקרים אלו, חשוב להיות תמיד עם מספר טלפון של חברת גרר. כך, בעזרת הטלפונים הסולולאריים ניתן להזמין מיידית חברה אמינה שתשלח בעל מקצוע לטפל ברכב. תחילה, ינסה נהג רכב הגרר לראות האם ניתן לתקן את הרכב בו במקום, ורק אם לא, יגרור אותו למוסך. חשוב שהחברה תהיה זמינה בכל עת ביממה, כדי שגם תקלות המתרחשות בלילה תטופלנה. בלילה, על הנהג הממתין ללבוש אפודה זוהרת ובולטת, כדי שיבחינו בו הנהגים האחרים. כדי שלא להפסיק את התנועה בכביש, ינסה לגרור את הרכב לשולי הכביש. במקרה בו הנהג  הינו מחוץ לעיר וזקוק ללינת לילה, יוכל להשתמש בשירותי החברה לכך, ולשלם על כך בנפרד.

גרר בגדרה- לא רק לתושבי גדרה

חברת גרר בגדרה תספק שירותי גרירת רכבים וחילוצם לא רק לתושבי גדרה והסביבה, אלא גם לתושבים ברחבי הארץ. חברת גרירה טובה הינה בעלת סניפים במקומות רבים, כדי שתוכל להגיע במהירות האפשרית ללקוחותיה הממתינים בקוצר רוח לעזרה הנדרשת. בצורה זו, החברה זמינה גם לתושבי מקומות רחוקים.

גרר באשדוד- מידע כללי

להיתקע עם הרכב אינו מצב נעים כלל, בין אם מדובר בשכונה או בכביש ראשי סואן, באור היום או בשעת לילה מאוחרת, לבד או עם אחרים. כאשר מדובר באופנוע, נהגו חשוף לפגעי מזג האוויר, ולסכנות אחרות הקיימות באין אפשרות להיות במקום סגור ומוגן. שירותי גרר באשדוד באים לשרת נהגים התקועים עם רכבם מכל סיבה שהיא. מידי פעם יוכל הנהג להסתייע בעזרת נהגים אחרים, אם יעצרו מנסיעתם כדי לעזור לו, כגון, בהחלפת גלגל שארע לו תקר בגלגל הרזרבי. עם זאת, לרוב, יצטרך הנהג תיקון מקצועי בו במקום, ואף גרירה. את חברת הגרר יוכל להזמין טלפונית. העזרה תגיע מוקדם ככל האפשר, אך היא תלויה במספר הסניפים שיש לחברה ברחבי הארץ ובמרחקם ממנו. חשוב שכל נהג יערך בהתאם למצבים אלו, ויחזיק עימו בכל נסיעה מספר טלפון של חברת גרירה וחילוץ, לכל צרה שלא תבוא. כשמדובר בטיול שטח, חשוב לוודא שהחברה מספקת שירותי גרירה מתקדמים, בעזרת ציוד מיוחד, גם לרכבי שטח.

גרר באשדוד- לא רק לתושבי אשדוד

חברת גרר באשדוד תספק שירות לא רק לתושבי אשדוד והסביבה, אלא גם לתושבים ברחבי הארץ. במקרה בו הנהג נתקע בשעת לילה מחוץ לעיר מגוריו, תספק לו החברה מקום לינה, ואף מקום אחסון עבור רכבו עד שעת הבוקר בה נפתח המוסך. עם זאת, על הנהג יהיה לשלם בנפרד עבור שירותים אלו.

גרר חולון- מידע כללי

שירותי גרירה וחילוץ הם מהשירותים להם חייב האדם הכרת טובה רבה, שכן, הן עוזרות לו בשעת דחק אמיתית, ועם זאת, הוא מעדיף שלא להזדקק להם כלל. "חילוץ" מתייחס למקום בו נמצא הרכב בכביש, ואילו "גרירה" מתייחסת למקום התקלה. רכב הגרר הינו גדול במימדיו, בעל ציוד מיוחד, והוא מסוגל לגרור כלי תחבורה מסוגים שונים, ובגדלים שונים. כדאי שלכל נהג יהיה מספר טלפון של חברה לשירותי גרר. על החברה להיות בעלת רישיון ממשרד התחבורה, וגם הנהגים המועסקים צריכים להיות בעלי רישיון ספציפי לרכב הגרר. חשוב  גם שהחברה תהיה אמינה, ושיתקבלו עליה המלצות מנהגים אחרים שהשתמשו בשירותיה. על הנהגים לדעת היטב את מלאכתם, כדי שלא יגרמו נזק לרכב במהלך גרירתו. הנהגים לרוב מתמחים גם בתיקוני דרך קלים, כדי למנוע גרירה במידת האפשר. הנהג נמצא במצב לא קל: רכבו שובת, סדר יומו מופר, ולפניו הוצאות כספיות בלתי צפויות. חשוב שנהגי הגרר יהיו סבלניים ומבינים כלפיו.

גרר חולון- לא רק לתושבי חולון

חברת גרר חולון תספק שירותי גרירה וחילוץ לא רק עבור תושבי חולון והסביבה, אלא גם לנהגים אחרים המתגוררים ברחבי הארץ. כדי להיות ערוכה להגיע לנהגים במהירות האפשרית, על החברה להיות בעלת סניפים במקומות רבים. בדרך זו, גם נהגים ממקומות רחוקים מרוויחים ונהנים משירותיה של חברת גרר חולון.

חילוץ רכבים , גרר 24 שעות רק אצל שלמה ביל

גרר ביבנה- מידע כללי

שירות חשוב לכל נהג הוא שירות גרירה וחילוץ. אף אחד לא מעוניין להצטרך לו, אך, אף אחד גם אינו חסין ממצבים בהם יתקע עם רכבו: בעקבות תאונת דרכים שהזיקה לכרב, כיוון שהסטרטר לא פועל, בעקבות תקלה מכאנית, עם התרוקנות מיכל הדלק, או עקב תקר בגלגל. הרכב שלא עוד מסוגל לנסוע ייגרר למוסך על ידי רכב הגרר, ושם יתוקן. במצבים מסויימים, על הגורר יהיה גם לחלץ את הרכב: לדוגמה, כאשר ג'יפ התחפר בחול, כאשר רכב שטח נתקע בבוץ, ועוד. רכב הגרר הינו בעל ציוד המיוחד למקרים אלו, ונהגו הינו בעל הכשרה נאותה. על החברה להיות בעלת רישיון ממשרד התחבורה כדי לעסוק בתחום, ועל נהגיה להיות בעלי רישיונות נהיגה הספציפיים לרכב הגרר. על שירותי הגרירה ניתן לשלם באופן פרטי, או לא לשלם כלל, לבעלי פוליסת ביטוח למקרים אלו. חברת גרר ביבנה עשויה לספק שירותים נוספים, כגון תיקוני דרך קלים, אספקת רכב חלופי, ועוד.

גרר ביבנה- לא רק לתושבי יבנה

שירותי גרר ביבנה מיועדים לא רק עבור תושבי יבנה והסביבה, אלא גם עבור תושבים המתגוררים ברחבי הארץ. כדי להיות זמינה ללקוחותיה ולהגיע אליהם במהירות האפשרית, על חברת גרר ביבנה להחזיק סניפים במקומות רבים. בצורה זו, נמנעת מהנהג המתנה מייגעת, וגם תושבים הגרים לסניף יוכלו להנות משירותי החברה.

פירוק רכבים ניתן לפנות לשלמה ביל קונה רכבים לפירוק.

גרר בנס ציונה- שירותים שונים

חברת גרירה מחלצת וגוררת רכבים שנתקעו ושהושבתו מכל סיבה שהיא. החברה שולחת נהג רכב גרר המיומן במלאכתו ושהינו בעל רישיון נהיגה ספציפי לרכב הגרר. הנהג, בהגיעו לרכב התקוע, תחילה מנסה לראות האם ניתן לתקנו במקום, כדי שיוכלו להסיעו למוסך. כאשר יש צורך בחילוץ, ישתמש בציוד מיוחד לכך, ויזהר שלא לפגוע ברכב תוך כדי כך. חברת הגרירה עשויה לספק גם שירותי דרך, שירותים נוספים הקשורים לגרירה ולחילוץ. לדוגמה, אספקת רכב חלופי לנהג עד שרכבו יתוקן, התנעת מכוניות, נתינת ייעוץ טכני, עריכת טסטים שנתיים, לקיחת הרכב לטיפולים שונים, פריצת מנעולים במקרה בו רכב נעול כאשר המפתחות בתוכו, ייעוץ משפטי בנושאי רכב, ועוד.

