קונה רכבים לפירוק במודיעין, מכבים, רעות

renultניתן למצוא גם קונה רכבים לפירוק בחבל מודיעין ותושבי הסביבה המעוניינים בכך אינם חייבים להרחיק לכת ולחפש את השירות בתל אביב או בירושלים. קונה הרכבים לפירוק יגיע למקום הרכב וידאג לפינוי שלו באמצעות גרר (רכבים מבוטחים ומורשים בעלי יכולת מכנית ניתן גם להסיע למגרש בתיאום מראש עם קונה הרכב) ויפצה את בעל הרכב בגינו בסכום הוגן. לאחר מכירת הרכב לפירוק יש לבצע רישום במשרד הרישוי המקומי להורדת הרכב מהכביש.

מי שמחפש קונה רכבים לפירוק במכבים, ישמח לגלות כי מדובר בשירות נגיש במיוחד אשר אינו מחייב את בעל הרכב לצאת את ביתו וזוכה לשירות גרירה שיגיע לפנות את הרכב ממקום המצאו, לצד הורדתו מן הכביש באופן רשמי אל מול משרדי משרד הרישוי המקומיים. מדובר בפתרון המסייע לבעל הרכב להיפטר מרכב שאינו שמיש ואינו זוכה למחיר הוגן בשוק החופשי מסיבות שונות.

 

קונה רכבים לפירוק ברעות מעניק לתושבי הסביבה שירות עד הבית, בפינוי של רכבים שאינם בעלי זכות קיום ואינם ניתנים לשימוש עוד. רכבים אלו יכולים להיות רכבים ישנים בעלי בעיות טכניות ומכניות רבות או רכבים חדישים אשר עברו תאונת דרכים שהורידה משמעותית את ערכם ואינם בעלי ערך עוד בשוק החופשי. לקונה הרכבים למטרת פירוק אין משמעות למצב המכני של הרכב או לפגמים חיצוניים מאחר ובכל מקרה הרכב עובר פירוק וגריטה.

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל