קניית רכבים לנסיעה

קניית רכבים לנסיעה – לסוגי הרכב השונים

קניית רכבים לנסיעה, תתבצע על ידי חברה המורשית לכך על ידי משרד התחבורה. חברה זו תקנה את רכבך בכל מצב שהוא. בין אם מדובר ברכב ישן ובין אם מדובר ברכב שעבר תאונה. יתרה מכך, חברה זו קונה רכבים מסוגים שונים: משאיות, אופנועים, קטנועים, רכבים פרטיים וכן על זה הדרך, רכבים מדגמים שונים. הפרוצדורה אינה מסובכת בהליך מכירת הרכב למגרש לפירוק רכבים וניתן לברר אותה באופן טלפוני במשרד הרישוי.

קניית רכבים לנסיעה – משתלמת עבורך

קניית רכבים לנסיעה משתלמת עבורך בעל הרכב הישן. זאת משום, שרכבך כבר לא כ"כ שימושי וככל הנראה, אינך מוצא קונה עבור רכבך. חברה זו תציע לך תמורה עבור רכבך, בהתאם למחירון הנקבע במשרד התחבורה. סך התשלום הגבוה ביותר הינו כ- 3000 ש"ח. במידה ובמחירון, הסכום הנקוב עבור רכבך הינו גבוה יחסית, אתה, בעל הרכב תוביל את רכבך למגרש המורשה לכך. לעומת זאת, במידה ומחירון הרכב הינו נמוך, בעלי המגרש ידאגו להובלת הרכב.

קניית רכבים במזומן – בקלי קלות

קניית רכבים במזומן, לא רק שתפתור עבורך, בעל הרכב הישן את בעיית החניה אלא אף תיתן סכום הולם עבור רכבך. קניית רכבים במזומן, מתבצעת על ידי חברות המורשות לכך ממשרד התחבורה, חברות אלו, יקנו את רכבך, בכל מצב, בין אם הוא ישן מאוד ובין אם הוא לאחר תאונה. התשלום יהיה בהתאם למחירון הנקבע על ידי משרד התחבורה. במידה והמחירון הינו נמוך מאוד, לא תצטרך אפילו להוביל את רכבך למגרש המורשה לכך, אלא ההובלה תהיה חובתו של בעל המגרש.

קניית רכבים במזומן – מה עליך לעשות?

מה שעליך לעשות, כבעל הרכב, כרוך בפרוצדורה פשוטה. עליך להגיע עם מסמכים מזהים למשרד הרישוי ולהגיש בקשה לביטול רישום הרכב. לאחר מכן, תוכל למסור את רכבך למגרש המורשה לפירוק רכבים. אם אינך יכול להגיע בכוחות עצמך, גם לכך יש פיתרון. תוכל לשלוח מיופה כח מטעמך, שיבצע הליך זה בפועל. כמובן שגם הוא צריך להגיע עם מסמכים מזהים למגרש.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל