פירוק מכוניות תל אביב

פירוק מכוניות תל אביב- עסקה משתלמת

פירוק מכוניות תל אביב, או בכל עיר אחרת, הנו עסקה משתלמת לכל הצדדים המעורבים, ואף מעבר לכך. פירוק מכוניות מיועד עבור רכבים ישנים שלא משתלם עוד לבעליהם להחזיק בהם, או עבור רכבים שניזוקו בתאונה, ואינם עוד יכולים לנסוע.

במגרש לפירוק מכוניות, מפורקת המכונית לחלקיה השונים. בעל המגרש מוכר את החלקים שבמצב טוב למוסכים המעוניינים בהם, או ללקוחות פרטיים המגיעים ישירות אליו. את שאר חלקי הרכב הוא מעביר למחזור בתעשיית הברזל.

כך כולם מרוויחים: בעל המגרש מרוויח מקיום העסקה; בעל הרכב מקבל סכום יאה על רכבו, סכום שקשה להאמין שמישהו אחר היה נותן לו על הרכב, אם בכלל היה אי פעם מוצא קונה פרטי לרכבו; וכן, ישנה תרומה לסביבה. הפקת ברזל הנה יקרה, והברזל איננו מחצב מצוי בארץ. העברת חלקים למחזור ולשימוש כחומר גלם לרכב הבא מפחית את הצורך בהפקת הברזל.

מלבד יתרונות כלכליים ברורים לשני הצדדים, ובונוסים ירוקים לרווחת כולם, אנו מקדמים את איכות חיינו בעוד שתי דרכים. הראשון, אנו מבטיחים את ביטחוננו, שכן רכבים ישנים ולא בטיחותיים יוצאים מכלל שימוש, ואינם מסכנים אותנו בכבישים השונים. השני, אנו מעלים את איכות חיינו בכך שמכוניות ישנות, אשר יכולות לבוא לפירוק, ותופסות מקומות חנייה ברחבי העיר, אינן עוד בנמצא. חנייה בתל אביב היא מצריך נדיר ויקר, וחבל שמכוניות ישנות שאינן בשימוש יתפסו לנו מקומות יקרי ערך. על ידי שלמה ביל, אשר קונה רכבים לפירוק בתל אביב, אנו מבטיחים כי מכוניות אלו יפנו את החנייה לאלו הזקוקים לה על בסיס יומי.

פירוק מכוניות תל אביב – לא רק לתושבי תל אביב

עסקת פירוק מכוניות תל אביב איננה מיועדת רק לתושבי תל אביב והסביבה, אלא גם עבור תושב כל עיר אחרת המעוניין להביא את רכבו אל המגרש. לא פעם, סוחרים יגיעו עד ביתו של המוכר, גם אם הנו מרוחק. לעתים, במקרה בו הרכב איננו נייד, הם יגררו אותו אל המגרש על חשבונם.

פירוק מכוניות תל אביב כולם מרוויחים!

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?