האם אפשר לעשות ביטוח שירותי גרירה דרכים בלבד?

שירותי גרר 7\24- שלמה ביל

 

שירותי דרך הם תוספת לביטוח הרכב, תוספת שיכולה לעשות את ההבדל עבורכם כאשר אתם נתקעים עם הרכב באופן בלתי צפוי באמצע הכביש במהלך היום או באמצע הלילה. במקום לחכות עד לבוא מושיע או לשלם מחיר מופקע עבור שירותי גרירה פרטיים, אתם פשוט יכולים להשתמש בביטוח שלכם ולהזמין גרר ישירות אליכם, לכל מקום בו אתם נמצאים ובכל שעה.

מהם שירותי דרך?

שירותי דרך אינם נכללים במסגרת ביטוח החובה לרכב, אלא שניתן להוסיף אותם במסגרת פוליסת הביטוח המקיף או ביטוח צד ג', כרכיב ביטוחי נפרד. שרותי הדרך נותנים מענה מקיף עבור מגוון רחב של תרחישים, והיקפם משתנה בין חברת ביטוח אחת לאחרת. על פי רוב ביטוח שירותי דרך כולל את המרכיבים הבאים:

ניידת שירות

במידה ויש לכם תקלה ברכב, תוכלו להזמין אליכם ניידת שירות. הניידת תגיע אל המקום בו אתם נמצאים במטרה לאתר את התקלה ולתקן אותה במידת הצורך, או לחלופין להציע לכם פתרון אפשרי. מלבד השירות שניידת השירות מספקת הביטוח גם מציין טווח זמנים להגעתה. בין השירותים שהניידת מספקת:

  • דלק – במקרה שמיכל התרוקן באמצע הנסיעה הניידת תגיע עם מיכל ובו כמות של דלק שתספיק עד לתחנת הדלק הקרובה.
  • התנעה – במידה והרכב לא מתניע ניידת השירות תגיע כדי להתניע את הרכב באמצעות כבלים או להחליף מצבר בתשלום נוסף.
  • צמיגים – במידה והיה לכם תקר או שהגלגל התפוצץ באמצע הנסיעה הניידת תגיע אליכם על מנת לסייע לכם בהחלפת צמיג.

שירותי גרירה דרכים

ניידת השירות תגיע אליכם כדי לתת מענה במקרה של תקלה, ואכן ברבים מהמקרים תצליח לאתר את הבעיה ולתקן אותה במקום. במקרים ובהם לא ניתן לתקן את התקלה ברכב, מה שעלול לקרות, יהיה צריך לגרור את הרכב למוסך. גם כאן ביטוח שירותי דרך נותן לכם מענה עם שירותי גרירה דרכים לכל מוסך בו תבחרו, מה שחוסך מכם המון כאב ראש, התעסקות ובלגן, שלא לומר כסף. קחו בחשבון שהזמנת שירותי גרר הכלולים במסגרת הפוליסה תעלה לכם הרבה פחות מהזמנת גרר באופן פרטי, כך שבזמן אמת, זו השקעה משתלמת.

במידה וכללתם גם רכיב ביטוחי של שירות רכב חלופי, תוכלו לקבל רכב חלופי למשך התקופה בה הרכב שלכם נמצא במוסך.

שירותי גרר וחילוץ- שלמה ביל

האם ניתן לבצע ביטוחי שירותי גרירה בלבד?

כאשר אתם רוכשים פוליסת ביטוח תוכלו להוסיף ולהפחית רכיבים ביטוחים בהתאם לצורך שלכם ולמידת הסיכון. במקום לחפש שעות אחר גרר כאשר אינכם יודעים מה איכות השירות וכמה זה יעלה לכם, כאן אתם מתקשרים למענה טלפוני שזמין עבורכם סביב השעון וחברת הביטוח תיצור קשר עם הספקים שהיא עובדת אתם באופן ישיר. מרכיב שירותי גרירה דרכים הוא פן חשוב של ביטוח שירותי דרך, ובכוחו לחסוך לכם מאות שקלים. כך בכל מקום ובכל זמן בו תתקעו תוכלו להפעיל את הכיסוי הביטוחי ולהזמין גרר שיגיע אליכם במהירות האפשרית.

האם ביטוח גרירה לדרכים זו השקעה משתלמת?

בסופו ש דבר כן, כי הוא מקנה המון שקט נפשי. מאוד נוח לנסוע לכל מקום עם הידיעה שלא משנה היכן, מתי ומדוע תתקעו, יש לכם למי לפנות ואתם מכוסים. עלות ביטוח גרירה לשנה אחת נמוכה הרבה יותר ביחס להזמנת שירוי גרר באופן פרטי וחד פעמי תוספת קטנה אך משמעותית. המחירים של השירות משתנים בהתאם לחברה המבטחת, סוג הפוליסה, הוותק שלכם בחברת הביטוח וכדומה.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?