קונה רכבים במחיר הוגן


קונה רכבים במחיר הוגן – מהם רכבים לברזל?

קונה רכבים במחיר הוגן טנדרים ומכוניות סגורים בעלי שטח פנימי גדול במיוחד. כמעט לכולם יש מנוע דיזל, ולחלקם תא מטען פתוח ו/או קבינה כפולה. בעבר הם שימשו בעיקר עסקים רבים להובלת סחורות, וכן להסעת נוסעים ועובדים ממקום אחד למשנהו. רכבים מסחריים קרויים גם "ואן", והם מתחלקים לשני סוגים עיקריים: אחודים, ובלתי אחודים. באחודים, הכוונה לרכב שהמטען שלו מחובר לתא הנהג.

בשנים האחרונות נוספו סוגים ודגמים נוספים של רכבים מסחריים, והם משרתים מטרות נוספות. כך, הם לא רק משרתים בעלי עסקים, אלא גם מבוקשים אצל כלל הציבור, לדוגמה, אצל משפחות ברוכות ילדים. אמנם הם עדיין לא נוחים כמו רכבים פרטיים, אך הפיתוחים המרובים בתחום משדרגים אותם.

קונה רכבים במחיר הוגן- היכן מתבצע?

מכירת רכבים מסחריים מתבצעת דרך סוכנויות רכב, יבואנים, חברות ליסינג, אתרי רכב באינטרנט, ועוד. ניתן לקנות רכבים מסחריים בעסקאות טרייד אין, מיד שניה או מיד ראשונה. כיוון שרישון רכב פרטי כולל רכבים עם עד 8 מקומות, מכירת רכבים מסחריים להם יותר משמונה מושבים מצריכה מצד הקונה רשיון אוטובוס/ אוטובוס זעיר.

בקניית רכבים מסחריים, יש לדעת שקיימים הבדלים בין הרכבים השונים. יש להחליט האם מעוניינים ברכב אחוד? בתא מטען סגור או פתוח? מהו המשקל המותר הרצוי לרכב המסחרי? הוא עשוי להיות ממקסימום 3,500 ק"ג ועד מקסימום 12,000 ק"ג.

קונה מכוניות לברזל – מכירת רכבים

בדומה לשנים עברו, גם השנה, 2012, קיימה חברת ההשכרה והליסינג, אלבר, יריד אוטומאניה גדול של מכירת רכבים גני התערוכה, תל אביב, בשיתוף עם יבואניות רכב גדולות. הארוע התקיים בחול המועד סוכות, והכניסה אליו היתה ללא תשלום.

באירוע הוצגו מגוון דגמי רכב, מליסינג פרטי, משומשים וחדשים, בהנחות משמעותיות ממחיר המחירון (עד 40% הנחה), ובמבצעים שונים. ניתן היה להזמין את בליסינג את הרנו פלואנס ZE, הרכב החשמלי החדש, שבטר פלייס מייבאת. היא מיועדת לנהגים שלא מרבים לנסוע, שכן, היא מוגבלת ל-12,000 ק"מ.

ביריד נמכרו מאות רכבים, רובם משומשים, על פי דיווח החברה. רכבים רבים הוחלפו בעסקאות טרייד אין. יונדאי i20 היה הרכב שנמכר ביותר.

בשנה זו, הציעה החברה לראשונה לבעלי רכבים למכור לאלבר את רכבם, ולקבל תוך יממה את התשלום עבורו. מכירת הרכב לא היתה תלויה בקניית רכב אחר מהחברה.

קונה רכבים במחיר הוגן- לא רק מכירות

ביריד מכירת רכבים גני התערוכה בתל אביב ניתן היה לקבל ללא תשלום ייעוץ מקצועי  ממומחים בנושאי רכב אצל דוכן מערכת 'אוטו'. כיבוד ושתייה חולקו חינם לכל הדורש. לילדים נערכו הפעלות. כמו כן, החברה הגרילה בין הקונים פורד או מאזדה חדשה בליסינג פרטי. מלבד זאת, היו הגרלות על פרסים נוספים, כגון, סופי שבוע זוגיים.

אירוע ההפנינג הגדול ראה עשרות אלפי אנשים אשר באו להתרשם מן המוצע. רבים העידו, כי קניית רכבים במחיר הוגן התבצעה בשטח. כך שכמעט כל הנחשפים בקרב הקהל היו מרוצים מן אשר חזו בו. עסקי קניית הרכבים לשדרוגם ומכירתם, החל לתפוס תאוצה בשנים האחרונות, שכן רבים החלו לראות את הפוטנציאל העיסקי שבדבר. חשוב לדעת כי זהו תחום סבוך, ואינו פשוט להיכנס אליו באופן מיידי. לכן השאירו למומחים לטפל בתחום, כמו שיש אצלנו בשלמה ביל.

 

1 (20%) 2 votes

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל