פירוק מכוניות במרכז- מידע כללי

פירוק מכוניות במרכז, כמו בכל מקום אחר, צריך להיעשות אצל מגרש לפירוק המורשה לעסוק בכך מטעם משרד התחבורה. פירוק מכוניות במרכז מפרק מכוניות ישנות לחלקיהם השונים. החלקים הטובים עוברים תיקונים ושיפוצים לפי הצורך, ונמכרים כחלקי חילוף: לבעלי מוסכים, או ללקוחות פרטיים. את שאר החלקים שולחים למחזור בתעשיית  הברזל. בצורה זו, המכונית מנוצלת היטב, ואף תורמת לאיכות הסביבה.

עבור מכירת רכב לפירוק יש להביא את הרכב למגרש, להעביר את הבעלות על שם בעל המגרש, ולבטל את רישיון הרכב. התהליך הנו פשוט ולא מסובך.

פירוק מכוניות במרכז- שווה למכור את הרכב לפירוק

לבעל רכב ישן המעוניין להיפטר מרכבו, שווה למכור אותו למגרש פירוק מכוניות. הוא יקבל על הרכב סכום של עד 3,000 ₪ במזומן, על פי תקנות משרד התחבורה. ככל הנראה, אף לקוח אחר לא יהיה מעוניין ברכבו, ולא ישלם עליו מחיר שכזה.

במכירת הרכב לפירוק בעל הרכב הישן חוסך את כל התיקונים היקרים החוזרים ונשנים שדורש הרכב. הוא חוסך את הוצאות הטסטים התכופים, ואת הכסף הרב על הדלק שהרכב הישן זולל. אם מדובר ברכב מושבת, ודאי ששווה לו להרוויח כסף עליו, שכן, איזו עוד תועלת יש לו ממנו? לא רק זאת, אלא שבהסרת הגרוטאה מצידי הדרכים הוא יהיה פחות חשוף לקנסות מצד העירייה.

מלבד יתרונות כלכליים ברורים לשני הצדדים, כאשר מביאים ומעודדים פירוק מכוניות במרכז ובכלל, אנו מקדמים את איכות חיינו בעוד שני כיוונים. הראשון, אנו מבטיחים את ביטחוננו, שכן רכבים ישנים ולא בטיחותיים יוצאים מכלל שימוש, ואין מסכנים אותנו בכבישים השונים. השני, אנו מעלים את איכות חיינו בכך שמכוניות ישנות, אשר יכולות לבוא לפירוק, ותופסות מקומות חנייה ברחבי העיר, אינן עוד בנמצא. פעמים רבות צעדנו במרכז וראינו מכונית ישנה שלא בשימוש, התופסת מקום חנייה יקר. על ידי פירוק מכוניות במרכז ובכלל, אנו מבטיחים כי מכוניות אלו יפנו את החנייה לאלו הזקוקים לה על בסיס יומי.

פירוק מכוניות בחיפה

פירוק מכוניות בחיפה- היפטר מהרכב הישן

פירוק מכוניות בחיפה הנו פתרון מצוין לתושבי חיפה והסביבה, שהנם בעלי רכב ישן. כיום, נוספים בכל שנה לכבישים אלפי מכוניות חדשות. קשה ביותר למכור רכב ישן באופן פרטי, במיוחד אם מצבו איננו טוב, והוא דורש תיקונים תכופים ויקרים.

מגיע שלב בו רוצה בעל המכונית להיפטר ממנה, שכן, היא הוצאות החזקתה עולות על שוויה ועל התועלת המופקת ממנה. בעל מגרש פירוק מכוניות בחיפה יקנה את המכונית, ללא קשר למצבה, אף אם היא איננה עוד נוסעת. הוא ישלם עליה סכום כסף במזומן, עד 3,000 ₪, על פי התקנות שקבע משרד התחבורה. כאשר מדובר ברכב מושבת והמחיר עליו נמוך במיוחד, לא פעם יגרור אותו בעל המגרש על חשבונו.

פירוק מכוניות בחיפה- מידע כללי

על מנת לעסוק בפירוק מכוניות, יש צורך ברישיון המונפק אצל משרד התחבורה. משרד התחבורה מעודד פירוק רכבים ישנים ומושבתים על מנת להפחית את זיהום האוויר הנגרם במיוחד ממכוניות ישנות. כמו כן, פירוק מכוניות בחיפה מפחית את הסיכון לתאונת דרכים מרכב ישן המועד לתקלות בלתי צפויות.

במכירת רכב לפירוק, יש לבטל את רישיון הרכב לאחר שהוא מובל אל המגרש לפירוק. בנוסף, יש להעביר את הבעלות אל בעל המגרש. הרכב יפורק לחלקיו השונים. החלקים הטובים יעברו שיפוץ כדי שיוכלו להימכר כחלקי חילוף. לתעשיית הברזל מעבירים את שאר החלקים, שם הם ימוחזרו.

צור קשרביקורות

שלמה ביל
4.7
15 ביקורות בגוגל