רכב לברזל

הקשר הנפשי בין הגבר הישראלי הממוצע לבין רכבו הינו קשר שעליו דובר רבות. גם אחרי שאנו מוכרים מכונית אנו נשארים קשורים אליה. לכן קל להבין כי מכירת רכב מתוך מטרה להפוך רכב לברזל היא מכירה המשאירה מועקה אצל המוכר מאחר והוא יודע שמכוניתו האהובה הגיעה לסוף דרכה.

קונה רכבים יכול לקחת את הרכב המיועד ולהעביר אותו למגרש רכב של פירוק רכבים שנמצא בקרבתו.

אז למה בעצם להפוך רכב לברזל?

קיימות מספר סיבות למכירת רכב לברזל. הסיבה האגואיסטית הראשונה במעלה היא הרווח הכספי. הפיכת הגרוטאה המרקיבה החונה ברחוב ממטרד אשר מדיר את שנתו של ועד הבית בלילות לסכום מזומנים שנמצא בכיסנו ויכול לשמש אותנו למימוש חלומותינו או צרכינו. סיבה נוספת היא תרומה לסובבים אותנו. אם בכך שאנו תורמים לאיכות הסביבה על ידי מניעת פליטת גזים רעילים לסביבה שהיא מסוכנת יותר בדגמי הרכב הישנים, ואם בגלל הבטיחות שנובעת ממניעת רכבים ישנים מדי שאין להם קונה, לנוע על כבישי ארצנו. הפיכת רכב לברזל היא אם כך משתלמת לא רק למוכר אלא לחברה האנושית המודרנית כולה.

אז מה עושים בעצם כדי להמיר רכב לברזל?

חברות רבות עוסקות בימינו בהמרת רכב לברזל. חיפוש פשוט ברשת האינטרנט יביא אותנו אל מספרי הטלפון הרלבנטיים. החברות מעניקות שירות מושלם והן באות עד למקום חנייתו של הרכב המדובר ולוקחות אותו משם. יש לשים לב כי כבעלי רכב המיועד למכירה כזו, חלה עלינו החובה החוקית לבצע "הורדה מהכביש" בכל הפיכה של רכב לברזל.

דרג את השירות

צור קשר
ביקורות

שלמה ביל
4.7
30 ביקורות בגוגל