מגרש רכב

מגרש רכב

מגרש רכב איכותי יחסוך לכם זמן וכסף

אם החלטתם לקנות רכב יד שנייה ואתם עדיין לא בטוחים באיזה רכב אתם מעוניינים, אלא רק מודעים למגבלות התקציב, מגרש רכב הוא אופציה מאוד טובה עבורכם.

במידה והתנסיתם כבר ברכישת רכב משומש בעבר, אתם כנראה מכירים מקרוב את כל כאבי הראש הכרוכים בתהליך. עליכם לחפש באינטרנט או בעיתון, מודעות של אנשים המוכרים רכבים בגבולות התקציב המתאים לכם.

עליכם להיפגש עם אותו בעל רכב ולבדוק את הרכב מקרוב. בהרבה מאוד מקרים, הרכב שאתם רואים בפועל הוא רחוק מאוד מהתיאור שהופיע במודעה. ישנם מקרים, בהם רכב אשר תואר כ"שמור מאוד ובמצב מצוין", מתגלה עם כמה מכות קטנות מסביב. במקרים גרועים יותר, מתגלות בו בעיות מכאניות קשות.

כמובן, במידה ואתם אנשים פרקטיים, תרצו שהרכב שלכם יעבור בדיקה מקיפה במוסך, שבו אתם בוטחים. רק לאחר שתמצאו רכב העונה לכל דרישותיכם ונמצא במצב תקין, תחליטו האם לקנות אותו.

התהליך הזה יכול להיות מייגע. הסיכויים לכך, שכבר בפעם הראשונה תמצאו את מכונית חלומותיכם, הם נמוכים למדי. אתם עלולים לבזבז ימים שלמים בהתעסקות בנושא זה, מה שעלול להוביל ללא מעט עצבים ותסכול. כל הריצות ממקום למקום והאכזבה בכל פעם מחדש, יתישו אתכם.

מגרש רכב מציע מבחר גדול של רכבים במחירים שונים.

באותו מספר שעות מצומצם שפיניתם לתהליך, תוכלו לבחון מספר רכבים רב ולהחליט איזה מהם עונה על דרישותיכם. תוכלו לסגור את הסיפור תוך שעות ספורות, במקום "למרוח" אותו על פני שבועות.

כמו בכל תחום, גם בתחום זה תוכלו למצוא עסקים מפוקפקים. במידה ותלכו אל מגרש רכב ותיק ואמין אשר מחזיק בהמלצות, תזכו ליחס אישי, לשירות אדיב ולרכבים בעלי אמינות גבוהה.

מגרש רכב איכותי הוא מגרש, אשר לא מקבל כל רכב לידיו, אלא מבצע בדיקה לרכב ורק אז מחליט אם הוא ראוי להיות מוצג במגרש, כמו מגרש הרכב שלמה ביל.

לרוב, מחירים הרכבים של מגרש רכב יהיו נמוכים מעט ממחירי המחירון של הרכב אותו אתם מחפשים. אתם בוודאי שואלים: "אם המחירים נמוכים יותר בגלל שהרכבים במצב גרוע?", ובכן, התשובה היא: ממש לא. אותם אנשים המוכרים את הרכב לא באמת רוצים להתעסק עם כאב הראש של עשרות קונים פוטנציאלים, המתקשרים אליהם, מגיעים לראות את הרכב ומתחילים להתמקח.

ישנם מגרשי רכב, הנותנים אחריות לתקופה מסוימת, על רכב הנרכש מהם. מגרש רכב מסוג זה, רק יעלה את רמת הביטחון שלכם ברכב שאתם רוכשים. זאת בהשוואה לקניית רכב יד שנייה מאדם פרטי, שיתעלם מכם מיד לאחר השלמת העסקה. שעה אחרי שהוא מכר לכם את הרכב, הוא עשוי לשכוח מקיומכם.

אם ניגשתם אל מגרש רכב ורכשתם רכב, הרכב נחשב לאמין ובטיחותי יותר. זאת משום שהוא נבדק ותוקן לפי הצורך, כך שלא תצאו מהמגרש עם רכב ללא בלמים.

צור קשר    ביקורות

    4.7
    30 ביקורות בגוגל
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?