רוצה למכור רכב לפירוק

רוצה למכור רכב לפירוק – שווה לך!

במידה והינך רוצה למכור רכב לפירוק, כנראה שהינך בעל רכב ישן או רכב שעבר תאונה ויצא מכלל שימוש. ההוצאות הכרוכות עבור רכב ישן אין עולות בקנה אחד עם השימוש ברכב. ההוצאות הינן גבוהות ולא משתלמות עבורך, בעל הרכב הישן. על כן, תהליך מכירת הרכב לפירוק, הינו צעד נבון עבורך. מכירת הרכב לפירוק הינו פיתרון אולטימטיבי עבור הרכב החונה בחניה וממתין לקונה.

רוצה למכור רכב לפירוק- מה יעלה בגורל הרכב?

אם אתה רוצה למכור רכב לפירוק,  מה יעלה בגורל הרכב? תעשיית הברזל תהנה ממנו, מחזור הברזל ומתכות בכלל הינו תחום הקיים שנים רבות. מחזור הברזל אינו הליך מסובך לביצוע, בנוסף, ניתן למחזרו פעמים אין ספור. כך את חלקי הרכב שכבר אינם תקינים דיים, יעבירו לתעשיית הברזל, בעוד שחלקי הרכב הטובים ישמשו כחלפים לחלקי רכב אשר התקלקלו. כך גם הרכב הישן, שהינו מזהם בפני עצמו יורד מהכביש ובנוסף אף ממוחזר. זוהי תרומתך לעולם ירוק יותר ולסביבה נעימה, בריאה ואיכותית יותר.

סוחרי רכב לפירוק

סוחרי רכב לפירוק, הינן חברות המורשות לרכוש רכבים ישנים או כאלו שעברו תאונה ולהשתמש בחלקיהם לצרכים שונים. בין אם מדובר בחלקים הראויים להוות חלקי חילוף עבור רכבים שחלקים מהם התקלקלו, או התבלו במהלך הזמן, ובין אם מדובר בחלקים שחומרי הגלם שלהם יועברו למחזור לתעשיית הברזל. כך או כך, חלה תרומה משמעותית עבור איכות הסביבה באמצעות הורדת הרכבים הישנים מהכביש על ידי חברות אלו.

סוחרי רכב לפירוק, על מנת שיוכלו לרכוש את הרכב הישן, הוא צריך לעמוד במספר קריטריונים כמו שנת היצור של הרכב או מצב רישיון הרכב. בעל הרכב הישן צריך להגיש בקשה במשרד הרישוי לביטול הבעלות על הרכב ולאחר מכן להובילו למגרש לפירוק רכבים. התרומה עבור בעל הרכב הינה משמעותית- הן משום שבעל רכב זה לא היה מוצא קונה פוטנציאלי עבור רכבו וכנראה שאף יקבל עבור הרכב תשלום הוגן ( עד סך של 3000 ש"ח, במזומן). יתר על כן, ניתן לומר כי חייו של אדם הנוהג ברכב ישן הינם בסכנה, משום שהרכב לא בטיחותי דיו ומסירת הרכב הינו הליך הצלה של ממש עבור בעל הרכב.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל