מכירת רכב

מכירת רכב

מכירת רכב – איך אפשר למכור רכב?

כשאר אדם נמצא במצב בו הוא רוצה למכור את רכבו עומדות בפניו כמה אפשרויות: הוא יכול לפרסם בלוחות שונים, לפרסם את פרטי הרכב ולהשאיר מספר טלפון, גם עיתונים מקומיים וארציים יתנו את אותו מענה, בנוסף יכול לפרסם את מכירת הרכב על רכבו, שבעת נסיעה או בעת שרכבו חונה העוברים והשבים יראו שהרכב למכירה וירצו לרכוש אותו.

קיימת אפשרות גם למכור את הרכב למגרשי מכוניות של מכירת רכב, אשר נותנות לבעל הרכב את קצת פחות ממחיר המחירון שלו, והאפשרות הכי טובה בעולם המודרני של היום היא לצלם את הרכב לפרסם במודעות אינטרנט שהרכב למכירה, בכל פרסום שכזה עדיף לרשום את היתרונות שיש ברכב, על מנת שיפנה לקהל הקונים הנכונים.

בעת מכירת רכב

כאשר מגיע קונה פוטנציאלי, כדאי לבדוק את טיבו האם הוא אדם הגון שישלם על מכירת הרכב בצורה הגונה, ולא חלילה יפיל אותנו בפח.

אם בעל הקונה רוצה לקחת את רכבכם לבדיקה לבעל מוסך כדאי ללכת לבדיקה ביחד לבדוק שלא חלילה יבצעו לכם ברכב דברים שאינכם מעוניינים בהם, וכן גם בעת שבעל הקונה מבקש לעשות נסיעת מבחן ברכב.

לאחר שהגעתם להסכמה הדדית בעניין הכספי, כדאי לפני מכירת הרכב ולפני העברת בעלות לגשת לבנק ולבדוק שאכן הקונה מעביר לנו את כספנו לחשבון, ולאחר מכן לגשת למשרד הרישוי לבצע העברת בעלות כראוי.

חשוב במידה והנכם קונים או מוכרים, לבדוק היטב מול מי הנכם מבצעים עסקים. לצערנו, נוכלים רבים נכנסו גם לתחום זה, ומצליחים לגזו כסף וסחורה מאנשים בדרכים שונות. כאשר הנם עומדים בפניי מכירת רכב, איספו מידע דרך הרשת אודות הרוכש כמידת האפשר. השקעה קצרה בזמן ובחיפוש, יכולה מאוחר יותר להשתלם לכם לא רק כספית לא גם נפשית. מכירת רכב עשויה להיות תהילך ארוך ומייגע לעיתים, אולם כדי לפעמים להיות סבלני מאשר לקצר תהליכים ומאוחר יותר להצטער.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?