קניית רכבים בתשלומים

קניית רכב בתשלומים – הדרך לקניית רכב חדש

כל אחד רוצה לקנות רכב חדש, עם מערכות חדישות ובטוחות, בלי להסתכן בקניית רכב יד שניה, שלא ידוע מהי ההיסטוריה שלו ועד כמה הוא באמת תקין. קניית רכבים בתשלומים מאפשרת לקנות רכב חדש בלי להצטרך לשבור את תוכנית החיסכון, ובלי להצטרך לחכות הרבה שנים עד שהסכום הנדרש מושג. כיום קיימים גורמים שונים הנותנים תנאי תשלום המקלים על הקונה והנותנים מימון עבור רכישת רכב. אחד מהם הוא הבנק, אך הריבית שלו נחשבת לגבוהה מכולם. ניתן לחלופין ללוות או לקבל מימון מחברת האשראי או מחברת הליסינג, וכך אין צורך למתוח את מסגרת העו"ש, או את מסגרת האשראי.

על פי הסטטיסטיקה, כ-40% מישראלים הקונים רכב, מבצעים את הקנייה בתשלומים במשך כשנתיים עד חמש שנים. ישראלים נוטים להעדיף בעשור האחרון לקנות בתשלומים כלי רכב מיד ראשונה, מאשר יד שניה. לרוב, הקונה מכונית בתשלומים, לא בוחר את הרכב היקר ביותר, אלא נוטה לבחור על פי הפונקציות של הרכב.

קניית רכב בתשלומים – על ידי מימון לרכב

כשקונים רכב באמצעות מימון, התשלומים נפרסים בצורה המתאימה לקונה. בעסקת קניית רכבים בתשלומים ע"י מימון, אין צורך בערבים כיוון שהרכב הוא הערובה לכך שההלוואה תוחזר. בדומה לשיטה של מימון לרכב, ישנה גם השיטה של ליסינג עסקי, שגם בה יש את האפשרות לקנות מכונית חדשה בתשלומים נוחים.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל