פירוק מכוניות תל אביב– עסקה משתלמת

פירוק מכוניות תל אביב, או בכל עיר אחרת, הנו עסקה משתלמת לכל הצדדים המעורבים, ואף מעבר לכך. פירוק מכוניות מיועד עבור רכבים ישנים שלא משתלם עוד לבעליהם להחזיק בהם, או עבור רכבים שניזוקו בתאונה, ואינם עוד יכולים לנסוע.

במגרש לפירוק מכוניות, מפורקת המכונית לחלקיה השונים. בעל המגרש מוכר את החלקים שבמצב טוב למוסכים המעוניינים בהם, או ללקוחות פרטיים המגיעים ישירות אליו. את שאר חלקי הרכב הוא מעביר למחזור בתעשיית הברזל.

כך כולם מרוויחים: בעל המגרש מרוויח מקיום העסקה; בעל הרכב מקבל סכום יאה על רכבו, סכום שקשה להאמין שמישהו אחר היה נותן לו על הרכב, אם בכלל היה אי פעם מוצא קונה פרטי לרכבו; וכן, ישנה תרומה לסביבה. הפקת ברזל הנה יקרה, והברזל איננו מחצב מצוי בארץ. העברת חלקים למחזור ולשימוש כחומר גלם לרכב הבא מפחית את הצורך בהפקת הברזל.

מלבד יתרונות כלכליים ברורים לשני הצדדים, ובונוסים ירוקים לרווחת כולם, אנו מקדמים את איכות חיינו בעוד שתי דרכים. הראשון, אנו מבטיחים את ביטחוננו, שכן רכבים ישנים ולא בטיחותיים יוצאים מכלל שימוש, ואין מסכנים אותנו בכבישים השונים. השני, אנו מעלים את איכות חיינו בכך שמכוניות ישנות, אשר יכולות לבוא לפירוק, ותופסות מקומות חנייה ברחבי העיר, אינן עוד בנמצא. חנייה בתל אביב היא מצריך נדיר ויקר, וחבל שמכוניות ישנות שאינן בשימוש יתפסו לנו מקומות יקרי ערך. על ידי פירוק מכוניות בתל אביב, ובכלל, אנו מבטיחים כי מכוניות אלו יפנו את החנייה לאלו הזקוקים לה על בסיס יומי.

פירוק מכוניות תל אביב- לא רק לתושבי תל אביב

עסקת פירוק מכוניות תל אביב איננה מיועדת רק לתושבי תל אביב והסביבה, אלא גם עבור תושב כל עיר אחרת המעוניין להביא את רכבו אל המגרש. לא פעם, סוחרים יגיעו עד ביתו של המוכר, גם אם הנו מרוחק. לעתים, במקרה בו הרכב איננו נייד, הם יגררו אותו אל המגרש על חשבונם.

פירוק מכוניות תל אביב כולם מרוויחים

פירוק מכוניות חלקי חילוף

פירוק מכוניות חלקי חילוף- מי מעוניין בחלקי חילוף?

כאשר אחד מחלקי הרכב מפסיק לתפקד, יש להחליפו מיידית. אחת הדרכים להשגת  מאגר גדול של חלקי חילוף, היא ממכוניות שפורקו. לאחר פירוק מכוניות חלקי חילוף שהינם במצב טוב נמכרים ללקוחות השונים.

ישנם מוסכים הקונים אותם כדי לחדש את מלאי חלקי החילוף שברשותם, ולמכור אותם הלאה. ישנם כל כך הרבה דגמי מכוניות בפיתוחים טכנולוגיים כיום, שקיים מגוון גדול ביותר של חלקי חילוף. לא תמיד יש למוסך את החלק הספציפי אותו הלקוח מחפש, ולכן, לעיתים הם יפנו למגרש לפירוק מכוניות כדי למלא הזמנה מסויימת של אחד הלקוחות שלהם.

יש גופים שונים נוספים המתעסקים עם חלקי חילוף. וכן, לקוחות הפונים אל המגרש לפירוק מכוניות באופן ישיר ופרטי, וקונים לעצמם את חלקי החילוף הדרושים.

חלקי החילוף לרוב דורשים חידוש ושיפוץ יסודי, כדי שיתפקדו ברכב הבא. לאחר שנים רבות של שימוש בהם, השיפוץ חשוב, ובמיוחד אם הם ניזוקו בתאונת דרכים, וכדומה. כשרוכשים ממגרש פירוק מכוניות חלקי חילוף, כדאי לברר האם הוא מספק אחריות מלאה לחלקי החילוף שמוכר.

פירוק מכוניות חלקי חילוף- כדאי למכור

למרות שקשה להיפרד מרכב ששירת אותך שנים רבות, כדאי לבעל רכב ישן למכור את רכבו לפירוק, בשלב בו מרגיש שהוצאות הרכב עולות על שוויו. כך, הוא יקבל סכום כסף נאה על רכבו, שכנראה לא יקבל מאף לקוח פרטי.

 

צור קשרביקורות

שלמה ביל
4.7
15 ביקורות בגוגל