קניית רכבים לפירוק

רגע עצוב הוא הרגע בו אנו מבינים ומפנימים כי מכוניתנו האהובה אליה התקשרנו כל כך (בעיקר הגברים שביננו) עם השנים מחליפה סטטוס מרכב משפחתי חם ואהוב, לסטטוס של סתם עוד רכב לפירוק. לעיתים המקור להפנמה הוא אירוע חיצוני כמו תאונה קשה שעבר הרכב שהביאה לאובדן מלא או חלקי באחוזים גבוהים ולעיתים סתם לא כדאי כלכלית להשקיע ברכב את אגרת הטסט כאשר ממילא רוב נסיעותיו של הרכב מתבצעות מהבית למוסך. מכירת רכב כזה בשוק הפרטי אינה אפשרית או שלא תניב תמורה שתצדיק את המאמץ.

יתרונות השיטה

מכירת רכב לפירוק לסוחר מכוניות או לחברה ייעודית העוסקת בביצוע עסקאות כאלה, מניבה עבורנו כלקוחות מספר יתרונות משמעותיים. ראשית חיסכון בבירוקרטיה הכרוכה בעסקה פרטית. לא עוד נסיעות למכוני בדיקה עם כל מיני קונים מפוקפקים לא עוד בזבוז ימי עבודה. העסקה מבוצעת תוך דקות. יתרון נוסף הוא שגם אם הרכב אינו במצב נסיעה הרי שהחברה הרוכשת מסוגלת לבוא ולגרור את הרכב אליה כחלק מתנאי העסקה.

טיפ קטן

כדאי לשים לב לפרט חשוב ביותר. רכב לפירוק מיועד לא להמשיך את חייו כרכב נוסע אלא להתפרק לחלקיו. לאור עובדה זו חלה עלינו החובה כמוכר הרכב, לטפל מול משרד התחבורה בהורדתו מהכביש – ולהחזיר לשם כך את לוחיות הרישוי שלו.

אז למה לא למכור את הרכב הישן?

רוצה לקנות רכב חדש? מזל טוב אבל מה אפשר לעשות עם הרכב הישן? הוא כבר ענתיקה מי יקנה אותו? מסתבר שיש פתרון מעולה למצב, והוא חברות שקונות רכבים לפירוק.

כי התהליך הוא מאוד פשוט, מתקשרים לחברה של קניית רכבים לפירוק, מוסרים להם את הרכב ומקבלים על זה כסף, בדרך כלל במזומן, בלי להתרוצץ ולחפש קונה, להתמקח על המחיר, ובסוף להרגיש שרימו אותך, אתה נפטר מהרכב במהירות וביעילות. בנוסף אתה תורם לסביבה כי הרכב הישן שלך ממוחזר וחלקי המתכת משמשים שוב כחומר גלם בתעשייה או לחלקי חילוף במכוניות אחרות.

תהליך מהיר ופשוט

אז אם הרכב שלך כבר "יצא לפנסיה" או שהלך טוטלוס בתאונה, פירוק הרכב הוא הפתרון הטוב עבורך, פשוט צריך לגשת למשרד הרישוי עם ת"ז ורישיון הרכב בכדי לבצע את תהליך הורדת הרכב מהכביש, את השאר תעשה חברת קניית רכבים לפירוק, אם הרכב מושבת הם אפילו יגררו אותו בישבילך ולך נותר רק לקבל את הכסף ולהיפרד לשלום מהמכונית.

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל