קונה רכבים זולים

קונה רכבים זולים- מה זה אומר?

קונה רכבים זולים, יאפשר עבור בעלי הרכב הישן להשתדרג ברכישת רכב חדש. רכבים זולים הם רכבים ישנים שעבר זמנם והם מועדים לפירוק. ישנם עסקים מיוחדים המיועדים לקנות רכבים לפירוק. החברות רוכשות את הרכב מבעל הרכב הישן, משלמות עבורו במזומן כפי שנקבע בתקנת משרד התחבורה ומבצעות את תהליך פירוק הרכב. סך התשלום בדר"כ, הינו כ- 3000 ש"ח. באמצעות פירוק הרכב הישן, חלקי רכב שימושיים יהוו חלפים עבור רכבים שחלקים מהם התבלו או התקלקלו, בעוד חלקים אחרים ישלחו לתעשיית הברזל.

קונה רכבים זולים- למה למכור?

קונה רכבים זולים מסייע בתרומה אישית עבור בעל הרכב הישן בכך שבעל הרכב הישן, מכר את "הוצאותיו", בעקבות מכירת הרכב הישן, יפסיק להוציא הון עתק עבור תחזוקו וכן יקבל עבור כך סכום הוגן שסביר שלא היה מקבל עבור מכירתו לאיש פרטי. בנוסף, התרומה לחיי האדם היא רווח שלא יסולא בפז. רכב ישן, מהווה סכנת חיים ממשית על הכביש וקנית הרכב והורדתו מהכביש תורמת לרווחת חיי האדם. יתרה מכך, רכב ישן הינו אף מפגע תברואתי והורדתו מהכביש הינה תרומה אף לשמירה על איכות הסביבה.

קונה רכבים זולים – למי פונים?

כמובן שאנו נתקלים בשאלה לאיזה קונה רכבים כדאי לפנות צצות לפנינו באינטרנט מספר לא מבוטל של קונה רכבים ולכן כדאי לשים דגש על נראות אתר המפרסם כמות המיד שיש על שאר הנושאים בענף פירוק מכוניות וכדומה.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?