קניית רכבים לברזל

קניית רכבים לברזל – כללי

קניית רכבים לברזל הינה קניה הנעשית באמצעות חברות המורשות לכך. חברות אלו קיבלו רישיון על ידי משרד התחבורה לרכישת רכבים ישנים ופירוקם לשם מיחזור בתעשיית הברזל. כיום ישנם עשרות אלפי רכבים ישנים המורדים מהכביש בעזרת חברות אלו אשר חלקיהם הטובים משמשים כחלקי חילוף עבור רכבים שחלקים מהם התקלקלו או התבלו עקב סיבות כאלו ואחרות. לעומת זאת, חלקי הרכב הישן שאינן ניתנים עוד לשימוש ראוי, יועברו לתעשיית הברזל למחזור.

קניית רכבים לברזל – לפרטים

קניית רכבים לברזל, תעשה על ידי העברת הבעלות של בעל הרכב הישן  וגרירת רכבו למגרש לפירוק רכבים. בעל הרכב הישן צריך להגיע למשרד הרישוי כשבידו מסמכים מזהים ועליו להגיש בקשה לביטול הרשות על רכבו. לאחר מכן, יצטרך בעל הרכב להוביל את רכבו לאותם מגרשים או לחלופין, במידה ומחירון הרכב נמוך מאוד, בעל המגרש הוא שיוביל את הרכב הישן אל מגרשו, על חשבונו. לאחר מכן, הרכב יפורק וחלקיו ישמשו לצרכים שונים, בהתאם לאמור לעיל.

קניית רכבים לברזל – למי פונים?

לרוב בתחום הברזל ניתן לפנות לסוחרי ברזל העוברים ואוספים או קונים ברזל למחייתם אך אם מדובר ברכב פרטי כדאי לפנות לגורמים כגון: קונה רכבים לפירוק, מגרש רכב, קונה רכבים לנסיעה או לחלקים שם בוודאי תוכלו לקבל על הרכב את ערכו בשווה כסף או לחלקים שנמכרים כחלק חלופי לרכבים אשר עברו תאונה וכדומה.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל