מכוניות לפירוק

האם מגרש מכוניות לפירוק עוזר לאיכות הסביבה?

בעשור האחרון המודעות לשמירה על איכות הסביבה עלתה ברמה גלובלית והתחילו לייצר מכוניות הנוסעות על חשמל כדי לדאוג לאיכות הסביבה ולצמצם את הגזים הרעילים שמכוניות בנזין פולטות.

אפילו בענף האוכל ישנם שקיות מתכלות ומכלי מחזור בכל עיר, והכל כדי שנוכל לחיות ברמת חיים יותר בריאה ולא נפגע בכדור הארץ עליו אנחנו חיים.

ענף מכוניות לפירוק נפוץ בשנים האחרונות אם זה למחזור הברזל שנעשה במגרשי רכב או מתחמי גריטת רכב ע"י סוכני פירוק רכבים הדואגים לשנע את הרכבים המיועדים לשם.

אם הרכב שעליו אתם נוסעים כבר עשה את שלו ורמת הזיהום שלו גבוהה כדאי לשקול למוכרו לקונה רכבים אשר ישלם עליו מחיר הוגן וישנע אותו למגרש גריטת רכבים.

במדינת ישראל משונעים כ- 500 רכבים לפירוק למגרשי גריטה מידי יום  או ל-פירוק רכבים לחלקי חילוף.

מסקנה מגרש מכוניות לפירוק תורם לאיכות הסביבה ויפה שעה אחת קודם .

למה שולחים מכוניות לפירוק

המושג מכוניות לפירוק נוצר כדי לעורר קניית רכבים חדשים בשוק, אשר אינם מנוצלים כראוי בכבישי ישראל וכן גורמים לזיהום האוויר, לכן מכוניות אלו מעוברות לתעשיית הברזל, שם מנצלים את חלקי המתכת של המכונית. בדרך כלל חברות שמתעסקות במכוניות לפירוק ובמיוחד משרד התחבורה, מתעניינות ברכבים ישנים שתפוקתם כבר לא נותנת את שוויו  מחירם, ותיקונם עולה יותר ממחיר המכונית.

מכוניות לפירוק אלו נמכרות לחברות במחיר הנמוך ממחיר המחירון של המכונית, אמנם משרד התחבורה קובע סכום מסוים על כל רכב לפירוק בדרך כלל מודבר בעשרה אחוזים ממחיר המחירון של המכונית לפירוק אך עדיין צריך להישאר מעודכנים דרך משרד התחבורה על שווים, ובעלי החברות אינם רשאים לתת מחיר פחות ממה שנקבע על פי חוק. חברות העוסקות במכוניות לפירוק צריכות לקבל אישור מיוחד ממשרד התחבורה לעסוק בזה.

הצורך בשליחת מכוניות לפירוק

יש לציין שמכוניות לפירוק גורמות לזיהומי אוויר, ומעכירות את איכות הסביבה. עדיף לשלוח אותם לפירוק מאשר לתת למכוניות כאלו להמשך את נסיעתם בעודם מקרטעות, מוציאות עשן וריח, וגורמות תחושה לא טובה בקרבתם.  בקניית מכוניות לפירוק בעל החברה שולח מטעם החברה שבבעלותו גרר אשר ייקח את הרכב, וזאת בניגוד לכסף ששולם על הרכב, ברגע שהרכב עובר למגרש למכוניות לפירוק יש לידע את משרד התחבורה, להעביר בעלות על הרכב, ולמסור את הרישיונות של הרכב בחזרה למשרד התחבורה.

מגרש רכב, מכוניות לפירוק, סוחרי רכב, פירוק רכבים, קונה רכב לפירוק, קונה רכבים, קונה רכבים לפירוק, קניית רכבים לפירוק, רכב לפירוק, רכבים לפירוק –
אלו המקומות שניתן בהם למצוא מכוניות לפירוק ישנות או לברזל העומדות להיות ברזל ממוחזר לצרכי דברים או מוצרים אחרים אותם אנו צורכים בחיי היום יום העשויים מברזל או מכל סוג אחר של פלדה.
דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל