שאלות ותשובות

אם אתם מעונינים בעוד שאלות ותשובות פירוק רכב תוכלו לשוטט באתר שלמה ביל

לעיונכם שאלות ותשובות פירוק רכב

מרבית הרכבים שמחיר המחירון שלהם נמוך עדיף למכור אותם לקונה רכבים לפירוק ולקבל תמורתם סכום כלשהו מאשר לנסות למכור אותם בשוק החופשי?

אם לרכב שנתון חדש ושמאי רכב בא והכריז שהרכב מושבת זה יכול להיות בגלל מכה בשלדת הרכב

או אם נפתחו חס וחלילה כריות האוויר עדיין ישנם חלקים ברכב ששוים כסף כגון מערכות החשמל הדלתות של הרכב אם הם במצב תקין מצבר וכדומה.

הרכב עובר גריטה זאת אומרת מפרקים מהרכב את כל החלקים שלא עשויים מברזל ומתיכים את הברזל שנשאר ברכב ומוכרים זאת למפעלים שצורכים ברזל.

לא ניתן לדעת מחיר מדויק אלא לאחר שרואים את הרכב המדובר ו- קונה רכבים לפירוק מעריך את שוייו לרוב מומלץ לפנות לקונה רכבים וותיק בשוק ה- רכבים לפירוק.

פירוק רכב הוא התהליך הסופי של הורדת רכב מהכביש. הורדת רכב מהכביש הינה פעולה בלתי הפיכה ומבורכת ביותר.

זאת משום שרכב ישן בעיקר מזיק לסביבה מאשר מועיל. רכב ישן לא בטיחותי דיו ועל כן מסכן הן את חיי נהג הרכב הישן והן את חיי הנהגים והנוסעים האחרים בדרכים.

כמו כן, זיהום האוויר שרכב ישן מייצר הינו משמעותי מאוד ומהווה נזק סביבתי מהותי. יתכן כי כבעל רכב ישן תחשוב כי הנזק לאיכות הסביבה הוא אומנם מזערי יחסית כי מדובר ברכב בודד,

אך במידה וכל בעל רכב ישן יחשוב כך, הנזק הסביבתי יהפך להיות משמעותי. חשוב להבין כי יש כוח בידינו להועיל לחיי הסובבים אותנו,

גם בפעולות שלכאורה נראות חסרות משמעות ולא יעילות. בפירוק כלי רכב ישנים, תוכל למכור את רכבך הישן לפירוק ולתרום את תרומתך האישית וכמובן הגלובאלית.

הפרוצדורה בהליך שליחת רכב לפירוק איננה מורכבת. עליך להגיע למשרד הרישוי או לסניף הדואר הקרוב לביתך ולהגיש טופס העברת בעלות.

לאחר מכן, תוכל לגרור בעצמך את הרכב הישן למגרש לפירוק רכבים או לשלוח צד ג', מיופה כוח, שיבצע זאת עבורך ויגיע בפועל.

במגרש לפירוק רכבים יפרקו את הרכב הישן לחלקים. החלקים הטובים ישמשו כחלפים לחלקי רכב פעילים שהתיישנו או התבלו בשל תאונה או סיבות אחרות.

בעוד, שאת החלקים הפחות טובים ישלחו למחזור בתעשיית הברזל. אמרנו כבר תרומה לסביבה? אכן.

התרומה לאיכות הסביבה הינה משולשת, גם לא מזיקים על ידי פליטת חומרים מהרכב הישן, גם משמש כחלפים ואף החלקים הלא שימושיים- ממוחזרים.


צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל