מכירת רכבים זולים

מכירת רכבים זולים

מכירת רכבים זולים- מידע כללי

קניית רכב אצל קונה רכבים איננו דבר שבכל יום. רכב חדש עולה הון רב, ולא כולם יכולים להרשות לעצמם אותו, גם אם הם מאד רוצים רכב חדש ונוצץ מאולמות התצוגה של היבואן. מכירת רכבים זולים מעניינת את כלל הציבור.

רכבים זולים יותר ניתן לקנות מחברות ליסינג או השכרה. לרוב, הרכבים בשימוש מספר שנים מועט, והם שמורים ובמצב טוב. רכבים זולים ניתן לקנות גם באופן פרטי או דרך סוכנויות רכב מיד שניה.

מכירת רכבים זולים- להיזהר מתרמיות

מכירת רכבים זולים במיוחד באופן פרטי צריכה לגרום לקונה לברר היטב מדוע הרכב כל כך זול. אף אחד אינו מעוניין ליפול קרבן לתרמית, בו מסתירים ממנו מידע, ומוכרים לו רכב לא תקין. כדאי לקחת את הרכב למוסך מקצועי, אמין וניטראלי, שם ייבדק הרכב בצורה מקיפה. כך, ניתן לקנות את הרכב בלב שקט, כאשר מודעים ללקויות הקיימים, אם ישנן, ולא מופתעים לגלותם לאחר הקנייה.

מבחינה זו, עדיף לקנות רכב מחברה. על פי החוק של גילוי נאות, אסור לחברה להסתיר כל מידע רלוונטי על הרכב הנמכר, כגון, כמה קילומטרים עבר, האם היה מעורב בתאונות דרכים, וכדומה. מלבד זאת, חברה מספקת אחריות. כיוון שחשוב לה שמה הטוב בציבור, ניתן לפנות אליה אף לאחר תום תקופת האחריות, ולקוות לקבל שירות או עזרה כלשהי.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?