סוחרי רכב

סוחרי רכב

כל מה שרציתם לדעת על סוחרי רכב

מכירה של כלי רכב משומש היא לא משימה קלה. כדי להיפטר מרכבכם הישן, תיאלצו להתעסק עם אנשים אשר ישגעו אתכם בטלפונים באינסוף שאלות. הם יגיעו אליכם, יקחו את הרכב לסיבוב, ישאלו שאלות רבות נוספות ולבסוף יגידו שהמחיר גבוה מידי לטעמם וילכו לדרכם.

בנוסף, רכב ישן עם פח מתקלף, מיזוג עלוב ובלאי גבוה, שיש לו הרבה קילומטראז', לא יזכה ליותר מידי ביקוש. הקונים הפוטנציאליים המועטים שכן יביעו בו עניין ויגיעו לראותו, יהיו חשדניים מאוד לגביו. הם יפנו אליכם בעשרות שאלות ספקניות ויפקפקו בכל מה שתאמרו להם. גם אם תספרו להם בכנות, כי המנוע של הרכב מעולה ולא עשה בעיות, הם לא יאמינו לדבריכם. אחרי הכל – מי רוצה להכניס ראש בריא אל מיטה חולה?

עד שתמצאו את הקונה, שלא ישגע אתכם ולא ינסה להתמקח לגבי המחיר שלכם, תרצו לתלוש כל שערה ושערה מראשכם. לא רק שמדובר במשימה מרגיזה שזוללת זמן, היא גם מתישה פיזית ונפשית.

בנוסף, תיאלצו לחדש את הטסט של הרכב. לפי חוקי המדינה, אי אפשר לבצע העברות בעלות על רכב, שאין לו טסט כבר מעל לשלושה חודשים. עבור אנשים רבים, הפרוצדורה של להעביר את רכבכם הישן טסט, היא תהליך מפרך ומתיש. לא רק שהם צריכים לפנות שעות ארוכות מיום עבודתם העמוס ולהגיע למוסך, הם גם צריכים לדאוג לתשלום עבור טיפולים שונים עבור הרכב. מאחר ורכב ישן מצריך טיפולים רבים, התחזוקה שלו יקרה.

סוחרי רכב יחסכו לכם כאבי ראש

סוחרי רכב משחררים אתכם מהתעסקות מרגיזה סביב חיפוש קונים. במקום לפרסם מודעות, לענות לטלפונים ולפנות זמן לקונים, תוכלו לסגור את העניין תוך מספר שעות.

במידה והרכב מצריך תיקונים, הם מעבירים אותו טיפולים שונים, שיפוצים ותיקונים "קוסמטיים" של פחחות ולעיתים גם חידוש צבע. לאחר מכן הם מוכרים את הרכב המחודש.

מדוע המחיר שתקבלו עבור רכבכם מ-סוחרי רכב, יהיה יחסית נמוך?

סוחרי רכב קונים רכבים במחיר יחסית נמוך. מדוע מדובר במחיר נמוך? מפני שגם סוחרי רכב צריכים לעשות רווח כלשהוא מהעסקה.

מה האינטרס של סוחרי רכב?

סוחרי רכב מחפשים "מציאות", כלומר, אנשים שמוכרים רכבים במחיר שנמוך משמעותית ממחיר המחירון של אותו הרכב. בדרך כלל מדובר באנשים, שלא רוצים להתעסק עם כל כאבי הראש שבמכירת רכב או בכאלו שכבר נואשו להיפטר מרכבם, שאין לו שום ביקוש

מה עוד חשוב לדעת?

כאשר אתם פונים אל סוחר רכב, וודאו שמדובר בסוחר מורשה ואמין, שעומד בכל התקנים ומחזיק ברישיון מתאים. כך תחסכו לעצמכם את הסכנה שבהתמודדות עם נוכל חלקלק, המתחזה לסוחר רכב.

במידה ואתם רוצים לגשת אל סוחרי רכב מורשים, תוכלו לגלוש באתר של משרד התחבורה. באתר יש רשימה ארוכה של סוחרים מורשים, שעומדים בכל שנה באישורים הנדרשים וקיבלו רישיון לסחר.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?