קונים מכוניות לפירוק

קונים מכוניות לפירוק – למה כדי למכור מכוניות לפירוק?

התפתחות עולם הרכבים פורצת גדרות , וניתן להבחין במכוניות חדשות אשר מספרם על הכביש רק עולה בעשרות אלפים בשנה. לעומת זאת קיימים רכבים ישנים אצל חלק גדול ממחזיקי הרכבים, אשר תפוקתם ותפקודם אינם עושים חסד עם איכות הסביבה, ובטיחותם פוחתת עם התקדמות הרכבים החדשים.

לכן, נמצאה חלופה טובה יותר לרכבים אלו, שתייעל גם את איכות הסביבה, וגם תשתלם מבחינה כלכלית. למכור מכוניות אלו לחברות שקונות מכוניות לפירוק, במסגרת חלופה זאת, מורידים מהכביש מכוניות ישנות שנמצאות במצב לא תקין. כיום קיימות חברות שמתעסקות בקניית מכוניות לפירוק, חברות אלו מורשות לעסוק בפירוק מכוניות, וזאת לאחר שניתנה להם רישיון ממשרד התחבורה לעסוק בתחום זה. החברות שולחות את הרכב לגריטה, ולוקחות את חלקיהם של הרכבים לשיפור, על מנת למכור אותם.

יעילותם של חלקי רכב לפירוק – קונים מכוניות לפירוק

כשקונים מכוניות לפירוק, חלקי הרכב כגון: המנוע, תיבת הילוכים וכו' נלקחים לשיפור, ועל ידי כך נמצא חלק של רכב מקורי הניתן לקנייה במחיר נמוך יותר, הדבר משמש בעלי רכב אשר רכבם עבר תאונה או התקלקל להם חלק מסוים, ובמקום ללכת להזמין חלק מקורי וחדש אשר יעלה להם הון, יוכלו לקנות חלק משופר אשר ישמש אותם לעוד הרבה שנים טובות, יש לציין שחלקים אלו הם מקוריים והם זהים לחלקים אשר יזמינו בחברה רגילה.

אלו העוסקים בקניית מכוניות לפירוק, מבינים בתחום, ויודעים איזה חלק ואיזה רכיב מתאים לכל סוג רכב. הדבר דומה מאוד לגוף האדם, שכן למשל כלייה אצל אחד, לא בהכרח תתקבל אצל גופו של אדם אחר, בבשל סוג הדם וכדומה. הקונים מכוניות לפירוק, לרוב יבואו לקנות ממכם את הרכב כמכלול, ויעסקו במלאכת הברירה כבר בעצמם. מבחינתכם חשוב כי הם אכן יקנו את הרכב בשלמותו, שכן אין לכם בשק ביקוש רב לחלקים מסויימים של חלקים כאלו או אחרים. וודאו כי איש העסק אכן עושה מלאכתו נאמנה.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל