מכירת רכב לפירוק

מכירת רכב לפירוק

האם הרכב שלכם עבר תאונה ואי אפשר להשתמש בו? האם הרכב שלכם הוא ישן ומכריח אתכם "לבלות" לא מעט זמן במוסך? האם הוא תובעני ויקר מבחינת תחזוקה? במידה ועניתם על אחת מהשאלות (או יותר) בחיוב, יתכן שהגיע הזמן לשקול מכירת רכב לפירוק.

באמצעות מכירת רכב לפירוק, תוכלו לקבל כסף מזומן עבור רכבכם וגם לתרום את חלקכם לאיכות הסביבה (בסיום תהליך הפירוק, הרכב ימוחזר).

כדי להעביר את הרכב לפירוק, עליכם להתמודד עם רגשות הנוסטלגיה

כאשר אתם שוקלים מכירת רכב לפירוק, הדבר הראשון אותו אתם צריכים לעשות, הוא להתמודד עם הרגשות אשר עולים בכם. לא קל למסור את הרכב האהוב והקשיש שלכם למגרש מכוניות.

מצד שני, לא חייבים להסתכל על כל העניין במלנכוליה. האם עדיף שהרכב שלכם ימשיך לשבת בחנייה, חשוף לשמש הקופחת, לבלאי, למבטי זעם מהשכנים וכך להתפורר שם?

תוכלו להסתכל על מכירת רכב לפירוק כמו על תרומת איברים. חלקי הרכב האהוב עליכם ימשיכו לחיות בקרב מכונית אחרת. גם החלקים, שאין בהם צורך, ימוחזרו לשימוש חוזר.

לאחר שהשלמתם עם הרעיון של מכירת רכב לפירוק והשד כבר לא נראה לכם נורא כל כך, הגיע הזמן לחפש מגרש, אשר יהיה מעוניין במכוניתכם.

מכירת הרכב למגרש רכב

מכירת רכב לפירוק יכולה להתבצע עם מגרשים או עם אנשים פרטיים, אשר ישמחו לרכוש את רכבכם. לאחר הפירוק, חלקי הרכב ימכרו ללקוחות, אשר מעוניינים בחלפים למכוניתם.

יש לא מעט סטיקרים ושלטים בצמתים, המציעים רכישת רכבים לפירוק, אך אנו מציעים לבחור בעסק המתמחה ברכבים לפירוק ומציע שירות אדיב וחם.

אל תשכחו, כי לא קל להיפרד מרכבכם היקר, שליווה אתכם במשך שנים ארוכות.

הרי לא תרצו להפקיד את מלאכת הפירוק בידי אדם שרואה במכוניתכם כ"חתיכת גרוטאה זקנה" ותו לא. תרצו להפקידה בידי אדם עדין ונעים, שידאג שכל התהליך יתבצע ביעילות ובמהירות האפשרית.

השתתפות בתוכנית הגריטה של משרד התחבורה וקבלת מענק כספי

בנוסף, קיימת היום אפשרות להשתתף בתוכנית של משרד התחבורה. מדובר בתוכנית גריטה (גריטה היא סוג של פירוק), שיוזמתה להפחית את מספר הרכבים הישנים, הנוסעים בכבישי ארצנו.

תמורת מסירת רכבכם הישן לגריטה למגרש גריטה שלמה ביל, תזכו למענק של 3,000 שקל. כדי להשתתף בתוכנית זו, עליכם לעמוד בקריטריונים שונים וגם לבטל את הרישיון של הרכב. לאחר מכן, תתבקשו למסור את רכבכם למוסך המבצע גריטה, והמחזיק ברישיון מיוחד מטעם משרד התחבורה.

למרבה הצער, רכבים מסחריים כגון משאיות ומלגזות, אינם יכולים להשתתף בתוכנית זו, המוגבלת רק לרכבים פרטיים.

במידה ואכן החלטתם על מכירת רכב לפירוק אך רכבכם אינו עומד בקריטריונים של משרד התחבורה (הוא אינו ישן דיו, או שהוא אינו רכב פרטי), תוכלו לפנות אל מגרש מכוניות, המתמחה בפירוק. כדאי שתבקשו מספר הצעות מחיר בטלפון, לפני שתפנו פיזית למגרש כלשהוא.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?