פירוק משאיות

שלמה ביל- גרירה וחילוץ

באיזה מצבים ניתן לשלוח משאית לפירוק? האם משאיות משתתפות בתוכנית הפירוק של משרד הרישוי? מהם החלקים שיעלו את המחיר עבור שליחת המשאית לפירוק? ואיך עובד התהליך? יוצאים לדרך עם כל הפרטים על פירוק משאיות.

גודלן של משאיות והעובדה שהן כל כך כבדות עשויה להקשות עליכם כאשר הן ישנות, תקולות או אינן נוסעות. לכן תהליך של פירוק משאיות יכול לחסוך לכם המון בלגן וכאב ראש. חברת שלמה ביל קונה משאיות לפירוק, כך שנעשה בהן שימוש חוזר הן כברזל לתעשייה והן כחלקי חילוף לענף הרכב, כאשר עולה הצורך בכך. אנו בשלמה ביל קונים את כל סוגי המשאיות בכל הארץ כולל משאיות ללא טסט, משאיות ישנות ומשומשות, משאיות שלא עובדות, משאיות לאחר תאונה, משאיות משועבדות או מעוקלות ומשאיות עם תקלות שלא משתלם לתקן.

בעת מכירת משאיות לפירוק אתם מרוויחים פעמיים: גם תקבלו תשלום עבור המשאית עצמה וגם תחסכו מעצמכם את הזמן והטרחה הכרוכים במכירת המשאית. 

מדוע כדאי לשלוח משאית לפירוק משאיות?

משאיות הן כלי רכב מאוד גדול לכן כל תקלה עלולה להוביל לתיקונים גדולים ויקרים. המחירים היקרים עשויים להוביל להזנחה ולהתיישנות של כלי הרכב עד הרגע שכבר לא משתלם לתקן יותר ועדיף לקנות משאית חדשה. יש לציין שכאשר משאית אינה תקינה במאת אחוזים היא תהיה גם פחות בטוחה ותסכן את המשתמשים השונים בכביש. הסיכון לתאונות רק ילך ויגדל, מה גם שעם השנים היא תתיישן ותהפוך למפגע בריאותי. לכן לא פעם כדי לעצור ולחשוב אם לא עדיף לשלוח את המשאית לפירוק. שיתוף הפעולה בין המשרד להגנת הסביבה לבין משרד התחבורה הופך את הבחירה בפירוק משאיות לאופציה כדאית. 

גריטת משאיות 

גריטת רכבים של משרד התחבורה מזמין בעלי משאיות ישנות ומזהמות לגרוט את רכבם ולקבל על כך מענק ממשלתי בשיעור של 5,000 ועד 22,000 שקלים. טווח המחירים הרחב מושפע מסוג הרכב ושנת הייצור, כאשר בעלי המשאיות יוכלו לבדוק אם הם זכאים לקבלת ההטבה על ידי מחשבון מיוחד של המשרד להגנת הסביבה. 

קבלת מענק הגריטה מותנית בעמידה בכל הקריטריונים הבאים:

  • הגדרת הרכב כרכב כבד ישן
  • רישיון בתוקף לפחות כשנה לפני מועד הגריטה
  • רכב שאינו משועבד או מעוקל
  • רכב במצב שמיש שהגיע לאתר הגריטה עם כל סך חלקיו

כיצד מעלים את המחיר עבור פירוק המשאית?

על המשאית להיות עם כל חלקיה כדי לקבל את המענק של המשרד להגנת הסביבה ומשרד התחבורה, כמו כן המחיר מושפע מקטגוריית כלי הרכב כפי שמצוינת ברישיון הרכב ומשנת רישום הרכב. אלו שיבחרו בתכנית לפירוק משאיות יוכלו לקבל על כך עד 22,000₪ למשאיות משנות ייצור מאוחרות, כך שזו עסקה משתלמת לכל הדעות.

כדי לעבור לשלב הבא ולשלוח את המשאית שלכם לפירוק כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר אתנו. לחברת שלמה ביל יש ניסיון רב בתחום ואנו נשמח להנחות אתכם לאורך השלבים השונים כדי שתבצעו את העסקה המשתלמת ביותר עבורכם.

צור קשר    WhatsApp איך אפשר לעזור ?