קונה מכוניות זולות

רכב חדש עולה הון רב, ולא כולם יכולים להרשות לעצמם אחד כזה, לכן רכישה של רכבים זולים הופכת רלוונטית יותר לכלל הציבור. רכבים זולים ניתן לקנות מחברות ליסינג או השכרה, באופן פרטי או דרך סוכנויות רכב מיד שניה. לרוב, הרכבים בשימוש מספר שנים מועט, והם שמורים ובמצב טוב.

קונה מכוניות זולות – מידע כללי

אופציה של קונה מכוניות זולות מתאימה לכל לקוח. אלו שיכולים לממן זאת ולהרשות לעצמם לרכוש רכב חדש ומבריק מאולמות התצוגה הנאים של היבואן עושים זאת על פי שיקולים שונים. השיקולים נוגעים לרכב, כגון: נוחות, בטיחות הרכב, סמל סטטוס, מראה חיצוני, וכן נוגעים להוצאות השונות: מחיר הרכב, עלות הביטוחים, עלות האחזקה, ועוד.

מכירת רכבים חדשים מתבצעת דרך יבואנים רשמיים, או דרך סוכנויות רכב. מעלה בקניה מהן היא האחריות עליה ניתן לסמוך. לרוב, ניתן לפנות לחברה גם לאחר תום תקופת האחריות במקרה של תקלה. החברה המעוניינת בשמה הטוב, תושיט עזרה גם אז.

ניתן גם לקנות רכב חדש במחיר מוזל יותר בעסקת טרייד אין: הקונה מוסר את רכבו הישן לחברה/ לסוכנות ממנה קונה את הרכב, ומקבל הנחה תמורתו.

קנית רכב ביבוא אישי דורשת סבלנות, כרוכה בהרבה בירוקרטיה, ומוזילה את המחיר. עם זאת , היא כרוכה בעלויות שונות, כגון עליות מכס ומיסי רכישה.

מכוניות זולות – להיזהר מתרמיות

 כאשר רוצים לרכוש מכוניות זולות ובאופן פרטי על הקונה מוטלת האחריות לברר היטב מדוע הרכב כל כך זול. אף אחד אינו מעוניין ליפול קרבן לתרמית, בו מסתירים ממנו מידע, ומוכרים לו רכב לא תקין. כדאי לקחת את הרכב למוסך מקצועי, אמין וניטרלי שם ייבדק הרכב בצורה מקיפה. כך, ניתן לקנות את הרכב בלב שקט, כאשר מודעים ללקויים הקיימים, אם ישנם, ולא מופתעים לגלותם לאחר הקנייה.

מבחינה זו, עדיף לקנות רכב מחברה. על פי החוק של גילוי נאות, אסור לחברה להסתיר כל מידע רלוונטי על הרכב הנמכר, כגון, כמה קילומטרים עבר, האם היה מעורב בתאונות דרכים, וכדומה, ובנוסף לכך החברה מספקת גם אחריות לאותו הרכב.

קונה מכוניות זולות – כמעט חדש

למי שלא יכול לממן רכב חדש ממש, עטוף בניילונים, ישנן אופציות לקניית רכב כמעט חדש. חברות ליסינג והשכרה מוכרות רכבים שהיו בשימוש למשך מספר שנים בודדות. הרכבים לרוב נשמרים במצב טוב. על פי חוק גילוי נאות, החברות מחויבות לגלות כל מידע רלוונטי בקשר לרכב, כגון, האם היה מעורב בתאונה וכדומה.

קנייה של מכונית זולה, אינה בהחלט אומרת כי הרכב ישן או אינו במצב אופטימלי. רכבים רבים מוצעים למכירה כמעט באופן מיידי, בשל שלל סיבות; בעל הרכב קיבלו במתנה והוא מעדיף אחר, בעל הרכב מצפה לילד נוסף זמן קצר לאחר רכישת הרכב, ועליו להחליפו באחר ועוד. חשוב לדעת לשאול ולברר גם אודות הסיבות שהרכב נמכר. יתכן כי במקרים רבים תוכלו "לקרוא בין השורות", ולהפנים מה הן הסיבות האמיתיות העומדות מאחורי הדבר, והאם הן מוצאות חן בעיניכם או לא.

 

 

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל