פירוק רכבים לחלפים

חלקי חילוף לרכבים

פירוק רכבים לחלפים קניית רכבים

פירוק רכבים חלפים מעודד קניית מכונית חדשה עבור בעל רכב ישן. זאת באמצעות, קנית הרכב מבעל הרכב הישן ומתן תמורה הולמת עבור הרכב, בהתאם למחירון המעודכן מידי פעם על ידי משרד התחבורה. התמורה הניתנת עבור בעל הרכב יכולה להיות לעזר עבור ההוצאה הכלכלית בקניית רכב חדש יותר. פירוק רכבים חלפים קונה מבעל הרכב הישן את רכבו, מפרקו וחומרי הגלם עוברים למחזור בתעשיית הברזל או לחלופין מהווים חלקי הרכב, חלקי חילוף עבור רכבים שחלקים מהם התבלו או התקלקלו בשל סיבות כאלו ואחרות.

פירוק רכבים לחלפים קונה רכבים

פירוק רכבים חלפים, נעשה בעסקים המורשים לכך, על ידי משרד התחבורה. לחברות אלו יש רישיון שהונפק להם ממשרד התחבורה. חובת בעל העסק, הקונה את הרכבים, הינה לשלם במזומן לבעל הרכב הישן. בדר"כ סך מקסימאלי לתשלום הינו 3000 ש"ח. התשלום הניתן עבור רכב שנמכר למגרש קונה רכבים, הוא עשרה אחוזים  ממחיר הרכב, לפני מחירון. במידה ומחירון הרכב לפירוק הינו נמוך מאוד, רכב זה ייגרר על ידי בעל המגרש, כך שמחיר הגרירה ירד מעל כתפי בעל הרכב הישן.

פירוק רכבים מגרש רכב

נכון לעכשיו ניתן למצוא מגרש רכב עם חלפים שמתאימים לרכב שלכם במידה והחלק החלופי המקורי עולה הרבה יותר ניתן גם לפנות לקונה רכבים לפירוק או למגרשי קניית רכבים לפירוק כדי לברר על החלק החלופי.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?