פירוק רכבים ברעננה- סמלי העיר

רעננה הינה עיר הנמצאת באזור השרון, ושמבחינה מנהלית שייכת לאזור השרון. רעננה החלה כמושבה חקלאית בשנת 1921, נחשבה למועצה מקומית בשנת 1936, ובשנת 1982 היא הוכרזה כעיר. רעננה קיבלה את התואר "העיר הירוקה בישראל" בשנת 2010.

סמל העיר מכיל את שם העיר, וכן אלמנטים שונים. הראשון, עץ ההדר הבא לסמל את החשיבות שהיתה לחקלאות לכלכלת המושבה, בתקופות בהם הייתה המושבה מוקפת בפרדסים. השני, מגדל מים העומד מעל לבריכה. מגדל המים בא לסמל בארות מים, שלוש במספר, ואת המגדלים מעליהם, שעד היום עומדים על תילם. אחד נמצא במרכז העיר, השני במערבה, והשלישי במזרחה. למעלה משם העיר ישנם גגות וארובות מפעלים, הבאים לסמל עד כמה חשובה התעשייה לעיר. הסמל מכיל את האלמנטים הבאים, בנוסף לשם העיר.

פירוק רכבים ברעננה- קונים רכבים ישנים

סוחר או חברה שעסקם הוא פירוק רכבים ברעננה, קונים מתושבי רעננה והסביבה רכבים ישנים או כאלה שניזקו במידה כה רבה, עד שיש להוריד אותם מהכביש. בעל הרכב מקבל עבור רכבו תמורה אותה כנראה לא יקבל מאף קונה אחר, והוא יכול להשתמש בסכום זה עבור קניית רכב אחר. החברה מפרקת את הרכב לחלקיו. חלקים שמישים נמכרים, ואלו שאינם מועברים לתעשיית הברזל למיחזור. אם הינך מתגורר ברעננה או בסביבה ומנסה להיפטר מרכבך הישן או העומד- פירוק רכבים ברעננה הוא הפיתרון עבורך!

צור קשרביקורות

שלמה ביל
4.7
15 ביקורות בגוגל