קניית רכבים ישנים

קניית רכבים ישנים – שווה ומשתלם

קניית רכבים ישנים, מתבצעת על ידי חברות המורשות לכך, חברות שקיבלו אישור ממשרד התחבורה לקיום עסק זה. חברות אלו מסייעות בהורדת רכבים ישנים שהשימוש בהם, עבור בעלי הרכב, כבר אינו יעיל מספיק וההוצאות הכרוכות בתחזוקת הרכב הינן אבסורדיות. ההוצאות הינן אבסורדיות, זאת משום, שבעל הרכב הישן מוציא מכיסו כסף רב עבור הרכב הישן, שספק אם שימושי מספיק עבורו וספק האם ההוצאה הכרוכה בתחזוקה שלו הינה משתלמת ונבונה.

קניית רכבים ישנים – במה מדובר?

קניית רכבים ישנים, הינו שירות מיוחד היכול לסייע עבורך, בעל הרכב הישן במציאת פיתרון עבור הרכב אליו נקשרת, הרכב ששימש אותך במשך שנים רבות וכעת עומד בחניה והשימוש בו מועט, אם בכלל. החברה אשר תקנה את רכבך, תשלם עבורו במזומן. הסך המקסימאלי עבור תשלום הרכב, הינו 3000 ש"ח כאשר הגרירה הינה על חשבונך. במידה ומחירון הרכב נמוך מאוד, בעלי החברה הם אלו שיספגו את הוצאות הגרירה ויהיו אחראים על הובלת הרכב למגרשם.

קניית רכבים ישנים חתירה למטרה

בבואכם לרכוש רכב ישן עולה השאלה כיצד להיפטר מרכבכם הישן ולקבל עבורו תמורה כספית נאותה או לחלופין אם הרכב הורד מהכביש לקבל עבורו שווי של רכב לפירוק כמובן שיש קונה רכבים שישמחו לתת לכם הצעה הוגנת לרכבכם ישנם גם מגרשי רכב שניתן לברר אצלם על קניית רכבים ישנים.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל