גריטת רכב אשדוד - בעל הרכב מרוויח


לתושב אשדוד בעל רכב ישן, גריטת רכב אשדוד היא פתרון מצוין  מגיע שלב בו הרכב הישן כבר לא שווה את הכסף המושקע בו: הוא דורש תיקונים רבים, תכופים, ויקרים; יש צורך בטסט לעיתים תכופות יותר, הדלק פחות חסכוני, ועוד שלל הוצאות. לרכב שכזה, לא ימצאו קונים בקלות, שכן, אף אחד אינו מעוניין ברכב המבלה יותר זמן במוסך מאשר אצל בעליו, וודאי שלא ברכב המושבת לגמרי עקב תאונת דרכים.


על פי מיזם המדינה, שהחל בתחילת שנת 2010 בשיתוף משרד האוצר, המשרד לאיכות הסביבה ומשרד התחבורה, החלה תכנית גריטת רכב. בעל רכב ישן יקבל תמורה כספית עבור רכבו, בתנאי שהוא עומד בתנאי התכנית: כגון, הרכב הינו בן 20 שנה לפחות, הרכב נמסר לגריטה באמצעות הבעלים הרשומים, סוג הרכב הנו נוסעים, וכן, רישיונו עדיין בתוקף. הרכב לא חייב להיות פעיל.גריטת רכב אשדוד - יתרונות נוספים


התכנית משיגה מטרות שונות:


הפחתת זיהום האוויר-רכב ישן מזהם פי 20 לעומת רכב חדש! וכן, הפחתת הסיכון לתאונות דרכים. רכב ישן, מטבע הדברים, מועד יותר להיות מעורב בתאונה עקב תקלות לא צפויות, ובכלל, הבלאי ומצבו הכללי. המטרה העקיפה של מטרות אלו, היא חסכון בהוצאות הבריאות השונות הנובעות מזיהום אוויר ומתאונות דרכים: ימי מחלה, ימי אשפוז, ועוד. גריטת רכב אשדוד מיועדת לא רק לתושבי אשדוד.


מקומות חנייה - כמעט ולא קורה שמסתובבים ברחובות אשדוד, מבלי להיתקל ברכב ישן התופס מקום חנייה שיכל להיות מנוצל טוב יותר. על ידי גריטת רכבים אלו, אשדוד תרוויח בחזרה את אותם מקומות חנייה. הציבור הכללי, והבאים לאשדוד, יוכלו להשתמש באותם מקומות חנייה לרווחתם, ובכדי להעלות את איכות ורמת חייהם. על ידי גריטת רכבים באשדוד, לא רק האדם הפרטי מרוויח, אלא גם החברה כולה והציבור בכלל. עיזרו לנו לעזור לעצמכם וגם לאחרים, על ידי גריטת רכב ישן בידיכם באזור אשדוד והסביבה.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל