תפריט

רכבים לפירוק הרצליה

העיר של הרצליה עתידה בשנים הקרובות לעבור מהפך של ממש, עם הפשרת קרקעות בדרומה של העיר, בחלק שבין אזור התעשייה של העיר וצפון תל אביב, אל מול הסינמה סיטי גלילות. הופשרו קרקעות ענק אלו לבנייה של שכונות חדשות, אשר עתידות לאכלס רבבות של תושבים חדשים בעיר של הרצליה, אשר ישלשלו לקופת העירייה, כמו גם למסחר האזורי, הון עתק. במסגרת הבנייה הענפה, עתידים לקום מגדלי רבי קומות, פארקים, כבישים ומחלפים, אשר יכניסו רוח חיים חדשה לסביבה כולה. מיותר לציין מה הם היתרונות שבפעולות בנייה שכאלו, אולם לא פחות חשוב לתאר גם את החסרונות; זיהום, עמוסי תנועה, פגיעה בטבע ועוד. אנו כאן כדי לנסות ולתקן במעט את המצב הזה, ואנו סבורים כי על ידי הבאת רכבים לפירוק, נוכל לסייע הן בפן הסביבתי והן בפן התעבורתי באזור.

ההשלכות החיוביות של הבאת רכבים לפירוק

רכבים לפירוק הינו תחום אשר במסגרתו אנו מסייעים לסביבה, דרך מיחזור. פעולות שונות ומגוונות אשר מתבצעות ברכב, מניבות תוצאות יפות בכל הקשור לאספקטים של איכות הסביבה; שימוש חוזר בחלקים ורכיבים במכוניות אחרות, שימוש בגלגלים ליצירת מוצרים עתידיים אחרים, שימוש בשלדה לצרכיו של סוחר מתכות ועוד. כמו כן, הבאת רכבים לפירוק גורמת לכך שאנו מוציאים מן המחזור כלי רכב ישנים מזהמים, אשר יוצרו בתקנים לא מחמירים של איכות סביבה. כך, אנו מורידים את זיהום האוויר, שכן אין עוד את אותם רכבים הפולטים גזים לא ידידותיים. הורדה זו מן הכביש או משימוש, גם תורמת לכך שישנם פחות רכבים בכביש, מה שבאופן מיידי מוביל לכך שישנם פחות עומסי תנועה.

אנו זקוקים לכם

כפי שהפנמתם, פעילות עולם רכבים לפירוק מסייעת לנו רבות. השלכותיה הטובות, חייבות להנגיש עצמן במהירות לשכונה מתפתחת כמו זו אשר עתידה לקום בהרצליה. אם תושבי האזור והסביבה, ירתמו למלאכה של הבאת רכבים לפירוק, הרי שחבלי הלידה של השכונה החדשה יהיו קטנים וקצרים בהרבה, וכולנו נוכל לנסוע ולהסתובב באזור זה, מבלי לדאוג לזיהום או לגודשי תנועה. עיזרו לנו להפוך את הסביבה שלנו לטובה ונוחה יותר בעבור כולם, עם נכונותכם לפנות אל קונה רכבים לפירוק בכל שעה.

דרגו את הפוסט

כל הזכויות שמורות © לאתר שלמה ביל

קונה רכבים לפירוק - שלמה ביל

שלמה ביל טווח מחירים: 400 ש"ח - 40000 ש"ח
הציונות 8 חולון, אזור המרכז 58511

שעות פתיחה: 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע

טלפון: 052-2250694