גרר רכב זמין כל היממה

גרר – מידע כללי

שירותי גרירה נדרשים כאשר כלי רכב נמצא בדרך במצב בו הוא אינו יכול עוד לנסוע, ויש לפנותו. בשעת לילה מאוחרת, במקום מבודד, או כשבעל אופנוע חשוף לפגעי מזג האוויר, הצורך בשירותי גרירה מודגש יותר. יכולות להיות סיבות רבות למצבי גרירה: תקלה מכאנית או תאונת דרכים. כאשר מדובר בשטח, יכול הג'יפ להיות שקוע במים, להיתקע בסלעים, להתחפר בחול, להתהפך, ועוד. את חברת הגרירה ניתן להזמין באופן פרטי, או ניתן לקנות פוליסת ביטוח למקרים אלו. כדאי להזמין גרר הנמצא בקרבת מקום, כדי לחסוך זמן המתנה. כדאי לכל נהג להצטייד במספר טלפון של חברת גרירה, לכל צרה שלא תבוא. כאשר יוצאים לנסיעה בשטח, חשוב שהחברה תהיה בעלת שירותי גרירה מתקדמים, שכן, לא כל גרר יכול לגרור מהשטח.

גרר – הגרירה

חברת הגרירה תשלח רכב גרר עם בעל מקצוע שינסה לתקן את הדרוש תיקון, ובאין ברירה אחרת, לפנות את הרכב. בשטח, יש צורך בציוד ובאביזרים מיוחדים שיאפשרו את החילוץ: רצועות חילוץ ועיגון איכותיות וכבלי פלדה- למקרים בהם אין גישה ישירה אל כלי הרכב התקוע. יש צורך ברכב גרר עם כננת חזקה ועוצמתית שתוכל לשאת את כל סוגי כלי הרכב. בלילה פנסים חזקים יבואו לידי שימוש, ובמצבים אחרים יהיה צורך במערכת כריזה, במכשירי קשר, או בציוד נלווה אחר. במהלך הגרירה, יש לדאוג שהרכב המפונה קשור כמו שצריך, כדי שיגיע ליעדו ללא אף פגיעה.

גרר רכבים – פתרון למצב בלתי נעים

אף אחד אינו מעוניין למצוא עצמו בכביש סואן, רחוק מעירו, בשעת לילה מאוחרת, עם רכב תקוע. גם אם המצב אינו קיצוני כל כך, עדיין לא נעים להיות תקועים עם רכב מושבת. סדר היום מופר, ישנן הוצאות בלתי צפויות, הנהג מאחר לעבודתו, הוא אינו רגיל לתחבורה הציבורית, והבעיה העכשווית הבוערת- כיצד יגיע הביתה וכיצד יפנה את רכבו מהכביש? בשעת לילה, המצב אינו כה בטיחותי. נהגי קטנועים ואופנועים הינם ללא הגנה של רכב סגור, והם חשופים לפגעי מזג האוויר. עבור מצבים כאלו ואחרים נועד חברת גרר רכבים. החברה תשלח רכב גרר נהוג ביד נהג מיומן, בעל הכשרה, ובעל רישיון נהיגה המיוחד לרכב הגרר. הרכב התקוע יתוקן במקום, או שייגרר למוסך. בשעת הצורך, ייעשה שימוש בציוד מיוחד כדי לחלץ את הרכב טרם גרירתו.

גרר רכבים – מידע כללי

גרר רכבים משרת את כל סוגי כלי התחבורה: אוטובוסים, טרקטורונים, משאיות, מכוניות, מזלגות, אופנועים, קטנועים, ועוד. החברה בעלת רישיון ממשרד התחבורה לעסוק בתחום. את התשלום היא מקבלת באופן פרטי מהלקוחות, או מחברות הביטוח של הנהגים. לחברה סניפים רבים במקומות שונים, כדי לחסוך זמן המתנה מהנהגים. החברה עשויה לספק שירותים שונים לנהגים על פי הצורך: סידור מקום לינה לנהג שנתקע בלילה מחוץ לעיר מגוריו, ייעוץ טכני ומשפטי בנושאי רכב, ועוד.

גרר רכב – מניעה וביטחון

כל נהג מעדיף שלא להזדקק לשירותי גרר רכב. ניתן לנסות למנוע את הצורך בהזמנת השירות בשמירה על תחזוקה נאותה של כלי הרכב. כמו כן, פעולות פשוטות של שמירה על מיכל דלק מלא והחזקת גלגל רזרבי ברכב מונעות הזמנת בעל מקצוע מחברת הגרירה עבור התיקונים. כאשר ממתינים לרכב הגרר בשעת לילה, על מנת שהנהגים האחרים יראו את הנהג הממתין, עליו ללבוש אפודה זוהרת. אם ישנה גדר ביטחון, יחכה מעבר לה. בכביש ראשי, וכן בכבישים אחרים, כדאי להזיז את הרכב לשוליים כדי שתנועת הרכבים תוכל להמשיך ללא הפרעה.

גרר רכב – ציוד משתנה

חברות גרר רכב מספקות שירותי גרירה לכל סוגי כלי הרכב: רכבי שטח, טרקטורונים, מכוניות, אוטובוסים, קטנועים, אופנועים, משאיות, ועוד. כלי רכב שונים במצבים שונים יהיו זקוקים לציוד מסוג אחר: כלי רכב הזקוקים לתיקון קל, כגון החלפת גלגל, יחסכו את הגרירה ורק יצריכו ציוד ספציפי לתיקון התקלה שארעה. את כלי הרכב הגדולים והכבדים לפעמים יש לגרור באמצעות מנוף או באמצעות כננת בעלת עוצמה והמסוגלת לשאת משקל רב ביותר. אין דומה גרירת רכב שמנועו נדם, לרכב שטח שהתהפך או למכונית שניזוקה קשות בתאונת דרכים. כאשר יש צורך בחילוץ, ציוד נוסף יבוא לידי שימוש, לדוגמה, רצועות חזקות וכבלים מפלדה. בשעת לילה יש צורך בפנסים חזקים, ולעיתים משתמשים ברמקולים.

גרר 24 שעות – זמין בכל עת

בעל רכב הנתקע עם רכבו עקב תאונת דרכים, תקלה מכאנית, מחסור בדלק או במקרים אחרים, יזדקק לגרירת רכבו. חברת גרר טובה תהיה זמינה ללקוחותיה הקיימים והפוטנציאלים בכל עת, ותספק שירותי גרר 24 שעות ביממה. הדבר חשוב ביותר, כיוון שכאשר נתקעים עם כלי הרכב בלילה, במקום מרכזי, ובמיוחד במקום שמם, אי אפשר לחכות לשירותי הגרירה בבוקר. חברת המספקת שירותי גרר 24 שעות ביממה תהיה לרוב בעלת סניפים בכל רחבי הארץ, וכך תוכל להגיע לכל לקוח במהירות האפשרית.

גרר 24 שעות – חברות הביטוח והגרר

ניתן להזמין שירותי גרר באופן פרטי, או לקבל כיסוי לשירותי הגרר מחברות הביטוח במקרים רבים. חברת הביטוח לא תכסה גרירה כאשר יש אפשרות לתקן את הרכב במקום ולהסיעו למוסך, וגם לא תכסה גרירה בעקבות תקלה שנגרמה עקב טיפול לא מקצועי ברכב. לעיתים יש צורך ברכב מיוחד עבור הגרירה, כגון כננת מכנית או חשמלית, רכב 4 וכדומה. חברת הביטוח עשויה לכסות רק גרירה המצריכה את ציוד הגרר התקני והרגיל. חברת הגרר עשויה להציע שירותים נוספים מלבד גרירה וחילוץ, לדוגמה, אספקת רכב חלופי עד לתיקון הרכב; הסעת הלקוח למחוז חפצו לאחר הגרירה; אחסון הרכב בלילה או בזמנים בהם המוסך סגור; אספקת רדיו והתקנתו במקום מכשיר הנגנב מהלקוח, ועוד.

גרר אמור לספק את שירותיו 24 שעות ביממה כדי לתת את המענה האולטמטיבי ללקוחות .

גרר קטנועים – מידע כללי

גרר קטנועים הינו שירות הכרחי וחשוב כאשר הקטנוע זקוק לחילוץ או לגרירה כתוצאה מתקלה מכנית בקטנוע, תאונת דרכים, או כל סיבה אחרת, כגון שקיעה בחול. חברת ביטוח מספקת כיסוי למקרים בהם יש צורך בגרירה, אך יש מקרים שלא כלולים בביטוח. לדוגמה, גרירת אופנוע שבעליו איבד או שבר את המפתח. בכל מקרה, ניתן לפנות לחברת גרר קטנועים, ולקבל שירות מהיר ולכל מקום, כולל כבישים בינעירוניים וכבישי עפר. חברה פרטית תיקח בחשבון את מצבו המיוחד של בעל הקטנוע, לעומת בעל כלי רכב אחר: האופנוע, בהיותו פתוח, אינו מספק הגנה מפני מזג האוויר או מסכנות שונות. עלות הגרירה אינה תמיד זולה, אך יש לזכור שגם לגרר יש הוצאות: ביטוח, דלק במידה מרובה עבור המנוע המתאמץ בנשיאת רכב נוסף, מיסים, ועוד.

גרר קטנועים – שירותים שונים

לפני גרירת הקטנוע, ינסה בעל המקצוע לתקן את הקטנוע, לפחות במידה בה יוכלו לנסוע בו עד למוסך. כשיש צורך בגרירה, ייעשה לעיתים שימוש בציוד עזר מיוחד כגון טרקטור, כננת חשמלית או מכנית, או רכב 4. יש להקפיד על קשירת האופנוע באמצעות אביזרי בטיחות וקשירה איכותיים לרכב המסיע, בכדי להבטיח שהאופנוע לא ייפגע בדרך ליעד. גרר קטנועים עשוי להציע שירותים שונים, מלבד גרירת הקטנוע. לדוגמה, החלפת צמיגים בשטח, פריצת מנעולים, חילוץ אופנועים מבוץ, ובכביש או מילוי מצבר.

גרר אופנועים – חשוב בשעת הצורך

כל בעל כלי רכב יכול למצוא את עצמו תקוע עם תקלה טכנית המונעת מרכבו להמשיך לנסוע. המצב מסובך יותר כאשר נתקעים בסביבה שוממת באמצע הלילה. לבעל אופנוע מצב זה בלתי נעים במיוחד, כיוון שבניגוד למכונית, האופנוע אינו מספק לבעליו הגנה או מחסה מפגעי מזג האוויר או מסכנה אחרת. כאשר האופנוע תקוע באמצע היום, בעליו יכול למצוא עצמו חסר אונים. בעלי אופנועים רגילים להתנייד ממקום למקום במהירות, כיוון שלא נאלצים לחכות בפקקים או לבזבז זמן מיותר על חיפוש מקום חנייה. כיוון שכך, כל תקלה באופנוע עלולה לפגוע ברצף היום הרגיל שלהם, במיוחד כשממהרים לעבודה. גרר אופנועים הינו שירות חשוב במצבים אלו.

גרר אופנועים – מידע כללי

גרר אופנועים יבוא אל מקום האופנוע התקוע, ותחילה בעל המקצוע ינסה לתקן את האופנוע, במידת האפשר, לפחות במידה בה יוכל לנסוע למוסך. באין ברירה אחרת, האופנוע ייגרר. חשוב שהאופנוע ייקשר היטב באביזרי בטיחות וקשירה מתקדמים על גבי הרכב המסיע כדי שהאופנוע יגיע ליעדו ללא אף פגיעה. חברה לתעבורה בארצות הברית פיתחה כמה דרכים לגרירת אופנועים. האחת, גרירה באמצעות מתקן עגלה ייחודי המיועד לגרירת אופנוע. השני, היעזרות בכננת משיכה. השלישית, היא הליפט – במה היורדת ועולה, בעלת משטח אחיד, המונע החלקה, והמקלה על עבודת הגרירה.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?