קניית רכב

מה כדאי לבדוק לפני קניית רכב

לפני קניית רכב יש כמה מאפיינים שכדאי לנו לבדוק, אדם החושק לקנות רכב מסוים שמצא חן בעיניו, צריך לדעת "שלא כל הנוצץ זהב הוא", לפעמים הרכב שניראה לנו מציאה טובה יכול להימצא כרכב לא תקין, ואפילו לא נח כמו שרצינו. לכן לפני קניית רכב על הקונה דבר ראשון לקחת את הרכב לבעל מקצוע המבין ברכבים עדיף לבעל מוסך אשר יגיד לו את כל החסרונות והיתרונות של הרכב הנתון, אם אכן קיימות תקלות ברכב שניתן להתגבר עליהם, הקונה יבקש הצעת מחיר עבור תקלות אלו ויגיש זאת לבעל הרכב הקיים ועל ידי כך להגיע לפשרה בסכום הכספי.

בנוסף, לפני קניית הרכב על הקונה לבקש מבעל הרכב לתת לו לנהוג נהיגה קצרה ברכבו על מנת לברר האם הרכב נח לנסיעה עבור הקונה, כמובן שהדבר מצריך נהיגה בטוחה ברכב על מנת לא לגרום חלילה נזק לרכב.

תהליך קניית רכב

אחרי שאנו בטוחים כי ברצוננו לקנות את הרכב, עלינו לסגור מחיר עם בעל הרכב, ולהגיע להסכמה. מיד לאחר מכן לגשת למשרד הרישוי או בשירותי דואר ישראל, ולבצע בעת קניית הרכב העברת בעלות על הקונה הפוטנציאלי כמובן שעלינו לזכור העברת בעלות מתבצעת אך ורק על רכב שקיים עליו טסט בתוקף, כמו כן הרישיונות של בעל הרכב הישן ימסרו למשרד הרישוי על מנת להשלים את הקנייה.

קניית רכב ניתן לעשות בכל אחת מסוכנויות הרכבים המורשות לכך בישראל. כמובן שתמיד ישנה האופציה לרכוש רכב מאדם פרטי. כאלו, יפרסמו את רכבם על גבי האינטרנט או על במודעות על דפי העיתון. כמובן שתמיד מומלץ לקנות רכב מחברה העוסקת בתחום, כזו אשר נתפסת כמיומנת ואמינה בעיני הציבור ואצל כלל לקוחותיה. במידה ובכל זאת הנכם קונים רכב מאדם פרטי, אנו ממליצים לכם לעשות בדיקה מקיפה אודות אותו אדם ברשת, שכן לצערנו ישנם נוכלים גם בתחום זה.

קניית רכבים רק בשלמה ביל!

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל