קונה רכב לפירוק

קונה רכב לפירוק – מה זה בעצם?

 קונה רכב לפירוק הינו שירות מיוחד המוריד מהכביש רכבים ישנים, שעבר זמנם והגיעה שעת מנוחתם. בעלי מכוניות ישנות יכולים לפנות לקונה רכבים לפירוק ולמסור את רכבם ובכך לתרום לרווחת הכלל וכמובן לרווחתם האישית. רכב ישן הינו מפגע תברואתי, הוא מזהם את האוויר יותר מאשר רכב חדש. כמו כן, הוא מהווה סכנה בדרכים. בהתייחס לרווחתם האישית, החבר הטוב ביותר של בעל רכב ישן- הוא המוסך. וכתוצאה מכך, ההוצאות עבור תחזוקת הרכב הינן אבסורדיות ביחס לרכב הישן.

קונה רכב לפירוק – יתרונות

קונה רכב לפירוק אף ישלם לבעל רכב ישן סכום הולם של כ-3000 ש"ח עבור רכבו. כך בעל הרכב הישן "רוקד על שתי החתונות". גם ההוצאות הכלכליות הכרוכות בתחזוקת הרכב, ירדו מסדר היום וגם הוא הרוויח סכום הולם עבור הרכב. חלקי המכונית יועברו לתעשיית הברזל, למיחזור וכן כחלקי חילוף עבור רכבים אחרים, אשר חלקים מהם התבלו או התקלקלו עקב סיבות שונות.

קונה רכב לפירוק – שלמה ביל

כדאי לבצע את מכירת הרכב לפירוק אצל קונה רכבים אמין עם הצעה הוגנת ומשתלמת עבור הרכב שלך כדאי לבדוק אם ניתן לקבל מחיר יותר משתלם אצל קונה רכבים שלמה ביל אשר עובד בתחום למעלה מ20 שנה ויכול לתת מענה גם אחרי הקנייה ויעוץ על קניית רכב חדש.

נשמח לתת לכם את השירות המבוקש גם שירותי גרר 24 שעות ביממה.

בדיקה מעמיקה לפני קנייה

אדם פרטי או חברה שקונה רכבים לפירוק בתל אביב ובשאר הארץ מתמודדים לא אחת עם כמה בעיות לאחר קנית הרכבים. במצב בו אדם מוכר את רכבו בשל המצב שרכבו מקרטע, ישן ואינו ניתן לשימוש יותר, צריך לבדוק בדיקה מעמיקה אודות חלקיו של הרכב, כמו כן עדיף שבעל מוסך ואיש מקצוע יבדוק את העניין, לא אחת התברר שנקנה רכב שרבים מחלקיו אינם נמצאים או שהוחלפו חלקיו בחלקים לא מקוריים, הדבר מקשה על החברה שנמכר לה הרכב לפירוק מכיוון שבתום פירוק הרכב חלקיו עוברים תהליך חידוש ונמכרים במחיר סמלי, אם נמצאים חלקים לא מקוריים של הרכב אין צורך בחלקיו וחלקים לא מקוריים אלו הולכים לאיבוד, על בעל קונה רכב לפירוק לפני קניית רכב מסוים לברר שאכן חלקיו של הרכב נמצאים והינם מקוריים.

תהליך העברת בעלות

כמו כן דבר חשוב לא פחות, הוא לבקש מהמוכר אישור שמעיד על טסט בתוקף, אחרת על הרכב לא ניתן לעשות עברת בעלות, וגם הקונה רכב לפירוק יכול להיות אשם בסחירת חלקים גנובים אם לא נמסרו רישיונותיו של הרכב למשרד הרישוי, שאכן במצב כזה עדין לא הושלמה העברת בעלות על הקונה רכב לפרוק

ברגע שהקונה רכב לפירוק קנה את הרכב, אין באפשרות הקונה להגיש תביעה כנגד בעל הרכב הישן בעבור זה שמכר לו חלקים אינם מקוריים או חלקים אבודים, מכיוון שהבדיקה לפני קניית הרכב באחריותו של הקונה רכב לפירוק.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל