חילוץ מכוניות

חילוץ מכוניות

חילוץ מכוניות- מידע כללי

כל בעל מכונית עלול להזדקק לשירותי חילוץ מכוניות, אם כיוון שישנו חור בגלגל, אם כי המצבר שבק חיים, או עקב תקלה אחרת. במצב כזה, אמנם ניתן לחכות לעזרה מבעלי רכבים אחרים או מעוברי אורח, אך לא בטוח שעזרה כזו תושג, או שבכלל תועיל. האפשרות הבאה, היא שימוש בשירות חילוץ מכוניות. לא כל חברת גרירה וחילוץ מספקת שירות לכל סוגי כלי הרכב, כגון טרקטורונים ורכבי שטח, אך חילוץ מכוניות הוא דבר סטנדרטי בכל חברה. חברת גרירה מציעה חילוץ בטוח ומהיר, ואף תיקוני רכב שונים, במידת האפשר, כדי למנוע את הצורך בגרירת הרכב. המשתמשים בשירות החברה הם אנשים פרטיים, ואף חברות שונות הנזקקות לשירותי גרירה, כגון הוצאה לפועל וחברות ביטוח. כדי לעסוק בגרירה, יש צורך ברישיון על כך ממשרד התחבורה. כמו כן, על נהג רכב הגרר להיות בעל רישיון נהיגה ספציפי לרכב זה.

חילוץ מכוניות- בחירת החברה

בבחירת חברה עבור חילוץ מכוניות, חשוב לבחור חברה הפועלת באזור בו הלקוח מתגורר, או בסמוך לו. כדי שהחברה תגיע במהירות למקום, ותמנע זמן המתנה רב ומייגע. החברות שונות זו מזו בסוגי השירותים הנוספים המוצעים, כגון, סידור לינה ללקוח במקרה בו הרכב נתקע מחוץ לעירו; בפריסה האזורית; בסוג  הציוד בו נעשה שימוש; בשיטת החילוץ, ועוד. כדאי להתחשב גם בכמות הזמן הנדרשת לגרירה, מקום אכסון הרכב לאחר גרירתו, וכן הלאה.

חשוב לבדוק כי החברה שבוחרים לא רק מגיעה במהירות, אלא גם זמינה בשעות והיקף הפעילות שלה. חברות רבות מפעילות ציים מצומצמים מידי, בשעות שאין "שיא", או לחילופין, אינן מחזיקות רכבי חילוץ בכל חלקי הארץ (ולכן זמן ההמתנה עולה). בידקו איזו חברה גם מחזיק צי גדול מספיק, וגם זמינה בעבורכם. שירות הלקוחות ותפיסת אותם מחלצי מכוניות בשעת צרה, חשובה לא פחות מהמחיר או מהניראות. בידקו לעומק איזו תמורה הנכם מקבלים, כאשר אתם באים לחתום על הסכם.

 

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?