מגרש רכב

מדוע כדאי לכם למסור רכב ישן למגרש רכב לפירוק? 

האם יש לכם רכב ישן שאין עליו "קופצים" והתייאשתם כבר מלנסות למכור אותו? במידה וכן, האם חשבתם למכור אותו ל – מגרש רכב לפירוק?

אתם בוודאי שואלים – מדוע מגרש כל שהוא ירצה לרכוש את הרכב הישן שלכם? הרי הוא כבר לא שימושי, נהגים אינם מעוניינים בו, והוא הפך לנטל עבורכם וככל הנראה עבור הבאים אחריכם. אך דבר אחד נותר שימושי ואתם עשויים להרוויח ממנו כסף: חלקי החילוף הישנים של הרכב. מדוע? התשובה היא פשוטה: למרות שהם ישנים, הם עדיין שימושיים. בנוסף, המגרש מקבל תשלום עבור מחזור חלקי הברזל ובכך לכם יש חלק ישיר בתרומה לשיפור איכות הסביבה.

גם אם כלי הרכב שלכם אינו מסוגל לנסוע – הוא עדיין אטרקטיבי למגרשים אלו. מגרשי הרכבים רוכשים רכבים במצבים שונים, וכך גם רכבים שאינם כשירים לנסיעה. הם משחררים אתכם מכאבי הראש של חיפוש קונים, שמציעים לכם מחיר מחפיר למכוניתכם.

כמו כן, אל תשכחו, כי האופציה של מכוניות לפירוק היא כנראה היחידה שעומדת לרשותכם. הסיכויים שלכם למכור קונה לרכב ישן ומתפורר ללא מיזוג, הם נמוכים במיוחד. חבל שמכוניתכם הישנה תשב לכם בחנייה ללא שימוש ותתבלה שם, כאשר אתם יכולים לקבל עבורה תשלום הוגן מחברות הרוכשות מכוניות לפירוק.

גם אם יש לכם אופנוע, קטנוע או משאית – חברות פירוק מכוניות ישמחו לקבל אותם לידיהן.  

מגרש רכב לפירוק עושה את כל העבודה עבורכם.

במגרש הרכב לפירוק, העובדים מנסים לנצל מהרכב את כל חלקי הפח הניתנים לשימוש חוזר, כגון דלתות, מכסה מנוע ותא מטען. במידה והם במצב טוב, הם בדרך כלל נשלחים למוסכים השונים בתור חלפים.

תהליך זה נוגע גם למנוע ולגיר – אלה בדרך כלל החלקים הנפוצים ביותר לשימוש בפירוק, שכן עלותם במגרש היא בדרך כלל רבע מעלות של מנוע וגיר חדשים אצל היבואן. בסופו של דבר, גם חלקים קטנים כגון פנסים קדמיים או פנסים אחוריים, מוצאים את דרכם לשימוש חוזר.

לאחר שנוצלו כל החלקים השמישים, שילדת הרכב וכל שאר חלקי המתכת מועברים למחזור מתכת.

מיחזור הרכב ניתן לעשות במגרש רכב

מאחר ורוב החלקים של המכונית עשויים מברזל, אפשר למחזר אותם. היום, המחיר שמציע השוק לטון של ברזל למחזור, נע סביב אלף שקל. כך, מגרש הפירוק יכול לנצל גם חלקים אלו למטרות רווח. בסופו של דבר, ניתן למחזר מעל ל-90% מרכב הנשלח לפירוק. האופציה של מכוניות לפירוק היא בעצם ידידותית מאוד לסביבה.

בנוסף, לא רק שאתם תורמים לאיכות הסביבה ע"י מחזור, אלא אתם גם מונעים זיהום אוויר. מכוניות ישנות נחשבות למזהמות יותר ממכוניות חדשות וזאת מכיוון שהן פולטות כמות גדולה יותר של גזים רעילים לסביבתם. העברתן לחברת מכוניות לפירוק, מסייעת למשרד להגנת הסביבה.

קבלת מענק בסך 3,000 ₪ לרכבים ישנים מאוד במגרש רכב לפירוק

מלבד היתרון של מחזור הרכב, קבלת תשלום במזומן ופינוי החנייה שליד ביתכם, ישנו יתרון נוסף עבור מכוניות לפירוק. במידה ומדובר ברכב ישן מאוד, אתם יכולים להגיש בקשה אל משרד התחבורה, עבור קבלת מענק גריטה בסך 3,000 ₪. האינטרס של משרד התחבורה הוא להוריד רכבים ישנים מהכבישים, מאחר והם לא נחשבים לבטיחותיים במיוחד. כמובן שתיאלצו לעמוד בקריטריונים השונים אשר משרד התחבורה מציב.
בהצלחה!

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל