העיר גבעתיים קרובה לתל אביב ונהגים רבים עוברים בה בדרכם לעבודה, בין אם הם גרים בעיר או בסביבתה. רכבים ישנים העומדים ברחובות פוגעים בניקיון העיר, מזהמים את הסביבה וכמובן אם הם עולים על הכביש - הם עשויים לסכן את הנהגים ואת הנוסעים. הבשורות הטובות הן שיש דרך להתמודד עם בעיית הרכבים הישנים באמצעות גריטת רכב בגבעתיים. מדובר בתהליך במסגרתו בעל הרכב מסיר רישיון מהרכב ומוכר אותו למגרש פירוק רכבים.

במגרש זה יודעים כבר כיצד להשתמש בתבונה בחלקי החילוף החיוניים של הרכב, בין אם בהעברתם לרכבים אחרים שמטופלים במגרש ובין אם במחזור של חומרי גלם לתעשייה. התוצאה היא שהרכב הישן שלכם כבר לא מהווה נטל עליכם או על הסביבה והחברה וגם תוכלו להפיק את המיטב מהגריטה באמצעות קבלת תשלום על הגריטה.

גריטת רכב בגבעתיים דרך שלמה ביל תאפשר לכם למסור את הרכב בראש שקט לפירוק. ניתן לקבל על המסירה סכום שתלוי בסוג הרכב, שנת ייצור והתחזוקה שהרכב עבר במהלך השנים. שלמה ביל אף מספק לכם שירות גרירה מכל מקום ובכל זמן, כך שאם אין באפשרותכם להניע את הרכב ישירות למגרש – צוות המגרש יגיע אליכם ויגרור את הרכב לתהליך הפירוק. אתם תוכלו לפנות את החנייה לטובת רכב אחר ולקבל סכום כסף שיאפשר לכם לממן או לחסוך לכבוד רכב חלופי.

צור קשר

052-2250694  

צור קשרביקורות

4.7
30 ביקורות בגוגל