החלקים שכל מפרק רכב רוצה

החלקים שכל מפרק רכב היה רוצה

כל חלק מהרכב, גם הקטן ביותר, אחראי על תפקודו התקין. כאשר אחד החלקים מתקלקל או מפסיק לעבוד, זה הזמן לפנות אל המומחים כדי לתקן את החלק המקולקל או לחלופין להחליף אותו. מהם החלקים הנפוצים ביותר בתחום חלקי החילוף לרכב, ומהו טווח המחירים המקובל לחלקי הרכב השונים? כל הפרטים לפניכם.

לחלקים השונים של הרכב ישנם תפקידים מוגדרים, יחד הם אחראים לתפעולו השוטף והתקין. אך כאשר חלק אחד מתקלקל הוא משפיע על תפקודו הכללי של הרכב, ולא פעם הטיפול יכלול את החלפתו. לשם כך ישנם חלקי חילוף, חדשים כמשומשים.  בהתאם למחירון פירוק רכבים ,כשם שישנן תקלות שהן יותר נפוצות מאחרות, כך ישנם גם חלקי חילוף יותר פופולריים מאחרים, כאלו שכל מפרק רכב רוצה וצריך שיהיו  אצלו במלאי באופן זמין. בדרך זו יוכל לספק שירות מיטבי ללקוחותיו. 

חלקי חילוף שנמצאים בשימוש תדיר

אחת לכמה זמן, יש להחליף חלקים מסוימים של הרכב. לא תעשו זאת בזמן? סביר להניח שהם יתקלקלו כתוצאה מבלאי ויפגעו בתפקודו התקין של הרכב. בין אם כטיפול מונע ובין אם כתוצאה מתקלה או בלאי, אלו הם חלקי החילוף שחובה שימצאו במלאי:

מצבר 

מצבר הוא אחד מחלקי החילוף המבוקשים ביותר. המצבר אחראי על החשמל ברכב וכאשר המצבר שובק או שאינו תקין, הרכב לא יניע. בשוק חלקי החילוף קיים הציע גדול וזמין של מצברים בטווח מחירים שנע בין 500 ל- 1,000 שקלים. ההבדל במחירים מושפע מעוצמת המצבר, סוג הרכב והחברה היצרנית. כמו כן הוא משתנה בין מצבר חדש למשומש.

ציריות

באמצעות הציריות מתאפשרת התנועה הסיבובית של גלגלי הרכב, כאשר הציריה אחראית על העברת התנועה מתיבת ההילוכים אל הגלגל. סוג הרכב שבבעלותכם ישפיע על מחיר הציריות כאשר טווח המחירים נע בין 400 ל- 900 שקלים.

רדיאטור

הרדיאטור אחראי על קירור המנוע. הוא עושה זאת על ידי פליטת חום מבוקרת. היות וזהו חלק חילוף מבוקש ישנו היצע רחב של רדיאטורים בשוק הרכב, בהתאמה לכל סוגי הרכבים. העלויות של רדיאטורים משתנות ונעות בין 1,800 ל- 2,500 שקלים.

תרמוסטט

חלק זה אחראי על שמירת חום המנוע ותפקידו למנוע מהרכב להתחמם. אם התקלקל לכם התרמוסטט ותדרשו להחליף אותו, המחיר שתשלמו ינוע בין 50 ל- 300 שקלים, בהתאמה לסוג הרכב שבבעלותכם.

רכישת חלקי חילוף – חשוב לדעת

טיפולים במוסך עשויים להפוך לעול כלכלי ולכן בעלי רכבים רבים מנסים לחשוב כיצד לחסוך בעלויות. אחת הדרכים שעומדות לרשותכם היא לרכוש את חלקי החילוף באופן עצמאי ולתקן את הרכב בכוחות עצמכם, אם יש לכם זיקה לתחום. אפשרות נוספת היא להביא את חלקי החילוף שקניתם למוסך לבחירתכם. אם ברצונכם לבחור בדרך הקלה, אז תוכלו לרכוש את חלקי החילוף הדרושים ישירות מהמוסך, שם גם יבצעו עבורכם את ההחלפה. קחו בחשבון שאל עלות החלקים תתווסף גם עלות של שעת עבודה ועלות התיקון, כאשר ישנן בעיות או ליקויים ברכב שיש להתייחס אליהם.

מחפשים חלקי חילוף מבוקשים? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת? אנו כאן עבורכם! צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

 

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?