פירוק רכבים ישנים

פירוק רכבים ישנים – למה?

פירוק רכבים ישנים הוא אמצעי יעיל ונוח עבור אלו שברשותם רכב ישן. בעל רכב ישן מן הסתם, מכיר את הבקרים המתסכלים בהם הרכב לא מתניע והמעגל המוכר של ביקור במוסך, עלות התיקון וכן על זה הדרך. לא סתם אומרים שרכב ישן מיועד לעשירים, עלות התיקונים ותחזוקת רכב ישן בפני עצמה היא הוצאה משמעותית ובמקרים של רכבים ישנים זו גם הוצאה החוזרת על עצמה ולא אחת. כמו כן, ככל הנראה בעל רכב ישן יתקשה למכור רכב כזה, לכן חברה לפירוק רכבים הינה אלטרנטיבה עבורכם במידה וברשותכם רכב ישן.

פירוק רכבים ישנים – תרומה אישית וגלובאלית

באמצעות פירוק רכבים ישנים, גם נפטרתם מהרכב הישן וההוצאות הכרוכות בתחזוקו ולא רק שחסכתם בהוצאות, ישנם אף הכנסות. עבור הרכב אותו שלחתם לפירוק, תקבלו סכום הוגן. התשלום המשולם עבור הרכב הישן, משולם על ידי העסק שקונה את הרכבים. לפי קביעתו של משרד התחבורה התשלום צריך להיות במזומן. הרווח עבור רכב ישן הינו לרוב כ-3000 ש"ח. יתרונות נוספים טמונים בכך שהפירוק מאפשר מחזור חלקים רבים מהמכונית, העוברים לתעשיית הברזל ובאופן זה נשמרת איכות הסביבה. כמו כן, רכב ישן הינו לרוב, פחות בטיחותי, כך שהורדתו מהכביש היא בהחלט תרומה ניכרת עבור הזהירות בדרכים.

צריך להבין – פירוק רכבים ישנים שומר על איכות הסביבה ולכן כדאי לבצע את המשימה ולשלוח את הרכב הישן לפירוק ולתרום לעתיד נקי יותר.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל