כמה עולה גרר?

כמה עולה שירות גרר

המנוע שבק באמצע הנסיעה? הרכב לא מתניע במפתיע? כנראה שתזדקקו לשירותי גרר. כמה עולים שירותי גרר? ומה ההבדל בין שירותי גרר פרטיים לבין שירותי גרר שמגיעים לכם במסגרת הביטוח לרכב? אנו כאן עם כל הפרטים.

כפי שאתם ודאי יודעים, תקלות קורות ולא משנה עד כמה הרכב שלכם חדיש או יוקרתי. ברוב המקרים הן גם מתרחשות באופן בלתי צפוי ומבלי שהייתם ערוכים לכך, ואתם יכולים למצוא את עצמכם תקועים עם הרכב בצידי הכביש, ללא יכולת לעשות שום דבר. בדיוק בשביל כך ישנם שירותי גרר.

 

בררו מה פוליסת הביטוח שלכם כוללת בנוגע לשירותי גרר?

שירותי גרר יכולים להציל אתכם ממש, להגיע למקום שבו נתקעתם כדי לתקן את הרכב בעת צרה, או לחלופין לגרור אותו למוסך. יש אנשים ששירותי גרר כלולים בפוליסת הביטוח לרכב שלהם, לכן הדבר הראשון שעליכם לבדוק הוא האם גם פוליסת הביטוח שלכם כוללת שירות כזה. במידה וכן, זאת ההזדמנות להפעיל אותו. במידה ולא רכשתם ביטוח גרירה (מדובר בתוספת לביטוח תמורת תשלום) יהיה עליכם להזמין גרר באופן פרטי. כמובן שאז מומלץ לבחור בחברה אמינה ומקצועית שתספק שירות איכותי במחירים הוגנים.

 

מה ההבדל בין שירותי גרירנ פרטיים לבין שירותי גרר מטעם חברת הביטוח?

במידה ופוליסת הביטוח שלכם כוללת שירותי גרירה יכול מאוד שתהיו מוגבלים להזמנת חברת גרירה ספציפית, בהתאם להפניה של החברת הביטוח ולתנאי הפוליסה. זמני ההמתנה עלולים להיות שונים, שכן חברת הביטוח מחויבת לתנאים מסוימים ולא ליותר מכך.

גם הזמינות של השירות יכולה שלא לפעול לטובתכם, במידה לדוגמה שהפוליסה אינה כוללת שירותי גרר 24/7, מה גם שיתכן שהשירות יהיה מוגבל למיקום או לכמה קריאות בלבד, ואם כבר ניצלתם את הפוליסה לא תהיו זכאים לשירותי גרר. דבר נוסף שיש לקחת בחשבון הוא סוג הרכב, במיוחד אם תרצו לגרור אופנוע או משאית צריך לשים לב שחברת הביטוח מכסה זאת. לגבי המחיר, המחיר יהיה נמוך יותר משמעותית לעומת הזמנת חברת גרר פרטית, כי הוא כלול בתשלום שאתם כבר משלמים לחברת הביטוח מדי חודש בחודשו.

שירותי גרר פרטיים יכולים להיות יותר זמינים עבורכם סביב השעון, בכל ימות השבוע, ותוכלו לבחור באיזו חברה שרק תרצו. בנוסף רוב הסיכויים שחברה פרטית תגיב מהר יותר לקריאת השירות שלכם. מה שכן העלות של שירותי גרר פרטיים תהיה יקרה יותר ביחס לסכום שאתם משלמים לחברת הביטוח.

 

כמה גרר יעלה לכם?

המחירים של שירותי גרר משתנים מחברה לחברה, כמו כן יש הבדל במחיר במידה הזמנתם חברת גרר באופן פרטי ולא דרך חברת הביטוח. במסגרת הפוליסה, שירותים אלו ידרשו מכם תשלום נוסף עבור שירותי גרר ותיקוני דרך, כל חברת ביטוח בהתאם לשיקוליה כאשר הסכום יכול לנוע בין כמה עשרות שקלים לכמה מאות בודדות.

לגבי גרר פרטי, המחירים גם כן משתנים בהתאם לחברת הגרירה, רכב החילוץ שישלח אליכם, המיקום שלכם, המקום שאליו תבחרו לגרור את הרכב וסוג הרכב שתרצו לגרור. לרוב המחיר נקבע על פי סוג הרכב ומרחק הגרירה. גרירת רכב פרטי למרחקים של עד 10 ק"מ למשל יעלו בין 150 ל- 300 ₪ ולמרחק של 30 ק"מ 250 עד 450 ₪. לעומת זאת גרירת רכב מסחרי תעלה יותר בין 200 ל- 400 ₪ למרחק 10 ק"מ ובין 400 ל- 600 ₪ עבור 30 ק"מ. ככל שמשקל הרכב והמרחק עולים, כך יעלה גם המחיר, קל וחומר כאשר מדובר בסופי שבוע, לילות וחגים.

 

mazda skoda fiat nissan
מאזדה סקודה פיאט ניסאן
שברולט סיטרואן מרצדס
שברולט רנו סיטרואן מרצדס

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?