קניית רכבים במזומן

כאשר מדי שנה יוצאים לשוק דגמים חדישים ומשופרים של רכבים, אין זה מפתיע שהדגמים הישנים יותר הופכים לפחות רלוונטיים. אולם גם אם בבעלותכם ישנו כלי רכב ישן במיוחד, או רכב שנחשב טוטאל לוסט אשר אינו כשיר לעלות על הכביש ולבצע את ייעודו, יש לכם פתרון והוא שירות קניית רכבים לפירוק. בחברת שלמה ביל אנחנוו נקנה את הרכב שלך לפירוק במזומן ונשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם בדיוק את הפתרון אותו אתם מחפשים.

למה למכור את הרכב לפירוק במזומן?

ישנן סיבות שונות ומגוונות למכור רכב לפירוק, אחת העיקריות ביניהן היא עלות התיקון. במקרים רבים עלות התיקון אינה מצדיקה את ההשקעה הנדרשת, כלומר שהתיקון אינו משתלם ביחס לערכו של הרכב. עסק קניית רכבים במזומן יהיה הפתרון המושלם עבור רכבים שיושבים בחניה וסתם מעלים אבק ובכך בעליהם אף מסתכנים בקבלת קנס. שירותים אלו ידידותיים לסביבה מכיוון שנעשה שימוש חוזר בחלקיו השונים של הרכב, כמו כן הם ניתנים בפריסה ארצית עבור כל סוגי הרכבים ובכל מצב בו הם נמצאים.

 אילו סוגים של רכבים ניתן למכור לפירוק?

ישנם סוגים שונים של רכבים אשר מגיעים לפירוק, ביניהם:

  • רכבים לאחר תאונה – שאינם נמצאים בשימוש או שמוגדרים כטוטאל לוס
  • רכבים ישנים – רכבים ללא טסט, עם מנוע לא תקין או שאינם כשירים לנסיעה
  • גרוטאות – רכבים שננטשו בצידי הדרך או ברחוב

כאשר הרכב עודנו כשיר לנסיעה הוא ישמש לחלקי חילוף, בעוד שחלקים שלא ניתנים לשימוש ישלחו למחזור. רכבים שמוגדרים כ"טוטאל לוס" ימעכו באמצעות מנוף ולאחר מכן יעשו את דרכם למחזור ברזל.

מה היתרונות בשירותי קניית רכבים לפירוק במזומן?

לא תמיד מתאפשר לתקן את הרכב ומשזה המקרה גם אין טעם לשמור אותו. כאן שירות קונה רכבים במזומן נכנס לתמונה תוך שמציע את היתרונות הבאים:

  • תגמול כספי – חברת שלמה ביל תגיע ישירות אליכם עם הצעת מחיר עבור כלי רכב שאינו נמצא בשימוש ואין לו ביקוש. בכל מקרה עדיף לקבל סכום כסף מאשר קנס על רכב שחונה בצד ומפריע לתנועה.
  • פתרון ידידותי לאדם ולסביבה – כאשר מביאים רכב לפירוק צוות המקום יעשה שימוש ברוב חלקיו, אם כחלקי חילוף, אם לברזל ואם למחזור. כמו כן הורדת רכבים ישנים מהכביש היא בחירה טובה היות והם אינם עומדים בסטנדרטים הבריאותיים והסביבתיים המחמירים שקיימים כיום.
  • פתרון בטיחותי – מלבד אי עמידה בתקנים בריאותיים, רובם המכריע של הרכבים הישנים גם אינו עומד בתקני בטיחות המודרניים. רכבים אלו אינכם משלבים בתוכם טכנולוגיות מתקדמות בתחום הבטיחות בנסיעה. לכן הורדתם מהכביש הנה חשובה.

ניסיון רב, שירות אדיב ומסור ומענה לכל השאלות שלכם אלו הם רק חלק מהמאפיינים שלנו. במידה וברצונכם לקבל מידע נוסף אודות שלמה ביל – אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר 0522250694, נשמח לעמוד לשירותכם ולספק לכם את הפתרון המתאים ביותר עבור הרכב שלכם.

 

 

mazda skoda fiat nissan
מאזדה סקודה פיאט ניסאן

האזורים בהם ניתן השירות

צור קשר
    WhatsApp איך אפשר לעזור ?