קניית רכבים פרטיים

קניית רכבים פרטיים – העדפות שונות

קניית רכבים פרטיים כוללת שיקולים רבים, אותם צריך להעריך הקונה. יש שיעדיפו קניית רכב מסוכנות המורשית לכך, אך יש שיקנו מאדם פרטי. ידועה הסטיגמה כי טוב לכיס וטוב למוכר, כאשר רוכשים רכב מאדם פרטי ששיער שיבה לראשו. אדם זה בדר"כ יקוטלג כ"שומר רכבו מרע". כך, גם הקונה וגם מוכר הרכב השיגו את יעדם ושניהם מרוצים. שיקול מכריע בקניית רכבים מאדם פרטי, הינו ההוצאה הכלכלית שלרוב הינה משתלמת יותר בקניה מאדם פרטי, מאשר מסוכנות מורשית.

קניית רכבים פרטיים –  מבעל רכב ישן

קניית רכבים פרטיים הינה גם מושג היכול לבוא לידי ביטוי בקנית רכב ישן או רכב שעבר תאונה. בעל הרכב מעוניין למצוא פיתרון הולם עבור רכבו שכבר לא משמש אותו כראוי, אך עם זאת לא מאתר קונה פוטנציאלי שיהיה מוכן לרכוש רכב זה. ועל שום מה, ירכוש אדם המעוניין ברכב פעיל וטוב רכב ישן או לחלופין רכב שעבר תאונה? על כן, באה חברה המורשית בקניית רכבים ישנים בהצעה מפתה- תן לנו את רכבך וניתן לך סכום הוגן, כפי שנקבע במחירון. כך יצא בעל הרכב נשכר וכמובן שגם החברה המעוניינת ברכישת רכבים ישנים.

קניית רכבים פרטיים – יתרונות

כיום בענף כלי הרכב ישנם מספר לא מבוטל של סוחרי רכב ושל מגרשי רכבים לפירוק קונה רכבים מוכרים כיום למגרשי גריטת רכב או למגרשי פירוק רכבים כדאי למכור את הרכב לסוכנות פירוק רכבים כדי לקבל מחיר הוגן.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל