קונה רכבים לפירוק באזור, נווה מונוסון, יהוד, אור יהודה

היישוב נווה מונוסון המחוז המרכז מונה פחות משלושת אלפים תושבים בסך הכל. ואף על פי כן קונה רכבים לפירוק בנווה מונוסון הוא שירות נדרש ונגיש לטובת תושבי היישוב, מבלי שיצטרכו לדאוג לגרירת הרכב לערים הסמוכות למגרשי הפירוק. קונה הרכבים לפירוק לוכד מספר ציפורים במכה אחת כאשר הוא מפצה את בעל הרכב בגין רכושו ופוטר אותו מהאחזקה החוקית והרשמית בו, מספק חלקי חילוף איכותיים ושמישים למוסכים בסביבה ומעביר את גוף הרכב תהליך של גריטה המסייעת לתעשיית הברזל

בעיר אזור הסמוכה לחולון כבר מזמן אין נשענים על שירותי הערים הסמוכות והתפתחות העיר הביאה לנותני שירותים רבים בכל התחומים לעמוד לרשות התושבים. קונה רכבים לפירוק באזור הוא אחד מבין השירותים הללו, הנועד לתת מענה לתושבי אזור בעלי רכבים ישנים ולא שמישים המהווים מטרד סביבתי או רכבים חדישים לאחר תאונה והכרזת טוטאלוס, לקבלת פיצוי הוגן ומשתלם ולהורדתם מהכביש באופן מסודר וחוקי אל מול הרשויות.

קונה רכבים לפירוק ביהוד מונוסון מגיע בתיאום במהירות, בסיוע של שירותי גרירה,

במטרה לפנות רכבים שאיבדו את יכולתם לשרת את בעליהם. רכבים התקולים מכנית ומצריכים טיפולים יקרים ולא משתלמים או רכבים שנפגעו בתאונת דרכים והוכרזו כטוטאלוס, יאפשרו לבעליהם לקבל תגמול ופיצוי בגינם לצד שירותי פינוי ומחיקתם מן הרשומות של משרד הרישוי.

קונה רכבים לפירוק באור יהודה מספק שירות חיוני לבעלי רכבים אשר עברו תאונות והוכרזו כטוטאלוס, או לבעלי רכבים ישנים ותקולים שעלות אחזקתם הפכה ללא משתלמת ביחס לתועלתם. פינוי הרכב מתבצע במקרה הצורך באמצעות גרירה והורדתו הרשמית מהכביש מתבצעת בקלות באמצעות דיווח למשרדי הרישוי המקומיים. בעל הרכב זוכה לתשלום בגין רכבו.

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל