רכבי רנו – טיפול במוסך מורשה

רכבי רנו – טיפול במוסך מורשה

 רכבי רנו היא בין יצרניות הרכבים המועדפות והאהובות ביותר על הישראלים

כתוצאה מהמחיר הנוח והטיפולים החסכוניים יחסית. יחד עם זאת, אנחנו עם שמחפש קיצורי דרך והנחות ובמקרים רבים משלמים על כך באיכות השירות והיעילות, במיוחד בתחום הרכב.

 חשוב מאוד לקחת בחשבון כי כל חסכון אשר מתבטא בהקרבת המוצר המקורי והחלפתו במוצר דומה שאינו מקורי עשוי לפגוע ואכן יפגע באפקטיביות והפעילות של הרכב. אם אתם באמת רוצים את הטוב ביותר עבור הרנו שלכם, אל תתפשרו על החלפים הקטנים (או הגדולים)

 מוסכים מורשים מטעם המותג רנו

 כיצד נמצא מוסך מורשה מטעם המשווקים והיבואנים המורשים של רנו? חשוב מאוד לבדוק באתרי האינטרנט היכן נמצאים המוסכים המורשים בפעילות מטעם רנו, אשר מפעילים את המוסכים תחת הרישיון והאישור המקורי של היצרנית. קיימים מוסכים רבים אשא מנסים להתחקות ולתת שירותים וחלפים לרכבי רנו כאשר בעצם אין להם כל אישור לסחור ולשווק מותג זה. לכן, קשה מאוד לדעת האם החלקים גנובים או מזוייפים. בכל מקרה, חשוב מאוד לוודא כי המוסך הינו מוסך מורשה בפעילות עם רכבים מהסוג שלכם כדי לקבל שירות מותאם על פי הוראות היצרן – שמטרתן לשמור על פעילותו התקינה של הרכב.

 האם רנו באמת לא רואה מוסך? טיפול מתקדם שמונע תקלות רכב

 בהמשך להוראות היצרן, חשוב מאוד להקפיד ולטפל ברכב אך ורק במוסכים מורשים בכלל ומטעם רנו בפרט, קבלת שירות במוסכים מורשים מטעם היצרנית העולמית תספק לכם שנים של שקט ומיעוט ביקורים במוסך. ניתן להסתכל על הנושא כבזבוז אבל מצד שני, ברמת המאקרו ואפילו ברמת המיקרו ניתן להבחין כי כלל דגמי רנו המטופלים במוסכים המורשים הם בין הרכבים המעטים והדגמים המעטים האמינים ביותר מבחינת תיקונים ושיבושים מכאניים בלתי צפויים.

 התאמת צמיגים ורכישת צמיגים לרכבי רנו

 צמיגים למודלים של רכבים מטעם רנו, בשונה מחלקי חילוף אחרים, ניתן לרכוש במרבית המוסכים, גם לא אלה אשר עובדים ישירות מול היצרנית. יחד עם זאת, חשוב מאוד להקפיד על כך שהמוסך עדיין פועל במסגרת מוסך מורשה ומשווק/מייבא צמיגים ממותגים המתאימים למודל הרכב שלכם ולדגם שלו בהתאם להוראות היצרן. צמיגים, בשונה מיתר חלקי החילוף נחשבים כחלק נפרד מהרכב, ועל כן, דווקא את הצמיגים והגלגלים ניתן להחליף ולרכוש בכלל המוסכים המורשים.

 חלפים וחלקי חילוף לרכבי רנו – האם ניתן לרכוש חלפים של מודלים ישנים?

 חשוב לרכוש חלקי חילוף המותאמים לסוג ולמודל הרכב לתטובת פעילות תקינה וממושכת וללא תקלות בלתי צפויות. נסו לחשוב על זה כעל חלקים של פאזל או כל משחק הרכבה אחר. ממש כמו במשחק הרכבה גם על רכב לא ניתן ואף אסור לכפות חלקים אשר אינם תואמים לו או רק כמעט תואמים לו, מאחר שאלה עלולים להתפרק/לשמור על המבנה באופן יציב ואיכותי.

 הקפידו לעשות שימוש אך ורק בחלקי חילוף וטיפולים מטעם רנו לקבל שירות איכותי וארוך טווח מהרכב.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?