גרר בנס ציונה- לא רק עבור תושבי נס ציונה

חברת גרר בנס ציונה תשרת תושבים מכל רחבי הארץ, ולא רק את תושבי נס ציונה והסביבה. להיתקע עם רכב מבלי יכולת להמשיך בדרך הינו מצב בלתי נעים בעליל: סדר היום מופר, הרכב מושבת, ויש הוצאות כספיות בלתי צפויות. אין צורך להוסיף על המצב בהמתנה מייגעת לרכב הגרר. כדי להגיע מכל מקום במהירות האפשרית ללקוחות התקועים והממתינים, על חברת גרר בנס ציונה להיות בעלת סניפים מרובים במקומות שונים ואף מרוחקים ברחבי הארץ. כך, לא רק שנהגים מקבלים שירות זריז יותר, אלא גם יותר נהגים נהנים מהשירות.

פירוק רכבים אצל שלמה ביל .

גרר ברעננה- מידע כללי

שירותי גרר ברעננה חשובים בשעת הצורך, והם מוצעים לכל סוגי כלי הרכב: מכוניות, אוטובוסים, קטנועים, אופנועים, רכבי שטח, משאיות, טרקטורונים ומזלגות. כלי רכב הזקוקים לחילוץ, יסתייעו בשירותי גרירה מתקדמים, לעומת הרגילים. במקרים אלו, ייעשה שימוש בציוד מיוחד, כגון: מנוף, כבלים מפלדה ורצועות איכותיות המאפשרות חילוץ כאשר לא ניתן להגיע לרכב התקוע באופן ישיר, כננת עוצמתית המסוגלת לשאת משקל רב ביותר, ועוד. רכב הגרר יסייע לרוב בכל שעות היממה, ובכל מקום בארץ. עם זאת, הזמן שיארך לרכב הגרר להגיע לנהג התקוע יהיה תלוי בפיזור סניפי החברה ברחבי הארץ. חשוב להזמין חברת גרר ברעננה עליה התקבלו המלצות מנהגים אחרים. חברה איכותית הינה בעלת נהגים ובעלי מקצוע סבלניים, היודעים את מלאכתם היטב והשומרים שהרכב לא יפגע במהלך הגרירה.

גרר ברעננה- עלויות הגרירה

כאשר יש לנהג פוליסת ביטוח למקרים בהם יצטרך שירותי הגרירה, הוא לא יצטרך לשלם עליהם. עם זאת, ישנם שירותים שונים שהנהג עשוי להזדקק להם, ושאינם בהכרח כלולים בפוליסה, לדוגמה, אחסון הרכב במקום כלשהו בשעת לילה, עד שהמוסך יפתח בבוקר. חברת הגרירה לרוב מציעה שירותים נוספים מעבר לשירותי חילוץ וגרירה: פריצת מנעולים, אספקת רכב חלופי עד שהרכב יתוקן, שירותי דרך שונים, ייעוץ מבעלי מקצוע שונים בתחום הרכב, ועוד. על שירותים אלו בדרך כלל יש לשלם בנפרד.

שירות גרר 24 שעות ביממה שלמה ביל

גרר ברמלה- ההמתנה לגרר

מצב בו זקוקים לשירותי גרירה אינו נעים לאף נהג, במיוחד לא כשמדובר בשעת לילה מאוחרת, במקום שומם, בכביש ראשי, או באמצע היום בדרך לעבודה. מומלץ לנהג הנמצא ברמלה או בסביבה להתקשר לחברת גרר ברמלה כדי לקבל שירות מהיר ויעיל. עד הגעת רכב הגרר על הנהג להתאזר בסבלנות, ולעמוד מעבר לגדר הביטחון, אם ישנה. בשעת לילה, יש ללבוש אפוד זוהר כדי לבלוט לנהגים האחרים. את הרכב יש להזיז לשולי הכביש, כדי שהתנועה בכביש לא תוגבל.

גרר ברמלה- שירותים שונים מחברות שונות

שירותי גרר ברמלה מיועדים לתושבי רמלה והסביבה, אך לא רק עבורם. חברת גרר טובה הינה בעלת סניפים בכל הארץ, במטרה להגיע מהר ככל האפשר לנהג הזקוק לשירותיה. חברות הגרר עשויות להיות שונות ביניהן מבחינות שונות. כאשר יש צורך בחילוץ, ישנן שיטות שונות. לא כל חברה מספקת שירות למשך 24 שעות ביממה, למרות שהנהג התקוע זקוק לעזרה בלי קשר לשעה. ישנן חברות המספקות שירותי גרירה רגילים, וישנן שבנוסף מספקות שירותי גרירה וחילוץ מתקדמים הנצרכים בעיקר בתנאי שטח. חברת גרר רמלה יכולה לספק שירות למכוניות בעיקר, או לכל סוגי כלי הרכב: אוטובוסים, משאיות, אופנועים, טרקטורונים, רכבי שטח, קטנועים, ועוד. יש חברות המספקות שירותים נוספים מלבד שירותי הגרירה והחילוץ. לדוגמה, ייעוץ בנושאים בתחום הרכב; תיקוני דרך קלים; אספקת מקום לאחסון הרכב כאשר הגרירה מתבצעת בלילה והמוסך סגור, ועוד.

גרר ברחובות- מידע כללי

ישנם מצבים רבים בהם נהג המתגורר ברחובות או בסביבה עשוי למצוא את עצמו זקוק לשירותי גרר ברחובות. רכבו עלול להיתקע בעקבות תקלה מכאנית, או כי הושבת בתאונת דרכים. חשוב להזמין חברה גרר ברחובות אמינה, בעלת רישיון ממשרד התחבורה, עליה קיבלו המלצות. ניתן להזמין את החברה באופן פרטי, או באמצעות חברת הביטוח, במקרה בו רכש הנהג פוליסת ביטוח למקרים אלו. רכב הגרר יגרור את הרכב התקוע למוסך, שם יטופל, אלא אם כן מדובר בשעת לילה, ואז הרכב יאוחסן במקום אחר עד הבוקר. לעיתים יש לחלץ את הרכב לפני גרירתו, כמו בתנאי שטח, ואז רכב הגרר יגיע עם ציוד נלווה, כגון כבלי פלדה ורצועות.

גרר ברחובות- מניעה זו הסיסמא

לא צריך לחכות למצב חרום בו נזקקים לשירותי גרר, כיוון שניתן למנוע הרבה ממצבים אלו. חשוב לשמור על תחזוקה נאותה של הרכב. כדאי לבדוק כל כמה ימים את מצב השמן והמים ברכב, לוודא שהמנוע קר, ושמוצאים את הרכב במצב מאוזן. בנהיגה, יש להיזהר מלהתרגז, יש להתרכז בנסיעה ולהקפיד על חוקי התנועה וכללי הבטיחות. כך, קרוב לודאי שהרכב יפעל כראוי, ולא יהיה מעורב בתאונת דרכים. בהקפדה על מיכל דלק מלא, על מצבר מלא, ועל נסיעה עם גלגל רזרבי ברכב, נמנעים בקלות ובפשטות מהצורך בגרר עקב תקלה בפרטים אלו.

גרירת רכבים בשפלה

גרר באזור- חשוב בשעת הצורך

חשוב שכל נהג הנוהג באזור או בסביבה יחזיק עימו מספר טלפון של חברת גרר באזור. אף אחד אינו מעוניין להיקלע למצב בו הוא תקוע וזקוק לשירותי גרירה, אך אלו מצבים בלתי נצפים, ויש להיערך בהתאם. ניתן לנסות למנוע את הצורך בגרירה על ידי תחזוקה קבועה וטובה של הרכב: לבדוק כל כמה ימים את השמן ואת המים, לראות שהרכב נמצא במצב מאוזן, להרגיש שהמנוע קר, ועוד. כדאי לבדוק שמיכלי הדלק והמצבר מלאים, ושיש גלגל רזרבי ברכב, כדי שלא להצטרך לגרר בשביל פרטים אלו. עם זאת, יש תקלות שאינן בשליטה, כגון, כשהסטרטר לא פועל בצורה תקינה, כשמסיבה בלתי ידועה קשה להתניע את הרכב, תאונת דרכים, ועוד. חברת גרר באזור תהיה לעזר במצבים אלו.

גרר באזור- מידע כללי

את חברת הגרר ניתן להזמינה באופן פרטי, או דרך חברת הביטוח שממנה קנו פוליסת ביטוח למקרים אלו. כדאי להזמין חברה שבבעלותה סניפים בקרבת מקום, כדי שלא להצטרך להמתין זמן רב. אם נתקעים בשעת לילה, חשוב ללבוש אפוד זוהר, כדי שנהגים אחרים יבחינו בברור בנהג הממתין, וישמרו ממנו מרחק בטיחות. במקרים מסויימים הם עשויים להיות לו לעזר.חשוב שנהג הגרר ידע את מלאכתו היטב, כדי שבמהלך הגרירה לא יפגע ברכב. חברת הגרר עשויה לספק שירותים נוספים מלבד הגרירה. לדוגמה, פריצת מנעולים כאשר המפתחות נשכחו בתוך הרכב.

גרירה וחילוץ- מידע כללי

שירות גרירה וחילוץ רכבים נדרש כאשר כלי רכב שנתקע ואינו יכול לנסוע עקב תקלה מכאנית, תאונת דרכים, או מכל סיבה אחרת. החברה תספק גרר שיגרור את הרכב אל המוסך. זאת, במקרה בו לא ניתן לתקן את הרכב בו במקום במידה בה יוכל לנסוע למוסך בעצמו. שירות הגרירה חייב להיות בעל רישיון בתוקף לעסוק בכך, ועל הנהג להיות בעל רישיון נהיגה ברכב הגרר ממשרד התחבורה.

גרירה וחילוץ- שירותי גרירה מתקדמים

כאשר הרכב תקוע בתנאי שטח קשים, יש צורך בשירותי גרירה מתקדמים. חברת שירות הגרירה מתמחית בפתרונות יעילים וחכמים למצבים אלו. שירות גרירה מתקדם מיועד לכל סוגי כלי הרכב: ג'יפים, אופנועים, טרקטורונים, רכבי שטח, מכוניות רגילות, ועוד. הגרירה יכולה להתבצע גם בתנאים קשים, לדוגמה, בתנאי מזג אוויר סוער, או במקום החשוך ללא אף תאורה. חברה המספקת שירותי גרירה וחילוץ מתקדמים מחזיקה רכבי חילוץ בעלי כננת עוצמתית ביותר, של כ-7000טון כח המשיכה, וכך, ניתן לחלץ בכל מצב את סוגי כלי הרכב כולם. לשירותי הגרירה המתקדמים  יש ציוד שונה לעומת שירותי הגרירה הרגילים: הם בעלי רצועות עיגון וכבלי פלדה בהם משתמשים כאשר אין גישה בין הרכב המחלץ לרכב התקוע. ציוד נלווה לרוב יהיה מערכת כריזה, פנסים חזקים ביותר, מכשירי GPS מתקדמים, מכשירי קשר, ועוד.

גרר מכוניות, גרר רכבים, חילוץ והצלה,חילוץ שטח,

גרר בראשון לציון- למצבים שונים

נהג הנוסע בראשון לציון והסביבה, עלול להזדקק לשירותי גרר בראשון לציון. הנהג עשוי למצוא את עצמו תקוע עם רכבו בעקבות תקלה מכאנית, במקרה בו הוא לא מצליח להתניע את הרכב, במקרה שהסטרטר פועל בצורה לא תקינה, או בכל מקרה דומה כאשר נהג מכונית נמצא בכביש ראשי, לא יהיה לו קל להשיג עזרה מהנוסעים האחרים. גם אם הם יעצרו לעזור, אין הרבה שהם יכולים לעשות. במקום שומם ובשעת לילה מאוחרת, הסכנה גדלה. כשמדובר ברוכב אופנוע, הוא חשוף לפגעי מזג האוויר. גם אם נתקעים באור היום בכביש שאינו סואן, אי הנוחות גדולה. באין דרך לנסוע, בעל הרכב מנוע מלהגיע לעבודה ולהמשיך בסדר יומו הרגיל. עבור מצבים כאלו ואחרים יש את שירותי הגרירה. . בתנאי שטח, יתכן ויהיה צורך גם בשירותי חילוץ, שכן הרכב עלול להתחפר בחול, להיתקע בין הסלעים, או להיקלע לשלולית גדולה.

גרר בראשון לציון- להיערך בהתאם

כשתושב ראשון לציון בוחר חברת גרר בראשון לציון, חשוב לוודא שהחברה הינה בעלת סניפים בכל רחבי הארץ, וכך יוכל הנהג להיות בטוח שבכל מקום אליו יקלע, לא יצטרך להמתין זמן רב. כדאי לכל נהג להסתובב עם מספר טלפון של חברת גרר אמינהד. אם מתכנן הנהג נסיעה בתנאי שטח, עליו להצטייד בפרטיה של חברת גרר המספקת שירותי גרירה מתקדמים לתנאי שטח.

גרר ברמת גן

כל נהג עלול להיקלע למצב בו רכבו תקוע וממאן להמשיך לנסוע, והוא זקוק לשירותי גרירה. כאשר מדובר בשטח, עשוי הנהג להזדקק גם לשירותי חילוץ. לדוגמה, אם התחפר הרכב בחול, אם נתקע בשלולית מים, וכדוגמה. חברה המספקת שירותי גרירה וחילוץ מטפלת בכל סוגי הרכבים, או רק בחלקם: אופנועים, מכוניות, טרקטורונים, אוטובוסים, קטנועים, רכבי שטח ועוד. לעיתים יש צורך בציוד מיוחד בזמן החילוץ. כאשר אי אפשר להגיע ישירות אל הרכב התקוע, יש להשתמש בכבלי פלדה וברצועות עיגון איכותיות. מידי פעם יש צורך במנוף. הרכב הגורר מפנה את הרכב התקוע אל המוסך, שם יתוקן בצורה מקצועית. את שירותי הגרירה ניתן להזמין באופן פרטי. כאשר יש פוליסת ביטוח לכך, אין צורך לשלם על הגרירה.

גרר ברמת גן- שירותים שונים

חברת גרר ברמת גן עשויה לספק עוד שירותים לנהג הזקוק לגרירה וחילוץ, ועל שירותים אלו, ייגבו תשלום בנפרד. נהג שרכבו נגרר, זקוק לשירות אספקת רכב חלופי, עד שהרכב יחזור מהמוסך. כאשר הרכב נגרר בלילה, לא ניתן להביאו אל המוסך. שירות אחסון הרכב בלילה יענה על צורך זה. גרר ברמת גן עשוי גם להציע שירותי דרך. לדוגמה, פריצת מנעולים במקרה שמפתחות הרכב נשכחות ברכב הנעול; מילוי מצבר; החלפת גלגל במקרה של תקר; נתינת ייעוץ בתחומי הרכב על ידי בעלי מקצוע, ועוד.

גרירת רכבים, חילוץ והצלה , רכבים לפירוק.

גרר בתל אביב- לא רק לתושבי תל אביב

שירותי גרירה קיימים בכל רחבי הארץ, והחברות עצמן גם הן מתפרסות על מקומות רבים, כדי שיוכלו להגיע במהירות המרבית ללקוחות הממתינים. על פי זאת, שירות גרר בתל אביב יספק שירותי חילוץ וגרירה, תיקונים ושירותי דרך נוספים לא רק לתושבי תל אביב והסביבה.

גרר בתל אביב- אמצעי מניעה וזהירות

תמיד עדיף למנוע את הצורך בשירותי גרר. בחורף, בכדי שלא להיקלע לתאונות דרכים, חשוב לנהוג בסבלנות. יש לשמור על בטיחות הרכב ועל תקינותו, כדי שלא להיתקע עימו עקב תקלה מכאנית. כל שלושה ארבעה ימים חשוב לבדוק בבוקר שמן ומים, לוודא שהמנוע קר, ושהרכב נמצא במצב מאוזן. השלב הבא, הוא בדיקת חריצי הצמיג, מינימום 2-3 ס"מ לעובי הסוליה. כדאי שתמיד יהיה גלגל רזרבי ברכב, כדי שלא להזדקק להזמין שירותי גרירה רק עבור החלפת צמיג. במקרה בו נמצאים בתל אביב, ויש צורך להזמין שירות גרר בתל אביב, חשוב לנסות להזיז לשוליים את כלי הרכב, כדי שתתאפשר בכביש תנועה זורמת וחופשית. כשנמצאים בעלייה, אפשר בזהירות לדרדר מעט כלפי מטה, לנסות להגיע לשוליים, ושם בבטיחות להמתין לגרר. מומלץ שלא לשהות זמן רב מידי ברכב סגור, כשממתינים לגרר, כדי שלא להינזק במקרה בו נהג לא זהיר ירד לכביש. אם קיים מעקה בטיחות, רצוי לחכות מעבר לו.

גרר קטנועים, גרר מכוניות, גרר רכבים.

גרר קטנועים- מידע כללי

גרר קטנועים הינו שירות הכרחי וחשוב כאשר הקטנוע זקוק לחילוץ או לגרירה כתוצאה מתקלה מכנית בקטנוע, תאונת דרכים, או כל סיבה אחרת, כגון שקיעה בחול. חברת ביטוח מספקת כיסוי למקרים בהם יש צורך בגרירה, אך יש מקרים שלא כלולים בביטוח. לדוגמה, או גרירת אופנוע שבעליו איבד או שבר את המפתח. בכל מקרה, ניתן לפנות לחברת גרר קטנועים, ולקבל שירות מהיר ולכל מקום, כולל כבישים בינעירוניים וכבישי עפר. חברה פרטית תיקח בחשבון את מצבו המיוחד של בעל הקטנוע, לעומת בעל כלי רכב אחר: האופנוע, בהיותו פתוח, אינו מספק הגנה מפני מזג האוויר או מסכנות שונות. עלות הגרירה אינה תמיד זולה, אך יש לזכור שגם לגרר יש הוצאות: ביטוח, דלק במידה מרובה עבור המנוע המתאמץ בנשיאת רכב נוסף, מיסים, ועוד.

גרר קטנועים- שירותים שונים

לפני גרירת הקטנוע, ינסה בעל המקצוע לתקן את הקטנוע, לפחות במידה בה יוכלו לנסוע בו עד למוסך. כשיש צורך בגרירה, ייעשה לעיתים שימוש בציוד עזר מיוחד כגון טרקטור, כננת חשמלית או מכנית, או רכב 4. יש להקפיד על קשירת האופנוע באמצעות אביזרי בטיחות וקשירה איכותיים לרכב המסיע, בכדי להבטיח שהאופנוע לא ייפגע בדרך ליעד. גרר קטנועים עשוי להציע שירותים שונים, מלבד גרירת הקטנוע. לדוגמה, החלפת צמיגים בשטח, פריצת מנעולים, חילוץ אופנועים מבוץ, ובכביש או מילוי מצבר.

גרר אופנועים- חשוב בשעת הצורך

כל בעל כלי רכב יכול למצוא את עצמו תקוע עם תקלה טכנית המונעת מרכבו להמשיך לנסוע. המצב מסובך יותר כאשר נתקעים בסביבה שוממת באמצע הלילה. לבעל אופנוע מצב זה בלתי נעים במיוחד, כיוון שבניגוד למכונית, האופנוע אינו מספק לבעליו הגנה או מחסה מפגעי מזג האוויר או מסכנה אחרת. כאשר האופנוע תקוע באמצע היום, בעליו יכול למצוא עצמו חסר אונים. בעלי אופנועים רגילים להתנייד ממקום למקום במהירות, כיוון שלא נאלצים לחכות בפקקים או לבזבז זמן מיותר על חיפוש מקום חנייה. כיוון שכך, כל תקלה באופנוע עלולה לפגוע ברצף היום הרגיל שלהם, במיוחד כשממהרים לעבודה. גרר אופנועים הינו שירות חשוב במצבים אלו.

גרר אופנועים- מידע כללי

גרר אופנועים יבוא אל מקום האופנוע התקוע, ותחילה בעל המקצוע ינסה לתקן את האופנוע, במידת האפשר, לפחות במידה בה יוכל לנסוע למוסך. באין ברירה אחרת, האופנוע ייגרר. חשוב שהאופנוע ייקשר היטב באביזרי בטיחות וקשירה מתקדמים על גבי הרכב המסיע כדי שהאופנוע יגיע ליעדו ללא אף פגיעה. חברה לתעבורה בארצות הברית פיתחה כמה דרכים לגרירת אופנועים. האחת, גרירה באמצעות מתקן עגלה ייחודי המיועד לגרירת אופנוע. השני, היעזרות בכננת משיכה. השלישית, היא הליפט- במה היורדת ועולה, בעלת משטח אחיד, המונע החלקה, והמקלה על עבודת הגרירה.

גרר אופנועים שלמה ביל נותן את השירות הטוב ביותר ובזמן המהיר ביותר.

צור קשרביקורות

שלמה ביל
4.7
15 ביקורות בגוגל