מדינת ישראל מעודדת תכניות גריטת רכבים ואף העניקה על כך בעבר מענק כספי. היום האפשרות שעומדת לרשותכם בהורדת רכב ישן מהכביש, מהסיבות הבטיחותיות וכן לצורך הפחתת זיהום האוויר, היא באמצעות מסירת רכב למגרשים המתמחים בגריטה.

אם אתם חיים בבית שמש או נוסעים בסביבתה ומעוניינים בגריטת רכב בבית שמש – שלמה ביל עומד לרשותכם. החברה מתמחה בגריטת רכבים בעלות אטרקטיבית.
הכוונה היא, שלאחר שיבוטל הרישיון של הרכב ואם החלטתם שהוא כבר לא מתאים לנסיעה ותרצו לקבל בעדו תמורה הוגנת – תוכלו לפנות לגריטת רכב בבית שמש והרכב יישלח לפירוק.

חלקי החילוף יימסרו לתיקונים של רכבים אחרים או ייעודו למחזור של חומרי הגלם לתעשיית המתכת וכדומה. הרכב הישן שלכם יורד מהכביש ואתם תרוויחו כסף. כמובן שהתשלום תלוי בשנת הייצור ובתחזוקת הרכב ובקריטריונים שונים.

אבל כדי לזרז את הורדת הרכב הישן והמסכן חיים מהכביש, כדאי לפנות בהקדם לשלמה ביל גריטת רכב בבית שמש ולהרוויח על הרכב הישן שלכם מה שעוד אפשר.
פנו לגורם מקצועי, אמין ומנוסה כמו שלמה Bill ומסרו את הרכב לגריטה.

ניתן לברר מראש האם לנסוע עד המגרש לצורך מסירת הרכב או להסתייע בשירותי הגרירה במידה והרכב אינו מתפקד והנסיעה בו מסכנת אתכם. בכל מקרה, גריטת רכב מאפשרת לכם למקסם את הערך של הרכב הישן בדרך הטובה והמהירה ביותר.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל