קניית רכבים משומשים

קניית רכבים משומשים – הסבר כללי

קניית רכבים משומשים, הינה פרוצדורה המתבצעת על ידי חברה שקיבלה אישור ממשרד התחבורה לעסוק בכך. הרכב הנקנה, הינו רכב ישן שלרוב ההוצאות הכלכליות עבור אחזקתו אינן עולות בקנה אחד עם יעילותו והשימוש בו על ידי בעליו. פעמים מיני ספור, בעל רכב ישן מעוניין למכור את רכבו אך קונה, אין. עסק הקונה רכבים ישנים, מהווה פיתרון טוב עבור אותו בעל רכב ישן. יתרה מכך, עסק זה ישלם עבור הרכב הישן שקנה, כך שסכום זה, שאומנם הינו סכום קטן, יכול להוות סיוע עבור רכישת רכב חדש יותר.

קניית רכבים משומשים – כרוך בפרוצדורה פשוטה

קניית רכבים משומשים דורשת מבעל הרכב הישן לערוך מספר הליכים לשם מכירת הרכב. הליכים אלו הינם פרוצדורה פשוטה יחסית. על בעל הרכב להגיע למשרד הרישוי, כאשר בידו מספר מסמכים מזהים ועליו להגיש בטלה לרישום הרכב. לאחר מכן, יהיה עליו למסור את רכבו לאתר המורשה לפירוק רכבים. על מכירת רכבו יקבל בתמורה סכום מסוים, במזומן, לאחר זמן מה מהעברת רכבו לאתר זה.

קניית רכבים משומשים – למי ניגשים

אתם ניגשים למנוע החיפוש גוגל מחפשים את המילים קניית רכבים משומשים או מגרש רכב או פירוק רכבים או קונה רכבים או רכבים לפירוק ושמגיעים לגורם המבוקש ניתן להתיעץ מה כדאי לעשות עם הרכב הישן כמו לדוגמא למכור אותו כרכב לפירוק וכדומה.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל