רכבים לפירוק למכירה

רכבים לפירוק למכירה

מכירת רכבים לפירוק -רכבים לפירוק למכירה

שוק פירוק המכוניות בישראל פורח ומצליח מאד מבחינה כלכלית. אנו כלקוחות בעלי רכבים מכירים את השוק מהצד של רכש החלפים המפורקים. ואולם מי הם העוסקים בביצוע מכירת רכבים לפירוק לא כולנו יודעים. זהו הצד האפל מבחינתנו והוא נסתר מאתנו עד שאנו מגיעים למצב בו אנו מוכרים את רכבנו לפירוק.

אז מי מוכר מכוניות לפירוק ?

רכבים לפירוק למכירה אינה פעולה המבוצעת מרצון ובשמחה. לעומת מכירה רגילה של רכבים, המכירה לפירוק מבוצעת רק אחרי אירוע ששולל מאתנו כמוכרים את היכולת למכור את הרכב במכירה רגילה, או ששוללים מאתנו את היכולת לעשות זאת במחיר סביר. ובכן, מי מבצע מכירת רכבים לפירוק בארץ ? ראשית, בעלי מכוניות שהושבתו עקב אובדן ערך מלא בתאונה. לעיתים רבות רוב המכונית נשארת כשירה לקציר חלפים למרות שאיבדה את ערכה ולכן היא שווה את העסקה מבחינת בעלי המגרשים המבצעים רכבים לפירוק למכירה. גם בעלי רכבים שהושבתו בשל תקלות שלא משתלם לתקן (החלפת מנוע / גיר) תומכים את תעשיית הפירוק.

לא למהר ולמכור

מכירת רכבים לפירוק יש לבצע בניחותא. מאחר והשוק מנוהל על ידי סוחרים מנוסים, הם ישאפו להוריד את המחיר אותו נקבל בעבור רכבנו והם טובים ומיומנים בכך. אם נגלה אורך רוח וסבלנות נוכל להימנע ממכירה במחיר הפסד של ממש ונוכל להגיע למחירים טובים יותר. יחד עם זאת יש לזכור שמכירת רכבים לפירוק נעשית במחיר הגרט שהוא מחיר נמוך ביותר.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?